Ve Velké Británii dochází k nárůstu „nekovidových úmrtí“, nikdo však není ochoten upozornit na slona v porcelánu, kterým je vakcína

Ve Velké Británii dochází k nárůstu nekovidových úmrtí

Nadměrná úmrtnost ve Spojeném království je mimo tabulky, a přesto nikdo není ochoten označit za viníka „vakcíny“ proti Covid-19.

Ve Velké Británii dochází k nárůstu nekovidových úmrtí

Odborník na rakovinu, profesor Carl Heneghan označuje současnou situaci ve Velké Británii za „národní skandál“. Za posledních několik měsíců zemřelo ve Velké Británii šokujících 9 300 lidí více než obvykle a úředníci z toho viní všechno jiné než vakcíny.

Nejnovější údaje Národního statistického úřadu ukazují, že v Anglii a Walesu bylo za posledních 18 měsíců zaznamenáno o 20 823 úmrtí více, než je pětiletý průměr. Pouze 11 531 úmrtí se údajně týkalo Fauciho chřipky.

Když říkáme, že se jednalo o úmrtí, máme na mysli případy úmrtí, kdy byly ze smrti člověka obviněny čínské bacily, i když ve skutečnosti šlo například o autonehodu nebo pád ze žebříku.

Heneghan, který vede Centrum pro medicínu založenou na důkazech na Oxfordské univerzitě, vyzývá k okamžitému a úplnému prošetření nadměrné úmrtnosti, která prudce roste a její konec je v nedohlednu.

„Naléhavě potřebujeme pochopit, co se děje špatně, a vyšetřit základní příčiny, abychom mohli určit ta opatření, která mohou zabránit dalším zbytečným úmrtím,“ říká Heneghan.

Pro „elitu“ znamená záchrana života jeho ukončení
Přední světový odborník na rakovinu a profesor medicíny na lékařské fakultě Buckinghamské univerzity Karol Sikora neviní vakcíny, ale spíše „zaostávání“ v hlášení a „nedostatečný přístup ke zdravotní péči“.

„Určitě dojde k excesu z rakoviny, ale nestane se to příliš rychle,“ dodal dále Sikora.

Heneghan ani Sikora se ani nezmínili o možnosti, že by vakcíny mohly přispívat k nadměrné úmrtnosti. Je to, jako by vakcíny neexistovaly, pokud se týká toho, že způsobují něco špatného, ale když mají „odborníci“ uvést něco dobrého, přičítají to vakcínám.

Dalším oblíbeným obětním beránkem je chladné počasí, které je nyní také obviňováno z nadměrné úmrtnosti, přestože k němu dochází každý rok v rámci střídání ročních období.

Dále je tu psychologie plandemie, která podle Sikory zabránila mnoha lidem vyhledat potřebné lékařské služby. Zejména pacienti s rakovinou, plní strachu z kampaně „zůstaň doma, zůstaň v bezpečí“, nebyli schopni rozpoznat včasné příznaky rakoviny, což umožnilo její progresi.

Dalším faktorem je nedostatek osobních kontaktů, dodal. To je nějakým způsobem zodpovědné za rostoucí nárůst „záhadných“ úmrtí od doby, kdy byly vakcíny poprvé zavedeny.

„Všechny tyto faktory vedly téměř jistě k nárůstu počtu smrtelných případů,“ říká Sikora. „Některé z nich, jako například zpoždění v péči o onkologické pacienty, kardiaky a operace infarktů, povedou k nadměrnému počtu úmrtí. Proto jsme svědky nadměrné úmrtnosti.“

Sikora se domnívá, že situace se bude postupně jen zhoršovat, protože lidé budou nadále umírat ve svých domovech. Podle něj jde o „zvláštní“ jev, který označuje za „sekundární efekt změn v tom, že lidé nechtějí vyhledat lékařskou pomoc a systém nemá dostatečné kapacity, aby se s tím vypořádal“.

Ivor Cummins, který se zabývá analýzou zdravotnických dat, říká, že už v roce 2020 věděl, že politika lockdownů a masek „zachrání životy“ – pokud ovšem skutečným skrytým cílem nebylo ukončit životy.

„Na základě údajů z reálného světa se ukázalo, že lockdowny jsou velmi neúčinné a v nejlepším případě mohou oddálit relativně málo úmrtí. Většinou starých a slabých lidí,“ řekl deníku The Epoch Times.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x