Lékaři prosazující očkování „padají jako mouchy“ poté, co se nechali zaočkovat proti COVID-19

Lékaři prosazující očkování padají jako mouchy poté co se nechali zaočkovat proti COVID-19

Podle Americké lékařské asociace (AMA) bylo od června „očkováno“ proti COVID-19 neuvěřitelných 96 % lékařů ve Spojených státech. A někteří z nich, kteří se k tomu vyjadřovali nejhlasitěji, jsou nyní paradoxně mrtví.

Lékaři prosazující očkování padají jako mouchy poté co se nechali zaočkovat proti COVID-19

Kdyby nám to čas dovolil, mohli bychom do tohoto článku uvést doslova 1000 lékařů. Všechno se to stalo v posledních pěti týdnech. Nejmladšímu je 32 let, nejstaršímu je 59 let.

Dr. Kevin Walsh
Dr. Kevin Walsh, gynekolog a porodník zemřel pouhých šest týdnů poté, co na Facebooku propagoval očkování proti Fauciho chřipce. Ve svém příspěvku Walsh přirovnal čínský virus k dětské obrně ve snaze vyděsit své příznivce, aby se nechali očkovat.

Dr. Justin Nasser
Neděje se to jen ve Spojených státech. Dr. Justin Nasser „nečekaně zemřel na srdeční infarkt“ 14. listopadu. Bylo mu 52 let. Dr. Nasser byl gynekologem v Gold Coast University Hospital a lékařským ředitelem společnosti Swell Women’s Ultrasound. Zůstala po něm manželka a tři děti.

Queensland a všechny ostatní australské státy vyžadují injekce mRNA nebo DNA virového vektoru pro všechny zdravotnické pracovníky. Podle australské rozhlasové a televizní společnosti Australian Broadcasting Corporation (ABC) k 2. listopadu tuto povinnost nesplnilo pouze 4 % zaměstnanců Gold Coast University Hospital.

Dr. Stephanie Bosch
Dr. Stephanie Boschová zemřela „náhle a nečekaně“ na plicní embolii 13. října. Plicní embolie je známý a častý nežádoucí účinek spojený s injekcemi mRNA (Pfizer-BioNTech, Moderna) i virového vektoru DNA (Johnson & Johnson).

Dr. Craig Shannon
Dr. Craig Michael Shannon zemřel 29. října ve svém domě. Dva různé nekrology tvrdily, že zemřel na non-Hodgkinův lymfom, nicméně pokud by to byla skutečná příčina, pak by zemřel v nemocnici nebo v hospici, nikoli ve svém vlastním domě.

Dr. Elliott Gagnon
Dr. Elliott Gagnon zemřel podobně „nečekaně“ ve svém domě 14. října. Soukromá ordinace tohoto plastického chirurga jen několik měsíců předtím na Facebooku naléhala na pacienty, aby se „všichni zvedli a promluvili si se svým lékařem, pokud vy nebo vaše děti, v současné době ve věku od 12 let, nejste očkováni“.

Dr. Daniel McBride
Dále tu máme Dr. Daniela McBridea, který 20. října náhle zemřel na infarkt po 20 kilometrů dlouhé jízdě na kole. Tento ortopedický chirurg byl „vášnivým cyklistou“ a všestranným sportovcem, který byl, pokud můžeme soudit, předtím vcelku zdravý.

Dr. Janak Patel
Dr. Janak R. Patel „náhle zemřel“ 28. října. Bylo mu 55 let. Doktor Patel vykonával svou běžnou práci lékaře na pohotovosti v nemocnici Memorial Marietta Hospital, když byl „nalezen na zemi a nebylo možné ho oživit“. Zůstala po něm manželka a tři děti.

Budoucnost zdravotní péče
Mocní vědí, že povinné očkování zdravotníků vede k masivnímu nedostatku kvalifikovaného personálu v důsledku poškození zdraví a úmrtí. Mnozí zdravotníci dávají výpověď, aby se vyhnuli injekcím, což vede k ještě většímu nedostatku. Je tu také příliv pacientů poškozených vakcínou. Nemocnice jsou zahlceny vážně nemocnými lidmi, kteří nemají COVID-19. Začíná se rýsovat situace, kdy jsou miliony nemocných a nikdo jim nepomůže (ne že by lékaři nyní stejně pomáhali lidem poškozeným očkováním).

Zdravotnictví bude do roku 2030 z větší části digitalizováno. Translidé a „GMO lidé“ budou v západních zemích většinou. Porodnost se zastaví v důsledku masové neplodnosti, která je pro GMO lidi běžnou vlastností. Medicína bude neosobní a mechanická. Přímá interakce s lidmi bude minimální nebo žádná.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x