Vakcíny proti COVID-19 brání očkovaným osobám v tom, aby někdy získaly skutečnou imunitu

Vakcíny proti COVID-19

Britská vláda přiznala, že „očkování“ proti COVID-19 ničí lidský imunitní systém a znemožňuje příjemcům získat plnou, skutečnou imunitu a to i v případě, že se člověk nakazí virem a později se z něj uzdraví.

Vakcíny proti COVID-19

Nejnovější „Zpráva o sledování vakcíny proti COVID-19“ od britské Agentury pro zdravotní bezpečnost odhaluje, že hladiny protilátek N u očkovaných osob se zdají být „nižší u osob, které se nakazí po dvou dávkách očkování.“

To znamená, že tyto vakcíny nezabrání tomu, aby se člověk nakazil, ani nezabrání přenosu nemoci. Ve skutečnosti jsou „plně očkovaní“ ve skutečnosti náchylnější k „pozitivnímu“ testu a onemocnění čínskými bacily.

„Britové tvrdí, že nyní zjišťují, že vakcína narušuje vrozenou schopnost vašeho těla po nákaze vytvářet protilátky nejen proti Spike proteinu, ale i proti dalším částem viru. Konkrétně se zdá, že očkovaní lidé nevytvářejí protilátky proti nukleokapsid proteinu, tedy obalu viru, které jsou klíčovou součástí reakce u neočkovaných lidí.“

Jinými slovy, plně očkovaní jsou mnohem náchylnější k nákaze mutací v Spike proteinu i poté, co se nakazili a uzdravili. Navíc ti samí lidé budou trpět „Fauciho chřipkou“ i po zbytek života, protože jejich imunitní systém nyní nemá schopnost vyvinout si skutečnou imunitu.

Do budoucna je pravděpodobné, že kovidovým infekcím podlehnou pouze „plně očkovaní“
Pokud jde o novou variantu „Omicron“ (Moronic), zatím ji „chytají“ pouze lidé, kteří dostali vakcínu. Zatím nebyl zjištěn ani jeden „případ“ Moronicu u neočkované osoby, což naznačuje, že neočkovaní mohou být vůči němu imunní, zatímco očkovaní nikoli.

Ti, kteří nejsou očkováni, budou pravděpodobně imunní vůči všem dalším variantám, které se mohou objevit v následujících měsících a letech, zatímco ti, kteří jsou plně očkováni, pravděpodobně podlehnou každé variantě, která se objeví.

Virus si pravděpodobně vybere mutace, které půjdou přesně tímto směrem, protože ty mu v podstatě poskytnou obrovskou zranitelnou populaci, kterou může nakazit. A pravděpodobně je to ještě další důkaz, že vakcíny mohou narušit vývoj robustní dlouhodobé imunity po infekci.

Ještě nějakou dobu potrvá, než se důsledky toho všeho plně projeví. Prozatím bude pravděpodobně pokračovat klam, že očkování pomáhá „zachraňovat životy,“ přinejmenším mezi těmi, kteří se nechali očkovat a nyní popírají, co se svým tělem provedli.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x