Izrael říká, že posilovací vakcíny proti COVID-19 budou nekonečné

Izrael COVID-19

Izraelské ministerstvo zdravotnictví (IHM) vydalo varování, že Izraelci se musí připravit na nekonečnou řadu „vakcín“ proti COVID-19 a souvisejících „posilovacích“ očkování.

Izrael COVID-19

Země je již na pokraji schválení čtvrté povinné injekce, tzv. boosteru, ale člen poradního výboru IHM pro očkování a zástupce šéfa největší izraelské nemocnice profesor Arnon Afek tvrdí, že na pořadu dne je pátá, šestá a sedmá injekce – a poté nekonečné množství dalších.

„Ti, kdo si myslí, že nebudeme potřebovat další posilovače se mýlí,“ prohlásil Afek. „Budeme potřebovat čtvrtou injekci, pátou injekci, šestou injekci a sedmou injekci.“

„Dokud bude pandemie pokračovat v místech jako je Afrika, kde je jen málo očkovaných, budou se vyvíjet nové varianty COVID-19 a potřeba chránit se proti nim vakcínami bude pokračovat,“ dodal Afek.

Nyní, když se objevila varianta „Omicron“ (Moronic), Izrael v panice zvyšuje tyranii ve snaze předběhnout prostý virus nachlazení, který postihuje pouze plně očkované.

Z oznámení je nadšený generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla, který se zřejmě spolčil s izraelskou vládou, aby Izraelcům vnutil injekce své společnosti.

Bourla na tomto vydírání dosud vydělal miliardy a chce vydělat další miliardy. Proto prohlásil, že každý, kdo je proti tomuto plánu je „zločinec,“ kterého je třeba zavřít a potrestat.

Podle Bourly je „zapotřebí,“ aby se lidé nechávali „každoročně přeočkovávat,“ což má být podle něj důvodem, aby mu na bankovní účty dál plynuly uměle nadsazené zisky z akcií.

Ďábelské vlády použily techniku nohou ve dveřích, aby svět připravily na nekonečné podávání vakcín
Přestože vakcíny společnosti Pfizer způsobují lidem nemoci šířením Omicronu a dalších variant, Bourla a jeho izraelští vládní spoluspiklenci požadují, aby si obyvatelstvo dávalo tolik vakcín, kolik jim bude přikázáno.

BioNTech také zavádí sérii tří posilovací dávek pro Omicron, které budou k dispozici v nadcházejících měsících.

Novozélandská premiérka Jacinda Ardern je s programem plně srozuměna a v nedávném rozhovoru prohlásila, že „tento očkovací program nebude mít žádný konečný bod.“ Bude pokračovat donekonečna, přesně jak jsme varovali… Nyní se vše naplňuje podle plánu.

Tato „technika nohou ve dveřích“ je technikou dodržování předpisů, při níž zlovolná moc přiměje své poddané, aby s něčím souhlasili tím, že je nejprve přiměje souhlasit se skromnějším požadavkem.

V tomto případě to začalo jednou nebo dvěma dávkami, aby se to vyvinulo ve třetí dávku. Nyní vládní úředníci otevírají bránu k celoživotním injekcím pro každého, kdo se chce podílet na „novém normálu.“

„Tato technika funguje tak, že vytváří spojení mezi osobou, která žádá a osobou, která je žádána. Pokud je menší žádosti vyhověno, pak osoba, která souhlasí má pocit, že je povinna i nadále souhlasit s většími žádostmi, aby zůstala v souladu s původním rozhodnutím souhlasit. Tato technika se používá mnoha způsoby a je dobře prozkoumanou taktikou jak přimět lidi, aby vyhověli požadavkům. Rčení odkazuje na podomního prodejce, který nohou brání zavření dveří a nedává tak zákazníkovi jinou možnost než vyslechnout prodejní nabídku.“

Na žádost o vědecké zdůvodnění podpory nového posilovacího programu federální regulátoři odpověděli, že vycházejí spíše z „vnitřního pocitu“ než z čehokoli jiného. Podle toho se rozhodujte o injekcích…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x