Studie zjistila, že přibližně 30 % mladých lidí, kteří se nechají očkovat proti COVID-19, trpí poškozením srdce

očkování proti COVID-19

Nový thajský výzkum zjistil, že na každých deset dětí, které se nechají „očkovat“ proti koronaviru COVID-19, připadají tři děti, u nichž se v důsledku toho objeví srdeční problémy.

očkování proti COVID-19

Výzkumníci zkoumali 301 studentů ze dvou různých škol, kteří byli v době očkování ve věku 13 až 18 let. Všichni studenti dostali injekci s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer a BioNTech.

Všechny děti byly vcelku zdravé, pouze několik z nich mělo drobné předcházející potíže, jako je astma a alergická rýma – které, upřímně řečeno, byly pravděpodobně způsobeny jinými vakcínami, které dostaly v raném dětství.

Poté, co studenti dostali druhou injekci přípravku Pfizer, provedli vědci laboratorní testy, aby zjistili základní hodnoty. Poté je sledovali tři dny, sedm dní a 14 dní po injekci, aby zjistili zdravotní výsledky studentů.

Zjistili, že 29 % mladých lidí utrpělo v důsledku injekcí kardiovaskulární poškození, včetně bušení srdce, bolesti na hrudi a dušnosti.

Padesát čtyři z nich mělo abnormální výsledky elektrokardiogramu, zatímco u šesti z nich došlo k výhřezu mitrální chlopně, což Mayo Clinic popisuje jako onemocnění srdečních chlopní. U dalších šesti se objevil vysoký krevní tlak, zatímco u sedmi byl diagnostikován zánět srdce.

Dvě z dětí měly tak špatnou reakci na injekce, že musely být hospitalizovány, přičemž jedno z nich skončilo na jednotce intenzivní péče.

Kardiologové tvrdí, že rizika očkování proti COVID-19 zdaleka převažují nad údajnými přínosy
V článku, který financovala Mahidolova univerzita a který byl zveřejněn před recenzním řízením, se uvádí, že všechny děti se „uzdravily“ během dvou týdnů. Možná to znamená, že jejich počáteční příznaky alespoň na čas ustoupily.

Pokud však očkování skutečně poškozuje dětská srdce, je pravděpodobné, že toto poškození bude trvalé – i když se alespoň prozatím zdá, že děti jsou v pořádku.

Několik kardiologů, kteří se k práci vyjádřili, dospělo k závěru, že tyto injekce by se opravdu neměly dostávat do dětských rukou. Jeden z nich, Dr. Peter McCullough, který působí jako hlavní lékařský poradce nadace Truth for Health, to v e-mailu pro Epoch Times vysvětlil takto: „Jakákoli forma poškození srdce u mladých lidí je znepokojující, protože dlouhodobá rizika srdečního selhání a náhlého úmrtí při cvičení nejsou známa. Toto je jedna z ~200 publikovaných prací, které prokazují, že rizika očkování vakcínou proti COVID-19 daleko převyšují jakýkoli teoretický přínos.“

Trvalo dlouho, než vláda Spojených států neochotně přiznala, že očkování vakcínou proti COVID-19 může způsobit zánět srdce. Zároveň tvrdí, že přínosy – jaké přínosy, to bychom ještě rádi věděli? – převažují nad mnoha a mnoha riziky.

Jiný kardiolog jménem Dr. Anish Koka z Filadelfie uvedl, že výsledky nové thajské studie „nejsou uklidňující.“

„Thajská studie pomáhá zaplnit určitou mezeru v údajích, aby rodiče a jejich lékaři mohli být lépe informováni při diskusi o rizicích a přínosech vakcín,“ řekl.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr
Host
Petr
1 rok před

Přírodní prevence je ve skutečnosti jediný způsob, jak zůstat i uprostřed epidemie zdravý. SPCN. A když k tomu přidáme trochu gnosticismu… Covidteroristi, trhně te si!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x