Proč byla provedena razie v sídle bývalého prezidenta Trumpa Mar-a-Lago?

Donald Trump

„Při všech nevyšetřených a nepotrestaných zločinech, kterých se Hillary a Clintonovi dopustili; při všech nevyšetřených podezřeních z insider tradingu, kterých se Pelosiová dopustila; při všech ZNÁMÝCH zločinech Bidenovy rodiny; na Trumpa se dělají razie?“ – Cynthia McKinneyová, bývalá členka Kongresu USA

Donald Trump

Na tiskové konferenci ve středu 10. srpna bývalý prezident Donald Trump uvedl, že v pondělí, tedy o dva dny dříve, provedlo více než 30 agentů FBI razii v jeho rezidenci Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě. FBI odmítla během razie, která trvala více než 9 hodin, přítomnost Trumpova advokáta nebo jiných svědků. Pan Trump naznačoval, že mohli využít příležitosti k podstrčení důkazů proti němu.

A proč ne?

Je jasné, že v případě razie v Trumpově rezidenci Mar-a-Lago nešlo o hromadu dokumentů, které si mohl odnést z Bílého domu. Šlo o mnohem víc. A ještě to není u konce. Americký generální prokurátor Merrick Garland naznačil, že ještě nikdy v 152leté historii ministerstva spravedlnosti nebylo vedeno tak rozsáhlé vyšetřování bývalého prezidenta.

„Pro náš národ nastaly temné časy,“ prohlásil bývalý prezident Trump v reakci na pondělní ranní razii FBI v jeho soukromé rezidenci Mar-a-Lago. Událost přirovnal k „útoku“, který „by se mohl odehrát pouze v rozvrácených zemích třetího světa.“

Prezident Palm Beach Freedom Institute Paul du Quenoy označil razii v Mar-a-Lago za zoufalý čin zkorumpovaného establishmentu.

Bývalý prezident zůstává politickou silou, s níž je třeba počítat, neboť tvrdí, že volby v roce 2020 byly ukradeny, a má prý pro to důkazy. Přesto tento doložený důkaz nebyl připuštěn k přezkoumání ani u žádného ze státních soudů, kterým jej předložil, ani u Nejvyššího soudu.

To, zda byl Trumpův případ pravdivý, nebo ne, je méně důležité. Naprosté odmítnutí zabývat se případem předloženým bývalým prezidentem je natolik neobvyklé, že vyvolává nesčetné množství otázek.

Vítězství Donalda Trumpa ve volbách v roce 2016 mnohé překvapilo. Jak může veřejnost zvolit takového klauna, zněla obecná reakce mainstreamových médií. Po celou dobu svého prezidentství – a dokonce i před ním – byl v USA i ve světě pranýřován způsobem, jakým se s ním žádná bývalá americká diplomacie a média nevypořádala.

Je to snad proto, že pan Trump navzdory všem předpokladům a proti minulému i současnému rádoby světovému trendu není globalista, ale přesvědčený nacionalista?

Nastala doba globalistů. Už neexistuje levice a pravice, socialismus a komunismus, demokraté a republikáni. Existují pouze globalisté a antiglobalisté.

Světové ekonomické fórum neboli globální agenda řízená WEF – v rámci Velkého resetu a Agendy 2030 OSN – směřuje k Jednotnému světovému řádu (OWO), který řídí malá elita.

Věčný generální ředitel WEF Klaus Schwab dal během poslední konference WEF v květnu 2022 v Davosu jasně najevo, že „máme prostředky ke zlepšení stavu světa.“ Ve skutečnosti tím chtěl říci, že my, tato malá, ale důležitá skupina lidí v této místnosti, máme moc vnutit světu jeho podobu. Podívejte se na to.

Tento koncept převzetí plné kontroly nad světem je jedním z korporátních finančních gigantů typu BlackRock, Vanguard, StateStreet a dalších bankovních titánů z Wall Street a soukromých miliardářských oligarchů. WEF, jimi štědře financovaný, zastupuje jejich mimořádně mocné zájmy po celém světě. Viz Vedení a řízení WEF – správní rada a další.

Tento globalistický koncept jednoho světa je diametrálně odlišný od vize světa Donalda Trumpa. Ten je nacionalistou à la „Make America Great Again“ a chce, aby USA nadále hrály vedoucí roli ve světě. Ale na rozdíl od toho, co indoktrinují média celému světu, ne jako jediné impérium, ale spíše jako klíčový hráč v multipolárním světě.

Během 75. zasedání Valného shromáždění OSN v září 2020 vyzval pan Trump lídry všech zemí a doporučil jim, aby pro své země udělali totéž, aby byly silné, nezávislé, jako samostatné suverénní národy. To není právě globalistický názor. Ale je to názor, který se líbí většině zemí – a ještě více lidem na celém světě.

V současné době už většina všech ví, že jednotný světový řád by se rovnal jednotné světové tyranii, OWT. Z tohoto důvodu je v srdcích lidí a mnoha politiků v USA i na celém světě pan Trump velmi oblíbený.

Většina z nich se to ovšem neodváží říci, protože média Trumpa a jeho, stejně jako jakékoli neglobalistické názory, očernila do té míry, že by se na otevřené přiznání suverénního nacionalistického názoru pohlíželo jako na naprostou ostudu.

Není proto náhodou, že minulou středu 10. srpna 2022, pouhé dva dny po razii FBI v jeho rezidenci, byl bývalý prezident předvolán k šestihodinové výpovědi před generální prokurátorku státu New York Letitii Jamesovou, která se týkala obchodních praktik jeho realitní společnosti. Kromě uvedení svého jména se Trump opakovaně odvolával na svůj pátý dodatek o zákazu sebeobviňování. Kromě toho se toho z této výpovědi na veřejnost příliš nedostalo.

Zajímavá není výpověď sama o sobě, ale dvě na sobě zřejmě nezávislé paralelní akce proti bývalému prezidentovi, razie FBI v Trumpově rezidenci Mar-a-Lago a šestihodinový výslech generálním prokurátorem státu New York.

Tyto právní kroky proti bývalému prezidentovi budou médii rozmazávány, aby se snížila jeho moc a šance znovu kandidovat na prezidenta v roce 2024; jejich cílem je také zabránit republikánům – z nichž většina podporuje Trumpa – převzít Sněmovnu reprezentantů i Senát v nadcházejících podzimních volbách v polovině volebního období.

Ačkoli Trump prohlásil, že v září 2022 oznámí, zda hodlá v roce 2024 kandidovat na prezidenta, nedávné video vypadá, že „kandidát“ Trump je již na cestě své kampaně – na kanálu Telegram, což zní jako Trumpův comeback Speech.

Kdyby se volby konaly dnes, Trump by Bidena porazil s přehledem v poměru 45 ku 32, tedy s náskokem 40 %. Viz průzkum Newsweeku.

Je zřejmé, že tato právní fiaska – a možná jich bude ještě více – jsou posledním pokusem zabránit dalšímu rozpadu rádoby-impéria globalistů WEF. Rozpadající se kult globalistů udělá vše pro to, aby zabránil Donaldu Trumpovi kandidovat na prezidenta v roce 2024.

Zdroj

0 0 hlasy
Article Rating
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Budu rád za vaše názory, prosím komentujte.x