Studie NEJM potvrdila, že vakcíny proti COVID-19 ničí přirozenou imunitu

vakcíny proti COVID-19

Nová studie zjistila, že během několika prvních měsíců po „očkování“ proti COVID-19 se imunitní systém člověka zhorší natolik, že si vytvoří negativní imunitu.

vakcíny proti COVID-19

Časopis New England Journal of Medicine (NEJM) zveřejnil znepokojivou práci, která zkoumala 887 193 dětí ve věku od pěti do 11 let v Severní Karolíně, z nichž 30,8 % (273 157) dostalo v období od 1. listopadu 2021 do 3. června 2022 alespoň jednu dávku injekce mRNA (messenger RNA) společnosti Pfizer.

Pomocí statistického modelování, které pečlivě zohledňuje zavádějící faktory, jako je například základní zdravotní stav, vědci zjistili, že očkování po podání vakcíny poměrně rychle selhává a nakonec narušuje imunitu podobným způsobem jako AIDS – proto se nyní o zhoršení imunity po podání vakcíny hovoří jako o AIDS vyvolaném očkováním nebo VAIDS.

Očkování nejenže nedokázalo děti ochránit již po několika krátkých měsících, ale také celkově zhoršilo jejich imunitní stav.

Autoři studie napsali, že ačkoli se zdá, že vakcíny proti COVID-19 „poskytují značnou imunitu proti infekci Omicronem“, působí tak pouze po dobu několika měsíců, pokud vůbec (údajně). Poté vakcíny vedou k „rychlému poklesu ochrany“, který nakonec obrátí imunitní systém proti sobě samému.

„To je velmi znepokojivé, protože to naznačuje nejen to, že vakcíny poskytují negativní ‚ochranu‘ po několika měsících, ale také to, že ničí ochranu, kterou měla poskytovat přirozená imunita.“

„Neočkovaní si zachovávají ochranu před předchozí infekcí, ale očkovaní končí s negativní účinností, i když byli dříve nakaženi. To znamená, že vakcíny zřejmě odbourávají přirozenou imunitu člověka a zanechávají ho zranitelnějšího vůči infekci, než byl předtím.“

Studie bioRxiv zjistila, že očkování proti COVID-19 mRNA poškozuje adaptivní imunitu i proti jiným nemocem
Studie NEJM konstatuje skutečnost, že očkování proti COVID-19 poškozuje vrozenou imunitu proti COVID-19, ale co ostatní patogeny?

Další související studie zveřejněná na serveru bioRxiv, „The Preprint Server for Biology“, odhaluje, že injekce mRNA poškozují vrozenou i adaptivní imunitu obecně, bez ohledu na nemoc.

Studie bioRxiv popisuje Fauciho očkování proti chřipce jako „vysoce zánětlivé“ s „dlouhým poločasem rozpadu in vivo“ a zdůrazňuje, že spike proteiny mRNA způsobují chronický zánět, který je podle některých názorů základní příčinou všech nemocí a poškození zdraví, jež způsobují – včetně předčasné smrti.

„Zjistili jsme, že předběžná expozice mRNA-LNP nebo samotným LNP vede k dlouhodobé inhibici adaptivních imunitních reakcí, kterou lze překonat pomocí standardních adjuvans,“ vysvětluje studie.

Jedním ze sledovaných onemocnění byla konkrétně Candida albicans. Bylo zjištěno, že vakcíny proti COVID-19 snižují odolnost vůči tomuto plísňovému onemocnění, což vedlo k „celkovému snížení procenta neutrofilů v krvi.“

„Souhrnně lze říci, že platforma mRNA-LNP vakcín vyvolává dlouhodobé neočekávané imunologické změny ovlivňující jak adaptivní imunitní odpovědi, tak heterologní ochranu proti infekcím,“ uvádí se v závěru studie.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x