Britská vláda začíná vyplácet 120 000 liber obětem očkování proti COVID-19

Vakcína proti COVID-19

Britská vláda zahájila nový program finančního odškodnění pro osoby a rodiny poškozené experimentálními injekcemi proti COVID-19, zatímco mainstreamová média nadále trvají na tom, že jsou „bezpečné a účinné.“

Vakcína proti COVID-19

První platby v rámci programu Vaccine Damage Payment Scheme (VDPS), které činí téměř 120 000 liber, již byly vyplaceny rodinným příslušníkům osob, které vakcína proti COVID-19 zmrzačila nebo zabila.

Jak jsme informovali v červenci, Vikki Spitová byla první, kdo obdržel platbu VDPS poté, co vláda zjistila, že její snoubenec, britský rocker Zion, zemřel v důsledku očkování vakcínou společnosti AstraZeneca.

VDPS odškodní britské občany nezdaněnou platbou až do výše 120 000 liber, pokud se zjistí, že se stali těžce postiženými nebo zraněnými v důsledku užití vakcíny proti koronaviru.

Vakcíny proti přibližně 20 nemocem jsou způsobilé pro platby v rámci programu a koronavirus byl přidán na webové stránky britské vlády mezi listopadem 2020 a červencem 2021 – v době největšího rozšíření mRNA vakcíny.

VDPS

Aby mohla být platba vyplacena, musí vláda určit, že osoba je v důsledku podání experimentální injekce postižená alespoň z 60 %.

„Může se jednat o mentální nebo fyzické postižení a bude vycházet z lékařských důkazů od lékařů nebo nemocnic, které se podílely na vaší léčbě,“ vysvětlují pokyny k podání žádosti.

Jménem poškozených osob mohou žádat také rodinní příslušníci, včetně dětí, kterým jsou alespoň 2 roky.

„O tuto platbu můžete požádat také za někoho, kdo zemřel poté, co se stal těžce postiženým v důsledku určitého očkování. Abyste mohli požádat, musíte spravovat jeho majetek.“

Ke květnu 2022 obdržel Úřad pro obchodní služby NHS (National Health Services Authority) 1 681 žádostí týkajících se vakcín proti COVID-19.

Britská vláda není jediná, která začala odškodňovat občany poškozené očkováním.

Kanadská vláda již vyplatila federální dávky občanům poškozeným očkováním vakcínou proti COVID-19 v rámci svého vlastního programu podpory poškozených očkováním.

Japonské ministerstvo zdravotnictví na základě svého národního zákona o očkování minulý měsíc rovněž přiznalo odškodnění rodině 90leté ženy, která po očkování vakcínou proti COVID-19 utrpěla akutní alergickou reakci a srdeční infarkt.

Stalo se tak v době, kdy britská vláda zveřejnila alarmující údaje, podle nichž 9 z 10 úmrtí na COVID-19 v Anglii v uplynulém roce pocházelo z plně/trojnásobně očkované populace.

Nicméně mainstreamová korporátní média nadále lživě tvrdí, že experimentální vakcíny proti COVID-19 jsou bezpečné a účinné.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x