HOAX ODHALEN: Izraelské data ukazují, že COVID-19 zabil NULU mladých lidí s dobrým zdravotním stavem

COVID-19

Nově zveřejněné údaje ukazují, že v Izraeli dosud nezemřel na koronavirus COVID-19 ani jeden zdravý mladý člověk mladší 50 let.

COVID-19

Izraelské ministerstvo zdravotnictví (MOH) v odpovědi na oficiální žádost právníka přiznalo, že na tuto nemoc nikdy nezemřel „nikdo ve věku 18-49 let, kdo neměl žádné základní onemocnění“, což znamená, že na tuto nemoc nikdy nezemřel nikdo mladší 50 let, kdo již nebyl vážně nemocný s již existujícím onemocněním.

Takové přiznání potvrzuje to, co mnozí skeptici říkali celou dobu, tedy že COVID nikdy neohrožoval zdravé lidi. Jinými slovy, nemoc byla zcela nafouknuta – ne-li zcela vymyšlena jako zástěrka pro další chřipkovou sezónu spojenou s novou zdraví ničící vládní tyranií, jako jsou povinné nošení roušek a nucené výluky.

„Nula je velmi, velmi jasné číslo, které nelze různě interpretovat,“ řekl Yoav Yehezkelli, specialista na vnitřní lékařství a lékařský management, který dříve přednášel na katedře řízení mimořádných událostí a katastrof na univerzitě v Tel Avivu.

„Proč byla zapotřebí všechna ta extrémní opatření v podobě uzavření škol, očkování dětí a uzamčení?“ dodal.

Starší lidé, kteří se již blížili konci života, byli jedinými osobami, které zemřely na COVID
Za získání těchto přiznání vděčíme právníkovi Ori Xabimu, který podal žádost o svobodný přístup k informacím v rámci vyšetřování „pandemické“ politiky izraelského ministerstva zdravotnictví (MOH) v oblasti COVID-19, která patřila k nejtvrdším na světě.

Xabi požádal o informace o průměrném věku osob, které údajně zemřely na COVID-19, a o stavu jejich očkování v době úmrtí. Konkrétně také požádal MOH, aby sdělilo, kolik pacientů s COVID-19, kteří neměli žádné základní zdravotní potíže, na tuto nemoc zemřelo.

Xabi se dozvěděl, že průměrný věk osob očkovaných proti COVID-19, které zemřely v Izraeli, byl 80,2 let a u neočkovaných 77,4 let. Jinými slovy, na COVID-19 v Izraeli umírali pouze velmi staří lidé, jejichž organismus již v důsledku věku selhával.

MOH v souvislosti s touto záležitostí rychle zdůraznilo, že jeho údaje jsou pouze částečné a opírají se o informace dobrovolně nahlášené pacienty nebo jejich příbuznými. Zachycuje také pouze případy, které MOH epidemiologicky vyšetřilo.

„Dostupné informace nemusí nutně odrážet zdravotní stav pacienta,“ napsalo MOH ve své odpovědi a vysvětlilo, že nemá přístup ke zdravotnické dokumentaci pacientů.

Je to zvláštní reakce, vzhledem k tomu, že MOH v roce 2020 sdělilo izraelskému Knesetu, izraelskému parlamentu, že používá zpravodajský systém, který obsahuje nejrozsáhlejší možné informace o zemřelých COVID pacientech, včetně všech „základních nemocí“, které měli.

V PDF dokumentu ze 7. června 2020 se uvádí, že MOH poskytlo zvláštnímu výboru pro nový COVID virus údaje, z nichž vyplývá, že v ten den údajně zemřelo 298 lidí od 16:30 hodin a že téměř všechny tyto případy byly starší lidé s již existujícími zdravotními potížemi.

Zpravodajský systém ministerstva má podle dokumentu k dispozici údaje o pohlaví, věku, okresu bydliště a základních onemocněních zemřelých.

„Systém vykázal, že přibližně 94 procent zemřelých bylo starších 60 let a že neexistují žádní zemřelí s nulovým počtem základních onemocnění.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
11 měsíců před

My, co máme všech pět (p) pohromadě to víme dávno, halavně vykcínovat, to je to oč tu běží, byznys je byznys.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x