Král Karel III. slibuje, že po smrti královny Alžběty nastolí Velký reset

Král Karel III.

Královna byla odstraněna ze světové scény a každý, kdo je dobře vzdělán v oblasti Nového světového řádu, ví, že to je konec jedné éry a začátek nové. Věci se velmi rychle zblázní.

Král Karel III.

Mrtvola královny Alžběty je ještě teplá a její syn a nástupce, muž dříve známý jako princ Charles, již slíbil, že zahájí „velký reset“ v souladu s ďábelským programem Světového ekonomického fóra.

Podle Charlese potřebujeme „rozsáhlou kampaň ve vojenském stylu“, abychom uvedli v život agendu WEF.

To by nemělo být překvapením, protože Charles je přímým potomkem Drákuly, který celý život usiloval o realizaci globalistické agendy. Podle NPR princ Charles během rozhovoru v roce 2011 řekl: „Transylvánii mám v krvi. Genealogie ukazuje, že jsem potomkem Vlada Napichovače, víte?“

Pro případ, že byste si potřebovali rychle osvěžit historii: Vlad III. – běžně známý jako Vlad Napichovač nebo Vlad Drákula – byl v roce 1400 valašským knížetem (dnešní Rumunsko). Podle NBC přijal jeho otec příjmení Dracul (což znamená drak), což znamenalo, že Vladovo příjmení se stalo Dracula (syn draka). Podle všeho to byl mimořádně násilnický vládce.

Británie a Společenství národů mají nyní panovníka, který je potomkem tyrana, jenž si namáčel chléb v krvi svých probodnutých obětí.

A tak možná není divu, že se Charles blízce přátelí s Klausem Schwabem, který by mohl být dokonce vylepšením společnosti, kterou je Charles zvyklý udržovat.

Princ Charles byl nejlepším přítelem nejznámějšího britského pedofila Jimmyho Savila, pravidelně ho hostil na královských sídlech a využíval ho jako poradce. Charles dokonce požádal Savilea, který během desítek let na veřejnosti znásilnil stovky dětí, aby napsal příručku etikety, kterou by se královna řídila.

Nyní, když je Savile mrtev, tráví Charles svůj čas otíráním se o mladé globální lídry na chodbách Světového ekonomického fóra.

Rok 2022 je rokem změn, světoví vůdci po celém světě jsou odvoláváni nebo jim hrozí atentát, dokonce i papež naznačil, že se chystá odstoupit, a zároveň nařídil, aby se všechny peníze vrátily do Vatikánské banky.

Světoví lídři, kteří ještě stojí na nohou, jsou pevně pod kontrolou Světového ekonomického fóra. K nim se může přidat i princ Charles. Na videu níže vytvářejí okultní symbol pyramidy, kterým tak rádi blikají.

Tento znak je symbolem kontroly Centrální banky. Je stejný jako pyramida na zadní straně jednodolarové bankovky. Zde je tentýž symbol nyní, v sídle daňového úřadu v Marylandu:

daňový úřad v Marylandu

Jedná se o univerzální symbol, který se objevuje po celém světě a označuje náboženství, které věří v boha a uctívá ho, ale není to Bůh. Zde je opět součástí izraelského Nejvyššího soudu:

izraelský Nejvyšší soud

Důvodem, proč tito světoví vůdci blikají tímto nápisem a proč se objevuje tak často po celém světě, je to, že všechny vlády jsou ovládány svými centrálními bankami. Všechny Centrální banky jsou ovládány BIS – Centrální bankou centrálních bank -, která otevírá výzvu k vytvoření CBDC, aby zotročila svět tím, že umožní BIS určovat – v reálném čase – jak, kdy, zda a za co můžete utratit své peníze.

Nyní se blížíme k vrcholu pyramidy. Kdo ovládá BIS?

Mnoho lidí říká, že jsou to Rothschildové. Meyer Amschel Rothschild, patriarcha proslulého bankovního klanu a otec zakladatel mezinárodních financí, proslul výrokem: „Dovolte mi vydávat a kontrolovat peníze národa a je mi jedno, kdo tvoří jeho zákony.“

A zdá se, že potomci Meyera Amschela Rothschilda si v této moci libují.

Centrální banky svými tištěnými imaginárními fiat penězi ovládají mysl lidí, a tím i všechny národy. To platí od jejich vzniku a je to smyslem jejich existence. Láska k penězům je skutečně kořenem všeho zla.

Ale je to ještě horší. Ti na vrcholu pyramidy nemohou nic ponechat náhodě, a tak místo toho, aby se spoléhali jen na peníze a korumpovali a ovládali politiky, vůdce, hudebníky, vědce a kohokoli s velkým publikem (a tedy širokým záběrem), obracejí se k hrozným metodám ovládání, aby tyto vlivné osoby dostali pod svůj vliv.

Každý světový vůdce – a většina bavičů a zpravodajů – je tímto způsobem kompromitována, což znamená, že VŠICHNI plní příkazy svých pánů na vrcholu této pyramidy. Tento příkaz se rovná zkažení všech myslí, sexualizaci dětí, transhumanismu, depopulaci a globální tyranii a otroctví pro přeživší.

Proto všichni zpívají stejné písně a provádějí stejnou destruktivní politiku. Vedle války, hladomoru, moru a smrti chtějí vyvolat krizi duševního zdraví.

Celý systém na nás útočí s konečným cílem většinu z nás zabít a zbytek zkorumpovat a zotročit. Níže je video, na kterém Bill Gates rozesmívá posluchače Ted Talk na téma změny klimatu, když jim říká, že „jedno z těchto čísel bude muset klesnout hodně blízko k nule“, zatímco na obrazovce je proměnná „populace“ z kauzální rovnice C02.

Byl také přistižen, jak se snaží zadržet smích, že tentokrát si naši pozornost získá další virus.

To, co se děje, nám nemůže být více na očích. Buď se smíříte s osudem, který nám připravili – a který se blíží rychle a zběsile -, nebo se vzepřete a adekvátně zareagujete. Volba je na vás.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Co vlastně znamená oznámená „smrt královny Běty“
8. 9. 2022 – konec starého systému – Křesadlo (kresadlo.com)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x