Údaje poukazují na to, že pouze 9 % Kanaďanů onemocnělo virem COVID-19, přičemž míra uzdravení je téměř 99 %

COVID-19

Navzdory více než dvouleté hysterii údaje z 1. dubna ukazují, že pouze 9 % Kanaďanů se někdy nakazilo COVID-19 a téměř 99 % z nich se uzdravilo.

COVID-19

Podle systému sledování případů COVID-19, který používají mainstreamová média Global News, se z více než 38 milionů obyvatel od začátku takzvané pandemie vysoce přežitelným koronavirem nakazilo jen 3,4 milionu Kanaďanů. I když se přiznávají nadsazené počty úmrtí – v nejlidnatější provincii Ontario až o 30 procent – z těchto devíti procent, která se virem nakazila, skutečně zemřelo jen 1,08 procenta, což představuje 0,09 procenta populace.

„Případy“ COVID-19 jsou založeny na pozitivních testech na virus, takže je možné, že se virem nakazilo mnohem větší procento Kanaďanů, kteří však nikdy nebyli pozitivně testováni, což by úmrtnost na virus ještě snížilo.

V provincii New Brunswick, kde vláda nakrátko povolila, aby obchody s potravinami zakazovaly vstup neočkovaným osobám, zemřelo na koronavirus za celé dvouleté období celkem pouze 358 obyvatel.

Navzdory minimálnímu dopadu COVID-19 zavedly všechny kanadské provincie pro své obyvatele tvrdá omezení, včetně povinného nošení roušek v uzavřených prostorách, omezení kapacity podniků, očkovacích povinností pro státní zaměstnance a očkovacích pasů pro restaurace, bary a další takzvaně nedůležité podniky, jako jsou kina a tělocvičny.

Zatímco všechny provincie od té doby svá opatření související s COVID-19 zrušily nebo zmírnily, federální vláda premiéra Justina Trudeaua nebyla ochotna přestat s diskriminací neočkovaných a nadále prosazovala požadavek, aby všichni federální zaměstnanci a všichni občané cestující letecky, po železnici nebo po moři byli „plně očkováni.“

A to navzdory rostoucímu počtu údajů, které naznačují, že povinné očkování a pasy jsou neúspěšnou strategií boje proti COVID-19.

Mnozí považují taková nařízení za hrubý útok na osobní svobody, který je zbytečný vzhledem k vysoké přežitelnosti COVID-19 ve většině skupin, nyní již pochopenému minimálnímu riziku asymptomatického šíření a výzkumu, který naznačuje, že přirozená imunita po infekci je mnohem lepší než imunita navozená očkováním.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x