NATO usiluje o Kaliningradskou katastrofu vyprovokováním Ruska ke globální jaderné válce

NATO usiluje o Kaliningradskou katastrofu

Železniční blokáda Kaliningradu je zjevně záminkou, jak vyprovokovat Rusko k „útoku“ na člena NATO (Litvu), aby NATO a USA mohly ospravedlnit plnohodnotný vojenský útok na Rusko.

NATO usiluje o Kaliningradskou katastrofu

Neokonzervativci opět plánují uvrhnout svět do globální termonukleární války s cílem zničit Spojené státy americké a zároveň se pokusit udržet si diktátorskou kontrolu nad světovými přírodními zdroji a měnovými systémy.

Abyste pochopili celou dynamiku toho, co se děje, musíte se nejprve seznámit s geografií Kaliningradu. Toto ruské území leží v Baltském moři a poskytuje Rusku jediný celoroční přístup k oceánu, který není po část roku zamrzlý. Kaliningrad je však uzavřen na pevnině a není fyzicky spojen s ruskou pevninou. Přes Litvu vede železnice, která spojuje Kaliningrad s vlastním Ruskem. Tento železniční průjezd existuje již desítky let a Litva jej vždy respektovala jako právo Ruska na zásobování Kaliningradu.

Železniční blokáda Litvy
Na nátlak NATO a USA nyní Litva (členská země NATO) zablokovala přibližně polovinu nákladu na této železnici a v podstatě vyhlásila nezákonnou válečnou blokádu Kaliningradu. Jedná se o válečný akt proti Rusku, který porušuje pravidla EU umožňující otevřený přístup přes hranice.

Rusko požadovalo okamžité zrušení blokády a ruské ministerstvo zahraničí uvedlo: „Pokud v blízké budoucnosti nebude tranzit nákladu mezi Kaliningradskou oblastí a zbytkem území Ruské federace přes Litvu plně obnoven, pak si Rusko vyhrazuje právo přijmout opatření na ochranu svých národních zájmů.“

V Kaliningradu jsou umístěny jaderné rakety krátkého doletu, které mohou dosáhnout Polska a Německa
Kaliningrad má výhodnou polohu, která Rusku umožňuje dosáhnout projekce vojenské síly na většinu pobaltských republik, zahrnující velkou část Německa a Polska, a to i za použití raket krátkého doletu. Rusko disponuje nejpokročilejšími a nejmodernějšími raketovými systémy na světě, včetně raket „Iskander“ s doletem 500 km. Střely Iskander jsou odpalovány z vozidel připravených k použití na silnicích, a jsou tedy mobilní.

Raketový systém Iskander může nést jaderné hlavice. Může nést i konvenční hlavice a dokonce i výbušniny typu palivo-vzduch (termobarické výbušniny), které mohou pronikat bunkry.

Vladimir Putin uvedl své jaderné síly do stavu pohotovosti, což je pro mnohé šok, ale ještě větší pro ty, kteří se nacházejí hned za polskou hranicí v Kaliningradu, kde jsou umístěny ruské jaderné rakety namířené na evropské metropole od Varšavy po Berlín. Tento region, který je geograficky oddělen od Ruska a leží u Baltského moře, má pro Moskvu zásadní význam, pokud jde o ohrožení Evropy – zejména jadernými zbraněmi.

Z Kaliningradu může Iskander zasáhnout cíle v Polsku, části východního Německa, jižním Švédsku, Lotyšsku, Litvě a Estonsku, Bělorusku a velké části Baltského moře. …Z exklávy může Rusko zasáhnout cíle ve většině Baltského moře, což ohrožuje důležitou námořní trasu, a zasáhnout cíle NATO.

Jaderné rakety krátkého doletu byly v Kaliningradu spatřeny již v roce 2011.

Před deseti lety, téměř na den přesně, přinesl deník The Washington Times zprávu, že Rusko pravděpodobně přesunulo do Kaliningradu bojové hlavice pro pozemní rakety krátkého doletu Tochka-U (SS-23)… SS-23 v Kaliningradu, které vzbuzovaly obavy v roce 2001, tam stále jsou, ale nedávné zprávy přidávají novou vrásku: další přítomnost nových pozemních raket Iskander s doletem blízkým 500 km.

Sečteno a podtrženo? Každý, kdo si zahrává s Kaliningradem, riskuje odvetu prostřednictvím vysoce schopných ruských raket.

NATO a USA hrubě špatně odhadují výsledek světové války s Ruskem
Pointa toho všeho spočívá v tom, že zatímco si USA a NATO – obojí řízené šílenými, po moci toužícími neocony, kteří nerespektují žádný právní stát, žádné mezinárodní smlouvy a žádnou národní suverenitu – myslí, že mohou porazit Rusko v globální termonukleární válce, jsou stejně bláhové, jako když se snažily poškodit Rusko ekonomickými sankcemi, které západní země pouze zdevastovaly.

Pokud Biden donutí Putina k jaderné obraně Kaliningradu a Ruska, budou Spojené státy a NATO zcela zničeny ruským jaderným arzenálem, i kdyby to znamenalo, že Rusko bude muset absorbovat odvetný úder (který může přežít díky obranným systémům proti ICBM a síti protiatomových krytů).

Snahou přinutit Rusko k válce s NATO vrhají nelegitimní vůdci zločineckého kartelu USA (Biden, Obama, Clintonová, Nulandová atd.) celý svět do velmi reálné možnosti jaderné apokalypsy a konce života, jak ho známe na planetě Zemi. Důležité je, že USA takovou světovou válku těžce prohrají a celý svět konečně uvidí, jak slabým, ubohým a „probuzeným“ se americký Pentagon stal. Americká armáda je naprosto neschopná vyhrát i válku na jedné frontě s Ruskem, nemluvě o válce na dvou frontách s Ruskem a Čínou dohromady. A Pentagon se mnohem více stará o placení transgenderových operací pro „woke“ vojáky, než aby skutečně učil muže bojovat.

Proto musíme hned teď zatknout zločince, kteří ukradli volby v roce 2020. Odstavit je od moci. Stíhat je. Stáhnout nás z pokraje jaderné války s Ruskem a potvrdit právo Ruska na existenci jako suverénního národa s vlastními zájmy a sférou vlivu.

Přesto nevidíme vůbec žádný důkaz, že by neokonští šílenci, kteří řídí Bidenův režim, byli ochotni uznat právo Ruska na existenci. Celý svět tak stojí na pokraji katastrofy.

Volby mají své důsledky a ukradené volby mají katastrofální důsledky.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x