Globální technokracie připravuje populaci na „Nemoc X“

Nemoc X

Pandemie ptačí chřipky, „Nemoc X“ a nejnovější kmen COVID-19 KP.2 se dostávají na titulní stránky novin. Globální technokracie připravuje obyvatelstvo na další totalitní systémy kontroly, normalizaci zasahování do voleb, digitální měnu centrální banky, neustálé experimenty s biologickými zbraněmi a mnohem horší věci.

Nikdo není hnán k zodpovědnosti za experimenty s koronaviry, které jsou zodpovědné za COVID-19 a probíhající krizi týkající se újmy na zdraví způsobené očkováním.

Vývoj biologických zbraní se zvýšenou funkcí pokračuje po celém světě, a přestože Rusko vyvíjí úsilí o zastavení těchto dravých plánů na Ukrajině, v Číně, Africe a USA je úsilí soudů a armády o zastavení těchto biologických hrozeb velmi omezené.

Globální zločinecký syndikát pracuje na nových chorobách, PCR testech, zastrašovacích kampaních, kontrolních systémech a „lécích“
Bioteroristický komplex, podporovaný nejhoršími sektami Amerického ministerstva obrany (DoD) a Národního institutu zdraví (NIH), pokračuje v nezmenšené míře v plánech na vytvoření nových nemocí a nových „léků“, které poškozují jednotlivce a vykořisťují obyvatelstvo.

Vlády po celém světě nadále kupují PCR testy jako zbraně na ochranu predátorského očkovacího byznysu, který vydělává pouze na machinacích s nemocemi a vymýšlení povinných „léků.“

Protože neexistuje žádná odpovědnost ve všech těchto oblastech, budou muset obyvatelé v budoucnu snášet pandemickou propagandu, psychózu masového formování a totalitní vládní politiku, která ohrožuje základní ústavní principy, integritu voleb a různá lidská práva.

Mocipáni plánují vyhlásit v roce 2024 pandemii ptačí chřipky neboli Nemoc X. K prodeji této lsti již byly nasazeny PCR testy a vývoj vakcín již začal, přičemž například Moderna již vyvíjí mRNA platformy pro antigeny ptačí chřipky, které prohloubí krizi s poškozením vakcíny a budou nadále vyvolávat imunosupresi v populaci.

Podaří se tentokrát vládám uzamknout obyvatelstvo a přinutit ho podřídit se falešnému pocitu bezpečí a pokračujícímu chaosu vědeckých a lékařských zvěrstev? Bude pandemie ptačí chřipky využita k izolaci lidí, což povede k přílivu nekontrolovaných hlasovacích lístků, které budou využity k podkopání státních volebních zákonů a zahlcení volebních procesů? Budou tato schémata využita k dalšímu nastolování diktátorských režimů, které jen posílí tento totalitní stát biologické bezpečnosti? Jaké narativy budou Big Tech a korporátní média prosazovat k dalšímu vymývání mozků civilistů, k ospravedlnění své nedávné odporné historie cenzury a k odvrácení odpovědnosti za svou roli při prosazování totalitních a depopulačních programů?

PCR podvod je využíván ke zničení zdrojů potravin, s výzvami k centralizovanějším vládním „řešením“
Smrt, zkáza a podvody se budou dále jen množit. Je to zřejmé, protože Světová zdravotnická organizace tvrdí, že pandemie ptačí chřipky je důsledkem existenční hrozby zvané „změna klimatu“, kterou je třeba zmírnit větší vládní centralizací a kontrolou populace. V tomto procesu nařizování obyvatelstvu, aby poslouchalo, se tyto globální elity snaží zničit zásobování potravinami za použití stejného PCR testování a lsti na vysledování kontaktů, jaká byla použita během pandemie COVID-19.

Tentokrát se tato lest používá na hejna ptáků, aby se lidská populace znovu přizpůsobila zneužívání a depopulaci. Po celém světě jsou záměrně vybíjena ptačí hejna, a to kvůli tomu, že pomocí PCR testu byl získán pozitivní výsledek testu na ptačí chřipku. Statisíce naprosto zdravých ptáků jsou vybíjeny, aby se zlikvidovaly zdroje potravy a uvolnil se prostor pro centralizaci chemických továren na potraviny, továren na brouky, výrobu syntetického masa, mRNA ošetřených, geneticky kontrolovaných hospodářských zvířat a zeleniny atd.

V této další fázi podvodu bude obyvatelstvo dále vychováváno k přesvědčení, že musí obětovat svou autonomii pro dobro kolektivu, a to buď prostřednictvím digitálních měn centrálních bank, nebo sociálních kreditních systémů.

To bude vyžadovat úplnou demontáž individuality a role otce, matky a rodinné jednotky. Kromě toho dojde k urychlení totalitarismu, což povede k potlačení svědomí, náboženské svobody a absolutní pravdy. Rozmach propagandy má za cíl vyčerpat a přimět obyvatelstvo, aby se podřídilo – přetvořit lidstvo k transhumanistickému obrazu zničením lidských práv, svědomí, tradic, hodnot a důstojnosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Globální technokracie připravuje populaci na „Nemoc X“ first appeared on Akta […]

paja
Host
paja
12 dní před

Hoši příliš „tlačí na pilu“. Takže začíná být zjevné, že jim jde o cosi zcela jiného než o veřejné zdraví. Je to ryzí organizovaný zločin na globální úrovni.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x