Globalistická kampaň NATO ve službách vražedného teroru musí být zastavena

NATO

Přeměna NATO z organizace, která měla zastavit šíření Stalinistického komunismu, v nástroj prosazování postkřesťanské globalistické politiky kontroly populace z něj učinila sílu zla v našem světě.

Díky bezohlednosti Bidenova režimu a jeho zámořských spřeženců jsme jaderné válce blíž než od Kubánské krize.

Jste ochotni zemřít spolu s celou svou rodinou a všemi, které jste kdy znali, aby byly obnoveny hranice Ukrajiny z roku 1961, místo aby bylo dosaženo kompromisu a příměří ve válce s Ruskem? A co takhle zajistit, aby se v katolickém Polsku prosazovala ideologie LGBT?

Podporujete snahu Německého establishmentu postavit mimo zákon jeho nejpopulárnější, vlasteneckou politickou stranu? Nebo vydírání Maďarska ze strany EU, která mu denně ukládá milionové pokuty, pokud odmítá předat kontrolu nad svou imigrační politikou Bruselu?

Protože to jsou de facto úkoly NATO a Evropské unie, které chrání miliardami vypůjčených Amerických dolarů. Místo toho, aby tyto země vydávaly peníze na svou vlastní obranu, mohou ty naše vydávat na cenzuru svých médií, pronásledování kazatelů Bible, kteří mají námitky proti trans-ideologii, stíhání učitelů domácího vzdělávání a zabavování půdy zemědělcům ve jménu prevence „klimatických změn.“

Postkřesťanští globalisté se zmocnili dobrých institucí
Evropská unie byla založena věřícími katolickými obránci Západní civilizace, kteří chtěli uniknout bratrovražednému vyvražďování způsobenému násilným nacionalismem. Sekularizované elity ji však neúprosně ovládly a nyní využívají její institucionální moc k pronásledování křesťanů a vlastenců. NATO je nyní vojenskou rukou těchto elit v Evropě i v Americe.

Protikřesťanští oligarchové, kteří vládnou Západní Evropě, se stále více navzdory vůli obyvatel těchto zemí spoléhají na alianci NATO, aby si zajistili nezávislost pod pohrůžkou, že Spojené státy zahájí sebevražednou jadernou válku na obranu… vyberte si místo: Turecko, Lotyšsko, Finsko atd. Teoreticky, pokud by Turecko začalo válku s Řeckem (což v tuto chvíli není absurdní scénář), byli bychom odhodláni bojovat za každou stranu proti té druhé.

Jak jsme se sem dostali? Jak se smluvní organizace vytvořená k tomu, aby zabránila Stalinistickému komunismu dobýt poválečnou Západní Evropu, změnila v ideologickou říši zla, která je jí vlastní, desítky let poté, co skutečná hrozba zmizela a Sovětské impérium se rozpadlo na zmenšující se, zbídačené Rusko, které je v podstatě ropnou a plynovou skládkou s předimenzovanou, zastaralou armádou?

RFK, Jr. zpochybňuje oficiální verzi
Robert F. Kennedy mladší, který je ochoten klást tvrdé otázky ohledně diktátorského uchopení moci Big Pharma během paniky kolem COVID-19, vznáší podobně odvážné otázky ohledně role NATO. Jak uvedl New York Post, RFK nedávno prohlásil: „Je šílené vůbec udržovat NATO v chodu. Rusko prohrálo Studenou válku.“

Pokud posloucháte experta na zpravodajské služby Mikea Benze, nebyl to ani tak Západ, kdo tuto válku vyhrál, jako spíše zpravodajské agentury v USA a Evropě, které byly průkopníky internetu (financovaného agenturou DARPA Amerického ministerstva obrany). Vyvinuly důmyslné nástroje pro ovlivňování, ba dokonce ovládání veřejného mínění na internetu, aby oslabily Sověty.

Po roce 1991 tento nástroj nesbalili, ale začali ho používat proti konzervativcům, nacionalistům a křesťanům, kteří se postavili proti agendě sekulárních globalistů. Vzpomínáte, jak YouTube během paniky kolem COVIDu sliboval cenzurovat každého, kdo nesouhlasil s WHO? Jak Facebook souhlasil, když mu CIA řekla, aby umlčel řeči o notebooku Huntera Bidena až do voleb 2020? To nebyly žádné výjimky. Byly to případy, kdy Matrix fungoval tak, jak měl.

RFK je odvážný, ale přišel na večírek trochu pozdě. Velký křesťanský konzervativec a studený válečník Patrick Buchanan vyzýval k rozpuštění NATO v několika svých prorockých knihách z 90. let, zejména v knize Republika, ne impérium. V roce 2000 jsem Buchananovi hrdě pomáhal jako delegát Reformní strany při jeho kiksovém pokusu odstavit globalistu George W. Bushe na vedlejší kolej.

V této otázce mám vlastní zkušenosti. Byl jsem tak zděšen způsobem, jakým Clintonova administrativa zneužila NATO k bombardování Jugoslávských civilistů v roce 1999, že jsem jako skromný postgraduální student vojenských věd na Havajské Pacifické univerzitě publikoval ve studentských novinách vlastní článek, v němž jsem opakoval Buchananovu výzvu k ukončení NATO. Reakce? Někteří administrátoři se mě snažili vyhodit z programu. (Když začnete schytávat údery, víte, že jste nad cílem.)

Článek, kvůli kterému mě málem vyhodili z práce
Co jsem řekl tak pobuřujícího, „nevlasteneckého“ a „extrémního“, že jsem ztratil právo na akademickou svobodu? Níže ho přepisuji. Zkuste se podívat, jestli si myslíte, že jsem to přehnal, nebo jsem jen trochu předběhl dobu:

„V zemi řádí mezinárodní teroristická organizace. Tito krutí teroristé jsou schopni destabilizovat jakýkoli stát a jsou ochotni zaútočit na jakýkoli cíl na planetě. Jejich organizace vlastní jaderné, biologické a chemické zbraně. Jejím cílem jsou civilisté.

Nedávno tato organizace bombardovala: železnice, mosty, elektrárny, továrnu na cigarety, vodní pumpy, civilní letiště, ropné rafinerie, lyžařská střediska, a dokonce i obytné byty. Zdá se, že jí chybí jakákoli ideologie. Její motivy jsou skryty za mlhou lží a propagandy.

Co svými barbarskými činy získala, není jasné. Nejvíce matoucí je, že s každým zvěrstvem, které organizace spáchá, se stává u Americké veřejnosti populárnější.

Kdo je tato skupina? Ruská mafie? Muslimští fundamentalisté? Irská republikánská armáda?

Tato skupina šílenců je známá pod zkratkou NATO. Agrese Severoatlantické aliance porušuje nejen Chartu OSN, ale také svou vlastní Chartu a Ženevskou konvenci, která zakazuje bombardování civilistů.

Mainstreamový tisk nezůstal zticha. Ve skutečnosti média nadšeně podporovala nedávnou teroristickou kampaň NATO v Jugoslávii. Jediné zvěrstvo, které tisku vadilo, bylo – hádáte správně – bombardování televizní stanice. Civilisté jsou zřejmě přijatelným cílem, pokud nemají platný novinářský průkaz. Když bomby s ochuzeným uranem padaly z Amerických letadel a narážely do obytných čtvrtí, kde zabíjely stovky civilistů, tisk o tom informoval jako o „vedlejších škodách.“ Když Jugoslávská armáda postřílela ručními zbraněmi partyzány K.L.A., tisk to označil za „zvěrstvo.“

NATO právě dovršilo 50 let. Slibuje, že se bude v budoucnu dále rozrůstat a posilovat. Martin Walker nám v časopise Europe řekl: „Nebuďte překvapeni, až za 50 let uvidíte oslavy 100. výročí založení NATO. Ovšem, když je NATO tak silné, kolik z nás se dožije padesátky?“

Sfoukněme svíčky na NATO dřív, než vyhodí do vzduchu další děti!“

Nezměnil bych ani slovo…

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Globalistická kampaň NATO ve službách vražedného teroru musí být zastavena first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x