Arcibiskup Vigano: Epstein vydíral politiky pro Mossad

Arcibiskup Viganò

Zesnulý Americký finančník a usvědčený pedofil Jeffrey Epstein podle bývalého Izraelského špiona vydíral politiky pro Izraelský Mossad.

Arcibiskup Carlo Maria Vigano, kterého si papež František nedávno předvolal do Vatikánu, aby ho exkomunikoval, také promluvil o tom, jak Jeffrey Epstein na svém ostrově provozoval vydírání.

Podle Vigana Epstein během své práce pro Izraelský Mossad shromažďoval důkazy o známých lidech, kteří se dopouštěli odporných zločinů na dětech.

Middle East Monitor uvádí: Zesnulý Americký finančník a usvědčený sexuální delikvent Jeffrey Epstein a jeho přítelkyně Ghislaine Maxwellová byli podle jejich údajného spojence z Mossadu Izraelskými špiony, kteří využívali nezletilé dívky k vydírání politiků, aby poskytovali informace Izraeli.

Tvrdí to údajný bývalý Izraelský špion Ari Ben-Menashe v knize „Epstein: Mrtví muži nevyprávějí žádné příběhy“, v níž uvedl, že byl spojkou Ghislanina otce Roberta Maxwella, který byl rovněž Izraelským špionážním agentem a byl to on, kdo svou dceru a Epsteina představil Mossadu.

„Vidíš, šukání není zločin. Může to být trapné, ale není to zločin,“ napsal Menashe v knize. „Ale šukat čtrnáctiletou holku je zločin. A on si fotil politiky, jak šukají čtrnáctileté holky – jestli to chcete vědět na rovinu… Oni [Epstein a Maxwellová] by prostě takhle vydírali lidi.“

Informátor Ben-Menaše, sám Izraelský podnikatel narozený v Íránu, který tvrdí, že v letech 1977-1987 pracoval pro Mossad, je záhadnou postavou, která byla v roce 1989 zatčena v USA na základě obvinění z obchodu se zbraněmi. V roce 1990 byl však zproštěn viny až poté, co porota uznala, že jednal jménem Izraelského státu.

Izrael poté popřel, že by Menaše měl jakékoliv vazby na jeho zpravodajské služby, a snažil se od něj distancovat, přestože další zprávy v USA i v Izraeli potvrdily, že jednal jménem země.

V nové knize, v níž se rovněž spekuluje o tom, že Maxwellová mohla pracovat i pro jiné vlády jako dvojitý nebo trojitý agent, se uvádí, že navzdory zprávám o tom, že se Epstein a Ghislaine setkali počátkem 90. let v New Yorku, se ve skutečnosti seznámili již dříve prostřednictvím jejího otce, který Epsteina představil Mossadu, než se Ghislaine k této činnosti později připojila.

Jeffrey Epstein, který čelil obvinění z obchodování s nezletilými, byl 10. srpna nalezen mrtvý ve své Newyorské vězeňské cele. Podle oficiálních zpráv spáchal sebevraždu, ale objevilo se mnoho spekulací a důkazů, že byl skutečně zabit, přičemž mnozí uvádějí, že mohl být zavražděn kvůli svým znalostem o osobách, které vydíral, a o činech, které spáchaly.

Výroky Ben-Menašeho jsou zatím nepodložené, ale pokud by se prokázala jejich pravdivost, poskytly by významné důkazy o tom, že se Izrael podílel na vydírání vysokých a významných politiků a osobností v USA.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Arcibiskup Vigano: Epstein vydíral politiky pro Mossad first appeared on Akta […]

Frank
Host
Frank
9 dní před

Kde se člověk podívá, tak za kdejakým svinstvem jsou židé.

lo3k
Host
lo3k
5 dní před
Reply to  Frank

…kde chceš chaos, rozvrat, chudobu – nainštaluj tam žida…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x