Sbohem hotovost a vaše nezávislost: Celosvětová digitální měna získala podporu potřebnou k nahrazení fiat peněz

CBDC

10. dubna oznámil Digitální měnový úřad (Digital Currency Monetary Authority, DCMA) spuštění nové globální digitální měny centrální banky (CBDC) s názvem Unicoin neboli „univerzální měnová jednotka.“

CBDC

Všechny světové centrální banky, včetně soukromého Federálního rezervního systému, a komerční banky budou moci používat Unicoin k vzájemnému vypořádání obchodů. K odhalení Unicoinu došlo na každoročním jarním zasedání Mezinárodního měnového fondu (MMF).

V tiskové zprávě se DCMA, pokud ji neznáte, označuje za „světového lídra v prosazování digitálních měn a inovací měnové politiky pro vlády a centrální banky.“

„Členy DCMA jsou suverénní státy, centrální banky, komerční a retailové banky a další finanční instituce,“ vysvětluje se dále v tiskové zprávě.

Na svých internetových stránkách DCMA podrobněji popisuje, že jejím cílem je prosazovat jednotnou celosvětovou digitální měnu, která by umožnila „globalizaci obchodu prostřednictvím měnové integrace mezinárodních plateb a zúčtování a zároveň posílila měnovou suverenitu národních ekonomik.“

„První vlna kryptografických peněz byla určena pro veřejné nedůvěryhodné sítě. DCMA nově představuje další vlnu kryptografických inovací navržených pro přijetí centrálními bankami, retailovými a komerčními bankami, Fintech, vládami a kryptoměnovými burzami.“

Jste připraveni na nový světový řád?
To vše se má odehrát v síti Unicoin, což je decentralizovaná mezinárodní bankovní síť, která je otevřená speciálně a výhradně centrálním bankám a dalším výše zmíněným subjektům. Centrální banky mohou na protokolu Unicoin Network Crypto 2.0 nasadit i své vlastní individuální měnové systémy CBDC.

DCMA také pracuje na vývoji nové sjednocující platformy pro kryptoměnu Unicoin, kterou chce pohánět umělou inteligencí.

„Tvrdí, že tato platforma umožní centrálním bankám převádět své vlastní měny na Unicoin pro snadnější mezinárodní obchod a zároveň umožní větší stabilitu proti výkyvům cen,“ uvádí Leo Hohmann.

„Takže nejenže máme digitální verzi Banky pro mezinárodní platby, ale nyní ji schválil i MMF.“

Doposud jsme většinou slyšeli o jednotlivých kryptoměnách centrálních bank CBDC na národní úrovni, které by nepředstavovaly jednotnou celosvětovou měnu, o níž se mluví v Bibli. Zdá se však, že toto nové schéma Unicoinu od MMF by tomu v mnoha ohledech odpovídalo.

Od druhé světové války využívá globální finanční systém takzvaný systém SWIFT a Banku pro mezinárodní platby (BIS) jako kanály pro výměnu fiat měn. Pokud se Unicoin stane novým standardem, SWIFT a BIS se stanou historií.

I kdyby si každá země na světě vytvořila svůj vlastní unikátní CBDC, stále bude potřeba mít k dispozici centralizovaný systém a jednotnou měnu, která bude transakce zpracovávat. To je účel Unicoinu.

„Již nyní přecházíme do světa digitální měny,“ říká Alkesh Shah, kryptografický expert z Bank of America Securities, a vysvětluje rozdíl mezi naším současným elektronickým systémem pro fiat a novým systémem založeným na Unicoinu a CBDC.

„Myslíme si, že jsme dnes s naší měnou digitální – nejsme. Jsme elektroničtí. Vždy potřebujeme prostředníka. Jakmile existuje digitální měna, nepotřebujete prostředníka. Můžete ji skutečně používat jako hotovost. Dávám Harrymu nějaké peníze chytrým telefonem do chytrého telefonu. A to je příslib digitálu. Ještě tam nejsme … ale blížíme se k tomu a dostaneme se tam s digitálními aktivy a jednoho dne s tím, že Fed skutečně vydá digitální měnu.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aamater
Host
aamater
1 rok před

Nič iné iba pokus o ďalší mega podvod!!! Ak ľudia na toto pristúpia tak sa stanú ozajstnými otrokmi!!! Mocní tohto sveta ich budú držať poriadne za gule. A ak niekto vybočí z radu tak mu tie jeho gule poriadne zovrú!!!

krpo
Host
krpo
1 rok před

Lidi,vemte rozum do hrsti a uvažujte!!! Upřednostňujte při platbách HOTOVOST,prostě peníze,mince a bankovky. Jinak nás ti h.ajzli zotročí!!!

Drak
Host
Drak
1 rok před

Banky potřebují další nástroj, kterým by zakryly to, že jsou jen zástěrkou pro vyrabování světového bohatství, ve prospěch několika stovek nenažranců, kteří chtějí celý světa a 5 % k tomu.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x