Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 31.12.2023

QAnon

Čínské MIL COMMS> Kabely>];
Čínský DEVOLUČNÍ PLÁN AKTIVOVÁN<

Řekl jsem vám, že když prezident XI. přijel do Kalifornie v USA, jeho hlavním cílem bylo obnovit ZPĚTNÉ KANÁLY Drátů a komunikace s USSF . U. S. Mil. Alliance. (Od zvolení Bidena byly zadní kanály nějakou dobu nefunkční, protože XI. stabilizoval téměř vojenský převrat proti němu v září 2022 _ ).
_Teď je to potvrzeno

>GENERÁL _Q_ a náčelník generálního štábu čínské armády spolu otevřeně komunikují, což bylo nyní oznámeno.
((((Co však hlášeno není, jsou ZPĚTNÉ KANÁLY A KABELY>]; USSF. SVĚTOVÁ ALLIANCE SI JE VĚDOMA, ŽE ČÍNSKÁ VOJSKA AKTIVOVALA SVŮJ DEVOLUČNÍ PLÁN< Operace Velkého probouzejícího se draka a vojenské protokoly, které povedou k úplné čínské revoluci a konci ČKS (a k operacím Rothschildovy/Rockerfellerovy CIA s ČKS) ZA SCÉNOU>]: ČÍNSKÝ DEVOLUČNÍ PLÁN byl připravován již od roku 2007, kdy se XI. pomalu dostával k moci a v roce 2012 konečně převzal vládu nad Čínou.

ZA SCÉNOU>];4 hvězdičkový admirál Micheal S. Rogers byl v silném spojení s XI a bílými klobouky v čínské armádě, kteří chtěli revoluci pryč od ČKS ( ČÍNSKÁ KOMUNISTICKÁ STRANA, kterou řídil prezident/předseda Mao Ce-tung a Rudá armáda, která vytvořila ČLR , a ČLR by se silně dostala pod kontrolu bank Rothchildů/Rockerfellerů a operace CIA včetně genocidních operací na příkaz elity Bohemian Grove vliv a infiltrace do režimu prezidenta Maa).
>4. hvězdičkový admirál Rogers byl dobře obeznámen s životním příběhem prezidenta XI. a zpravodajskými informacemi o něm

Zprávy USA a Ruska, že XI chce zahájit revoluci proti ČKS/ČLR („deep state Rockerfeller/cia/Rothschild ops“).
>Admirál Rogers znal Xiho životní příběh a věděl, jak Xiho otec Xi Zhongxun zachránil životy Rudé armády a Mao Zedonga již na počátku 30. let 20. století … Brzy poté Mao využil gorilí armádu XIova otce k reformě Silnější Rudé armády a brzy poté, co se Mao dostal k moci ČKS, vytvořil ČLR (Čínskou lidovou republiku)……. Po získání moci Mao zabil své odpůrce a dosadil k moci své přátele včetně XI. otce uvnitř svého režimu aby Mao plně ovládl Čínu. Brzy poté se Mao obrátil proti svým vlastním spojencům a přátelům a obrátil se proti nim, zabil je a uvěznil a mezi uvězněnými a zrazenými byl i Siův otec…

A mladý patnáctiletý Si byl vypovězen z Pekingu a nucen k těžké práci na venkově a žil v jeskyni. >>>>>XI dlouho choval zášť vůči ČKS/ a vůči vůdci prezidenta Maovi za vytvoření ČLR, který uvěznil jeho otce a zničil život jemu i jeho rodině a přátelům….XI se chtěl pomstít<<< ( Nakonec MAO zemřel a spojenci jeho otce se vrátili k moci v ČKS/ČLR.. A XI. pomalu léta procházel čínskou proveniencí a získával si důvěru lidí a spojoval se s armádou >>>> s pomocí čínských bílých klobouků v armádě, kteří také chtěli zničit ČKS./ČLR a také se chtěli pomstít za své rodiny !

ZADNÍ KANÁLY>] Americké vojenské bílé klobouky v 80. až 90. letech pomáhaly bílým kloboukům v Číně dosadit NOVÉHO VŮDCE.
koncem 90. let se bílé klobouky v USA zaměřily oči na XIho <) Michael S Rogers působil jako velitel desáté flotily a velitel kybernetického velitelství flotily Spojených států, který je zodpovědný za všechny kybernetické války námořnictva. > V roce 2009 zastával funkci ředitele zpravodajských služeb Sboru náčelníků štábů poté, co byl od roku 2007 ředitelem zpravodajských služeb Tichomořského velitelství.
> Čtyřhvězdičkový admirál Rogers velel
Kybernetickému velitelství Spojených států
Národní bezpečnostní agentuře
Ústřední bezpečnostní službě
Kybernetické velitelství flotily Spojených států
Desátá flotila Spojených států
> Rogers působil jako druhý velitel kybernetického velitelství Spojených států (USCYBERCOM) od dubna 2014 do května 2018, přičemž současně zastával funkci 17. ředitele Národní bezpečnostní agentury (NSA) a šéfa Ústřední bezpečnostní služby a výrazně se angažoval ve zpravodajských službách pro administrativu Donalda J. Trumpa a jeho rané vazby na

Kash Patela, Ezra Cohen-Watnicka
a generála Flynna.

Čtyřhvězdičkový admirál Rogers je mezi vojenskými generály, veliteli a zpravodajskými službami znám jako muž, který toho věděl příliš mnoho.
( Brzy poté, co byl Trump dosazen armádou Bílých klobouků do prezidentského úřadu, admirál Rogers odešel do výslužby a musel se distancovat od Trumpovy administrativy a vojenské rozvědky z důvodu bezpečnosti a ochrany, protože byl zahájen americký DEVOLUČNÍ PLÁN V SOUVISLOSTI S DALŠÍMI VOJENSKÝMI OPERACEMI, KTERÉ VEDLY K 11.3. VOJENSKÝM OPERACÍM V ZÁKONECH VÁLKY A PŘÍCHOZÍM ARRESTOVATELSKÝM VÁLKÁM NA KONCI OPERACE ČERNÉ LABUTĚ<+++)/// [sc name="wi" ][/sc] __ Prezident/Vůdce XI Čínské lidové strany/ČLR je již dlouho v kontaktu s armádou bílých klobouků v USA a > V ZÁKULISÍ AKTIVOVAL DEVOLUČNÍ PLÁN V ČÍNĚ
(zničení ČKS/ČLR a XI. záměrně zničí své vlastní vedení ČKS, aby odhalil ÚPLNOU KORUPCI KOMUNISTICKÉHO REGIMENTU A JEJICH SPOJENÍ S ROCKERFELLOVOU/ ROTHSCHILDOVOU VOJENSKOU MAŠINOU CIA DEEP STATE, KTERÁ INFILTROVALA JEHO ZEMI).
_Toto vše začíná obrovskou REVOLUCÍ V ČÍNĚ > která povede k MASIVNÍ BOUŘE uvnitř Číny a téměř občanské válce a události ČERNÉ LABUTĚ… A skončí tím, že se Čína rozpadne na několik různých zemí, které se však sjednotí pod novou Čínskou federativní aliancí…

ZA SCÉNOU] Práce admirála Rogerse a jeho velení kybernetickému velení Spojených států je vysoce propojena se zpravodajskými službami USSF a několika dalšími důležitými OPERACEMI, které vycházejí z operací Blue-Sky / Sky-Blue Clearance spojených s JFK a jeho OVERT & tajnými výtvory vojenských sil vytvořených k záchraně USA před úplným globalistickým ovládnutím USA a světa elitní kabalou Deep State.

Sledujete skutečné operace odehrávající se v reálném čase. BOUŘE
___
PLÁN na záchranu světa

NCSW

Máte víc, než si myslíte.
( Existuje důvod, proč zpravodajské operace bílých klobouků přiměly Trumpa, Muska, Putina, XI., Flynna, admirála Rogerse a mnoho mnoho mnoho mnoho mnoho +++ dalších, aby se od sebe v posledních letech distancovali… 🎥)

*Kam jdeme 1, tam jdeme všichni
_Nemyslí se tím jen republikáni nebo jen vlastenecká hnutí nebo jen občané USA…… Hnutí Velkého probuzení je celosvětovým _událostí
(To znamená, že nemůžete napravit svět a korupci, aniž byste osvobodili lid a občany Číny, největší komunistické země světa….
Zkorumpovanost CIA. ROCKEFELLERS. ROTHSCHILDŮ.WEF. DAVOS ETC. SAHÁ DALEKO DO ZEMĚ VYCHÁZEJÍCÍHO SLUNCE).

Toto nejsou další volby….

Je to světová bouře a říkáme vám to už dlouho. Co se stane.
Jsme na konci hry

UDÁLOSTI TYPU ČERNÁ LABUŤ
Které vedou k VOJENSKÉMU zásahu

Armáda je jediná cesta.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PřemekJ
Host
PřemekJ
5 měsíců před

V zásadě jde o proces likvidace ChM ze všech koutů Země. VVP, DJT a další zůstávají ve spojení z důvodu koordinace dílčích operací při zachování celkové strategie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x