Navy SEALs zatkli Hillary Clintonovou

Hillary Clinton

Navy SEALS, vojenský útvar speciálních sil Námořnictva Spojených států amerických, oddaný Donaldu Trumpovi, provedl razii v sídle Hillary Clintonové v Chappaqua ve státě New York. Zatkl ji pro velezradu, ničení vládního majetku a napomáhání nepříteli, sdělil zpravodajský web Real Raw News.

Hillary Clinton

Podle zdroje z Trumpových kruhů došlo k zatčení v úterý večer, jen několik hodin poté, co Trump hovořil s kontradmirálem Hughem W. Howardem na Americkém velitelství pro speciální operace a podal mu „mamutí“ množství důkazů o kriminalitě Clintonové z dob, kdy pracovala na ministerstvu zahraničí. Důkazy údajně zahrnují tisíce dosud nespatřených e-mailů, které před prezidentskými volbami v roce 2016 kyselina Clintonová čistila, a také dokumenty, které ji usvědčují ze spiknutí s cílem zavraždit republikánské zákonodárce po celé zemi.

Náš zdroj dodal, že důkazy byly tak přesvědčivé, že kontradmirál Howard mohl stěží uvěřit, že Clintonová nebyla zatčena už před lety.

„Trump ji chce dostat, stejně jako zbytek Deep State Cabal, a to od chvíle, kdy vkročil do Bílého domu. Trvalo mu roky, než sebral toto zásadní břímě. Jakmile měl vojenskou podporu, dal operaci zelenou. Trumpův tým sledoval Clintonovou už dlouho a věděl, že je v úterý večer vždy sama. Tehdy ji SEALs sebrali,“ uvedl náš zdroj.

Pod rouškou tmy pronikla do jejího sídla v Chappaqua krátce po druhé hodině v noci jednotka Naval Special Warfare Group 3. Dva členové ochranky Clintonové, kteří obvykle bydlí v domě pro hosty na pozemku, té noci záhadně chyběli. SEALs vyklidili hlavní budovu a pak tiše prorazili dveře do její ložnice, kde ji našli vzhůru, jak si nacvičuje řeč před kosmetickým zrcadlem. Vystřelili jí do krku jednu uspávací šipku, načež jí páskou zalepili ústa a přes hlavu jí navlékli černý látkový pytel.

„SEALs také zabavili několik počítačů a stohy papírů,“ uvedl náš zdroj.

„Nevím, kam ji odvezli, to ví jen Trump. Je to však důkaz, že Trump a armáda začali D.S. Cabal likvidovat. Trvalo mu to déle, než očekával, a déle, než chtěl, ale lépe později než nikdy. Trump dělá, co je správné pro Ameriku,“ řekl náš zdroj.

Trump ji brzy pošle na Guantánamo, kde bude Clintonová čelit vojenskému tribunálu za její zločiny proti Americe a jejímu lidu. „GITMO,“ řekl náš zdroj na závěr, je řízena americkou Námořní pěchotou a americkým námořnictvem, jež obě opustily Joe Bidena a místo toho se zavázaly pomoci Donaldu Trumpovi zničit síly temnoty, které zahalily národ korupcí na dlouhá desetiletí.

Zdroj: 1 2

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x