Pravá ruka Klause Schwaba vyzývá k „masovému vymírání“, které má nastolit Velký reset

Klaus Schwab

Objevilo se další uniklé video, které ukazuje, že Světové ekonomické fórum (WEF), vedené nechvalně proslulým globalistickým králem Klausem Schwabem, plánuje rozpoutat masovou genocidu jako katalyzátor slibovaného „Velkého resetu.“

Klaus Schwab

Yuval Noah Harari, který je označován za Schwabovu „pravou ruku“, je právě na propagačním turné, na němž propaguje novou knihu, kterou údajně napsal. Tento rukopis klade otázky jako např: K čemu potřebujeme tolik lidí?

Nyní, když globalisté získali téměř úplnou kontrolu téměř nad vším, jsou zřejmě připraveni vyřadit stádo lidských otroků. Začalo to v tomto posledním díle plandemií wuhanského koronaviru Covid-19, po níž následovala ruská invaze na Ukrajinu.

Dochází také k prudkému růstu inflace, selhání dodavatelských řetězců, nedostatku potravin, ničení úrody a další hospodářské nestabilitě – to vše se spojuje v dokonalou bouři globálního šoku a strachu.

Harariho poslední uniklé výroky, v nichž označuje neglobalisty za „obyčejné lidi“, kteří jsou plně k dispozici, odhalují hluboký postoj sebevědomé nadřazenosti a globalistické nadřazenosti.

Harari tvrdí, že obyčejní lidé pod ním se právem obávají budoucnosti, protože jejich život může kdykoli skončit. A nebyla by to podle něj žádná velká ztráta, protože neglobalisté jsou „nadbyteční.“

„Většinu z vás prostě nepotřebujeme,“ říká izraelský globalista
V budoucnosti, kterou budou řídit „chytří lidé“, pokračoval Harari, budou obyčejní lidé přirozeně čelit zvýšenému pocitu úzkosti a strachu z toho, že zůstanou pozadu. A technicky vzato má pravdu: ti, kdo odmítnou nastoupit na Kristovu archu, budou v Harariho globalistické dystopii skutečně pozadu.

„Drtivou většinu z vás prostě nepotřebujeme,“ prohlásil Harari nahlas bez ostychu.

Jak jsme již dříve informovali, Harari, izraelský historik a profesor na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, otevřeně přiznal, že on a zbytek jeho globalistické kabaly rozpoutávají transhumanismus jako svou osobní „technologickou Noemovu archu“ – což znamená, že věří lži, že manipulace s jejich DNA a genetickými plány jim nějakým způsobem zajistí věčný život, zatímco nás ostatní buď zlikvidují, nebo promění v jejich trvalé otroky.

Dříve se mluvení o takových věcech vysmívali a označovali je za konspirační teorie, ale nyní máme plán, který vychází přímo z úst samotné globalistické kabaly – a to bez jakéhokoli studu.

Dalším otevřeným globalistou je úředník Rockefellerovy nadace Alan Gregg, který nedávno prohlásil, že svět má rakovinu a že rakovina je lidstvo – samozřejmě s výjimkou jeho samotného.

Princ Phillip, manžel zesnulé královny Alžběty, podobně věřil, že lidstvo je rakovina, kterou by si přál vymýtit tím, že zemře a vrátí se k životu jako zabijácký virus.

Dnes již zničené Georgia Guidestones odhalily, že plán globalistů na jejich zamýšlený „nový světový řád“ počítá se snížením současné světové populace ze zhruba osmi miliard, což je současný počet, na pouhých 500 milionů.

Bývalý prezident Bill Clinton, aniž by to mnozí věděli, podepsal během svého působení takzvanou „biodiverzitní“ smlouvu, která obsahuje výslovně uvedený cíl snížit počet obyvatel světa alespoň pro začátek na jednu miliardu.

Zdroj

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

A k čemu potřebujem všeho schopného Harariho i Schvaba a jim podobní? Už dávno měli být v blázinci, nebo před vojenským soudem….

ma.ni.
Host
ma.ni.
1 rok před
Reply to  Zdenio

hnusný zrůdy, svět, lidi se mají dozvědět pravdu. Ale bohužel jsou většinou zmanipulovaní.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x