Poškození způsobené vakcínami je mnohem rozsáhlejší, než si lidé uvědomují

Poškození způsobené očkováním

Předpokládáme, že když si píchnete vakcínu, neublíží vám. Předpokládáme také, že vám poskytne imunitu. Ani jedno z toho není pravda. Podle doktora Larryho Palevského je poškození způsobené očkováním, a to všemi vakcínami, mnohem rozsáhlejší, než mu přisuzujeme.

Dr. Larry Palevsky je Americký pediatr, který vede Northport Wellness Centre. Dne 19. února 2020 podal svědectví na veřejném slyšení Výboru pro veřejné zdraví státu Connecticut.

Přepis celého slyšení Výboru pro veřejné zdraví, které se konalo 19. února 2020, si můžete přečíst ZDE a video s jeho výpovědí si můžete prohlédnout ZDE. Následují výňatky ze svědectví doktora Palevského; pro snadnější čtení jsme jeho slova nedali do uvozovek.

Jedním z předpokladů, které jsme slyšeli, je, že vysoká proočkovanost chrání zranitelné osoby a snižuje pravděpodobnost, že očkované osoby rozšíří nákazu mezi ostatní.

Ani jednou za svých 37 let jsem neviděl studii, která by prokázala, že očkování způsobí, že bakterie nebo virus z těla očkovaných zmizí.

Říká se nám, že neočkované děti jsou jediné děti a jediní lidé, kteří jsou schopni šířit bacily. Ale ani to není pravda, protože i očkované děti mohou šířit bacily. Stále mohou přenášet bakterie a viry, proti kterým očkujeme, a stejně tak i dospělí. I dospělí mohou přenášet bakterie a viry, proti kterým očkujeme.

Říká se nám, že po očkování bakterie a viry ze země zcela zmizí. Ale nezmizí. Mění aktivitu, mohou mutovat a už jste slyšeli, že virus spalniček nemutuje. No, ale mutuje… A i ti, kteří jsou očkovaní, je stále mohou přenášet a přenášejí je.

Slyšeli jsme, že vakcíny jsou jednoznačně bezpečné. Máme mezi sebou krizi veřejného zdraví, chronická onemocnění, poškození mozku a neurovývojová postižení … Ve vakcínách jsou chemické látky, které, jak bylo prokázáno ve studiích na zvířatech, přispívají k tomuto druhu zánětu mozku, ke kterému se obracíme zády a vytváříme mnoho těchto dětí a ignorujeme to v zájmu dalšího očkování.

Druh hliníku, který dáváme do vakcín, je jiný druh hliníku, než jaký vidíme v životním prostředí. Říká se mu nanočástice… Víme, že biochemické vlastnosti nanočástic jsou takové, že jsou schopny proniknout do mozku.

Dostanou se do mozku? Nikdo to nikdy nezkoumal, ale studie na zvířatech, při nichž byly použity stejné chemické látky, které jsou obsaženy ve vakcínách, jež podáváme dětem, přímo dokazují, že se složky vakcín do mozku dostávají.

V Evropě existují vědci, kteří skutečně provedli studie o nanočásticích hliníku a prokázali, že mohou v mozku přetrvávat roky a desetiletí. A tak jsme svědky velkého výskytu neurovývojových poruch u dospělých, včetně Alzheimerovy choroby. A jedním z hlavních faktorů, které zjistili v mozcích lidí bez Alzheimerovy choroby, je nanočástice hliníku, která přímo souvisí s vakcínami, které podáváme.

Nikdy jsme tedy nestudovali, zda se hliník, který podáváme ve vakcínách, dostává do mozku, a nikdy jsme nezjišťovali, zda v mozku zůstává a co dělá, pokud v něm zůstává.

Víme však, že vakcíny mají v těle vyvolávat záněty, ale více než polovina našich dětí trpí chronickými záněty a nikdy jsme si nedovolili položit otázku, zda když vakcíny vyvolávají záněty akutně, vyvolávají záněty i chronicky?

Máme každého pátého s neurovývojovými poruchami, každého desátého s ADD a ADHD, každého pětatřicátého s autismem, každého jedenáctého s astmatem a každého dvacátého mladšího pěti let se záchvaty.

Počet autoimunitních onemocnění exponenciálně roste a my zjišťujeme, že viry a bakterie, které vpravujeme do těla spolu s adjuvans, vytvářejí něco, čemu se říká molekulární mimikry, což znamená, že tělo vidí tyto viry a myslí si, že jsou cizí, ale nachází části těchto virů, které odpovídají částem buňky, a imunitní systém nerozlišuje mezi tím, co mu bylo řečeno, aby odmítl, a sebou samým. Obrátí tedy imunitní systém proti sobě, což vede k autoimunitnímu stavu.

Víme to o hepatitidě B, víme to o vakcíně Gardasil a víme to o vakcíně proti chřipce a stále jednoznačně tvrdíme, že vakcíny byly účinně studovány a že jsou bezpečné, a to prostě není pravda.

Existuje řada studií provedených lidmi mimo hlavní lékařskou komunitu, kteří se pokusili zjistit, co se děje s nanočásticemi, když jsou vpraveny do těla. Zjistili, že nejenže pronikají do mozku, ale přetrvávají v něm i několik let.

Byly provedeny studie, které zkoumaly mozky lidí s autismem a bez něj a porovnávaly procento hliníku, které bylo u lidí s autismem exponenciálně větší než u lidí bez neurovývojových poruch.

Hliník není ve vakcínách ve vzduchoprázdnu … v každé vakcíně, kde vidíte nanočástice hliníku, je doprovázen polysorbátem 80 … Polysorbát 80 může procházet mozkem, když se velmi pevně váže na hliník … Ve vakcínách je další chemická látka, která se nazývá 2-fenoxyethanol a narušuje zdraví buněčných membrán těla.

Víme, že hliník jako nanočástice může ničit mitochondrie a mitochondriální onemocnění je jedním ze základních patofyziologických nálezů u lidí s chronickými záněty.

Víme také, že hliníkové nanočástice mohou zničit odstraňovače odpadních látek v buňkách, tzv. lysozomy… Tím zvyšujete možnost vzniku chronických zánětlivých stavů.

Polysorbát 80 může procházet přímo buněčnou membránou. 2-fenoxyethanol může zničit buněčnou membránu a umožnit, aby se materiál dostal do … oblastí, kam by se dostat neměl.

Je rozdíl mezi tím, co vdechujete, a tím, co požíváte a co si vstřikujete. To, co vdechnete a co spolknete, má schopnost imunitní systém podél dýchacích cest a imunitní systém podél 26 stop střev u dětí plus játra eliminovat dříve, než se to dostane do těla. Když je však podáte injekčně, dostane se jich do těla 100 %.

A tak když slyšíte miliony rodičů, kteří říkají, že moje dítě bylo v pořádku a pak se jeho stav velmi zhoršil, a když máte miliony rodičů, kteří slyší od svého lékaře, že to nemá nic společného s vakcínou, ale rodič to viděl přímo před sebou, je naším úkolem říci, zda je ve vakcínách něco, co skutečně může proniknout do mozku, co může narušit mitochondrie, co může zničit lysozomy.

Předpokládáme, že když si vakcínu píchnete, neublíží vám. Předpokládáme také, že vám poskytne imunitu. Ani jedno z toho není pravda.

Za více než 21 let skutečného sledování zdravotního stavu očkovaných dětí ve stejné komunitě jako zdravotního stavu neočkovaných dětí nevidím zdaleka tolik chronických zánětlivých onemocnění u těch neočkovaných jako u těch očkovaných… Poškození vakcínou je mnohem rozsáhlejší, než mu přisuzujeme.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x