Nejbezpečnější obranou proti nákaze virem COVID-19 je zůstat ÚPLNĚ NEVAKCINOVANÝ

vakcíny

Chvíli to trvalo, ale několik miliard lidí si nyní může potvrdit to, co tušili od počátku pandemie, totiž že jde převážně o kampaň založenou na strachu, která se stala „virální“, a hlavním cílem bylo vždy jen prosazení toxického „očkování.“

vakcíny

Jinými slovy, pokud NEMÁTE v celém cévním systému miliony spike proteinů zaplavujících vaše životně důležité orgány, máte větší šanci se Covidu ubránit. Je tomu tak jednoduše proto, že váš imunitní systém, srdce a očistné orgány nejsou zatěžovány, znečišťovány a namáhány miliony toxických prionů, které napodobují laboratorně vytvořený, nefunkční virus SARS-CoV-2.

Toto je pohled na ADE, autoimunitní poruchu a na to, jak posilovací vakcíny nadále oslabují imunitní systém, každou injekcí o něco více, protože jsou zde další miliony spike proteinů, které napadají životně důležité orgány, včetně jater a slinivky břišní, jak vidíme na základě vědecky podložených důkazů. Pfizer-Gate se provalil a masy lidí začínají vymírat a mizet, téměř jako v nacistickém Německu, tentokrát však po celém světě. Je to holocaust vakcín a nevede ho jen Pfizer, ale i Moderna a mnoho dalších farmaceutických konglomerátů.

Takže pokud se vás někdo zeptá, jaký je váš „status“ očkování, a vy chcete nebo potřebujete, aby to věděl (i když do toho nikomu nic není), pak jednoduše řekněte: „Jsem plně… neočkovaný.“ Tato volba umožnila vašemu imunitnímu systému dělat to, co má, přirozeně se bránit virům, bakteriím a patogenům. Tímto způsobem se také vyhnete děsivým statistikám zranění a úmrtí způsobených přímo či nepřímo očkováním,sraženinám.

Ať už někdo podstoupil jen jednu injekci genové terapie nebo několik sérií s posilovači, jeho tělo bylo napadeno miliony, ne-li miliardami toxických prionů napodobujících viry, které nějakým způsobem přitahují těžké kovy a vytvářejí dlouhé, gumovité sraženiny v krvi, kolem srdce, v mozku a uvnitř životně důležitých orgánů.

Všichni plně neočkovaní vědí, že tato očkování jsou hlavní příčinou masivního nárůstu případů zánětu osrdečníku, zánětu srdečního svalu, krevních sraženin, rakoviny, potratů a porodů mrtvých dětí a náhlých „nevysvětlitelných“ úmrtí dospělých a kojenců (SADS nebo SIDS). Rozhodně se nejedná o syndrom, ledaže by tento „syndrom“ byl způsoben „technologií“ mRNA vytvářející nový syndrom buněk, které se již nedokážou bránit virům nebo bakteriím.

Máte náhle syndrom závislosti na protilátkách? Musíte být plně očkováni. Napadá váš vlastní imunitní systém vaše životně důležité orgány, protože uvnitř nich jsou nyní toxické bílkovinné priony napodobující viry? Musíte být plně očkováni. Zhoršuje se vám ischias nebo se vám to děje od doby, kdy jste se nechali očkovat proti Fauciho chřipce? To není náhoda.

Plně očkovaní také trpí rakovinnými nádory v místě vpichu (copak jste neviděli nová varování?) a lékaři to nedokážou vysvětlit, rozhodně nikdy neukážou prstem na injekce se sraženinami, i když vědecké důkazy ukazují na injekce s virem Wuhan.

Proto se jako nejbezpečnější obrana proti nákaze Covid-19 a jeho variantami ukazuje zůstat ÚPLNĚ NEVAKCINOVANÝ. Ti, kteří se chlubí a „cítí se bezpečně“, protože jsou „plně očkovaní“, zjišťují, že se potýkají s novými zdravotními příhodami, zhoršenými již existujícími stavy a začínají litovat toho, jaká rozhodnutí učinili. Lékaři a vědci po celém světě vidí masakr přímo ve svých vlastních laboratořích a ordinacích již nyní.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x