Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 10.1.2024

QAnon

Vojenské kabely >]; ruské, německé a italské kabely>]; _Všichni sdílejí stejné informace, jako NATO , americká CIA.

CHYSTÁ SE AKCE pod falešnou vlajkou buď v ČERNÉM MOŘI, nebo ve STŘEDOZEMNÍM MOŘI a jejich plánem je potopit americkou námořní loď, zabít vlastní americké vojáky a z útoků obvinit Rusko nebo muslimské národy.
.> Tato FALEŠNÁ VLAJKA MÁ ZA ÚČEL ZAHÁJIT 3. SVĚTOVOU VÁLKU A PŘEJÍT K JADROVÝM UDÁLOSTEM.

____
BÍLÉ KLOBOUKY aktivovaly mediální zdroje v USA, Evropě a Rusku, aby tyto PLÁNOVANÉ FALEŠNÉ VLAJKY (deep state FALSE FLAG OPS) potvrdily.
/_
Očekáváme Tuckera Carlsona. Muska . X , ruská média a média bílých klobouků v EU a několik světových konzervativních zpravodajských serverů, aby vypustily zprávu o tom, že NATO plánuje tyto operace pod falešnou vlajkou (FALSE FLAG).

___
Pamatujte si Světoví patrioti, že deep state hraje své poslední karty.
>Zastavit volby v USA
>Vyvolat občanskou válku
>Vytvořit 3. světovou válku
>Další PANDEMIE ( VIRUS)
>Karta invaze mimozemšťanů
>Kybernetický útok a výpadky proudu
>KONTROLOVANÝ EMP ÚTOK a obvinění Slunce z masivních výpadků proudu

Jak se blížíme k PRAVDĚ a odhalení,,,,..
tím neskutečnější to všechno bude (zejména pro spící ovce a normální lidi).
…Pravda je tak neuvěřitelná, že se diskredituje sama… A CIA to ví
_____
Sdílejte tuto informaci o plánovaných amerických operacích NATO pod falešnou vlajkou, jejichž cílem je potopit americkou loď a obvinit Rusko, aby se pokusilo vyvolat událost podobnou 911 a falešně vyburcovalo Američany k válce.

Čím více informací vyjde najevo a bude sdíleno, tím více se bude deep state vyhýbat FALEŠNÉ VLAJCE a přeruší operace.

Myslíte si, že je náhoda, že ODHALENÍ EPSTEINA ZAČALO a zároveň Bílé Klobouky odhalují zisk funkcí, tvorbu viru a smrtících vakcín a plánovanou pandemii ( ODHALENÍ viru Bílými Klobouky bude jen nabírat na rychlosti a bude spojeno s republikány rinos, kteří jsou kompromitováni vydíráním a jejich napojením na operace CIA EPSTEIN )

_Nyní vojenské velení a zpravodajské služby začínají blokovat Bidena
ZA SCÉNOU>]; JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO, ŽE JOE BIDEN ODSTOUPÍ ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ.

_a blížící se výbušná válka na Blízkém východě a sjednocení muslimského světa proti Izraeli a USA vyústí v MASIVNÍ jaderný střet . Protože Rusko podporuje Írán a Čína Írán a Turecko.

Zároveň bude z války na Blízkém východě obviněn Joe Biden a vláda USA.
Jak se deep state snaží zahájit plány na zničení Izraele v jejich 100 letém plánu a přivést světovou podporu pro téměř zničení Izrael ( vše je spojeno s Kabalou, která se snaží získat přes 40 bilionů$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ dolarů, eur a peněz na podporu Izraele a je spojena se sjednocením jedné světové vlády, která říká, že chce zastavit všechny VÁLKY a nainstalovat jeden světový bankovní systém, který může podpořit konec všech VÁLEK a financování< _ naneštěstí MBS. MUSK. TRUMP. XI MODI PUTIN mají další nápad spojený s jedním světovým systémem zlatem kryté měny ( o tomto plánu vám říkám už dlouho)... Jak se plány deep state rozpadají a bílé Klobouky používají plány deep state v rámci operací Teorie her a výsledků válečných her, začíná být pro [ DS] ELITNÍ zasvěcence zřejmé, že se blíží MASIVNÍ BOUŘE a dojde k VOJENSKÝM TRIBUNÁLŮM, protože se v zákulisí rozplétá vojenský převrat a Bidenův režim potenciálně otevřeně odhalí Trumpovy vojenské plány, aby se armáda dostala do ulic USA, jak Trump také prohlásil, že použije zákony o povstání z roku 1700 k aktivaci armády podle protokolů o válečných zákonech. 11.3 _ Myslíte si, že je to náhoda, že všechny ty hromadné rezignace, které se dějí po celém světě v posledních čtyřech letech, vůdců, premiérů a hlav států, jsou součástí hromadných rezignací? SLEDUJTE DÁL, JAK POKRAČUJÍ HROMADNÉ REZIGNACE jak je EPSTEINOVA SÁGA VYTVOŘENA, aby do léta zasáhla téměř všechny hlavní národy. Myslíte si, že je to náhoda, že William Burns, ředitel Ústřední zpravodajské služby, byl několikrát u Epsteina a šéfové FBI se s Epsteinem často několikrát setkávali v jeho newyorském bytě a Ehud Barak, bývalý izraelský premiér, byl u Epsteina doma více než 30krát a setkával se s ním? ____ ZA SCÉNOU>]; Armáda Deep State je v panice, protože se blíží operace k odhalení celosvětové sítě EPSTEIN CIA. MOSSAD mi6 operace, která je spojena s kontrolou Senátu a Kongresu a některých představitelů Nejvyššího soudu a vládních sektorů včetně vojenských velení.

VY si myslíte, že je to náhoda, že ministr obrany Spojených států Lloyd Austin plánuje v blízké budoucnosti odstoupit ze zdravotních důvodů ( v současné době je Lloyd Austin hospitalizován a přihlásil se bez vědomí armády, velení nebo svého šéfa Joea Bidena, který ho dosadil?

Proč všichni hrají nemocné nebo rezignují?
.
Sean P Diddy také spěchal do nemocnice na pohotovost?

>Všichni si hrají na nemocné, aby se mohli pokusit uniknout PŘÍŠTÍMU ODHALENÍ A KORUPCI

___
EPSTEINOVA SÁGA VYVOLALA PANIKU U PŘEDSTAVITELŮ DC A SVĚTA

Když ptáci zpívají.
Říká se>]; EPSTEIN se chystá promluvit ke světu v roce 2024 v přicházejících Dropech>> vynucené operace vojenských bílých klobouků.. A dokonce MSM naznačuje, že EPSTEIN se chystá promluvit přímo o zapojení elit.

Připoutejte se, ButtercupS

NCSWIC

EPSTEINŮV ČERNÝ SEZNAM
..
Bílé klobouky iniciovaly ODHALENÍ černé ELITNÍ iluminátské satanistické průmyslové SÁGY, která bude napojena na EPSTEINA. A CIA [ DS] OPS HANDLERS a operace.

Byl jsem první, kdo vám loni řekl, že tyto operace přijdou, a také jsem vám na začátku roku řekl, že celý průmysl řídí CIA a že černošský hudební průmysl propukne v mocné hnutí Velkého probuzení, které odhalí [ DS] KABALU CIA uvnitř černošského zábavního průmyslu a nakonec se spojí s Epsteinem. JP Morgan a BLACKROCK atd. atd. atd. ECT ECT ECT ECT ETC……

No už se to děje 🔥

EPSTEINŮV ČERNÝ SEZNAM
( Způsob, jakým černošská komunita a zábavní průmysl používá tento Citát jako odhalení černošského ELITNÍHO zábavního průmyslu, který je spojen s korupcí.pedofilií , sexuálním kruhem. Vyděračství uvnitř průmyslu).

V současné době katt Williams právě rozbil internet za odhalení průmyslu

____
Masový hněv propuká uvnitř USA černé a africké výbory průmyslu jako HLAVNÍ umělec. Hudebníci a herci odhalují systém TEMNÉ ZÁBAVY, který je propojen a vede k řízenému systému DEEP STATE.
A AGENDY .

ZA SCÉNOU>]; JOE ROGAN MLUVÍ S DAVEM CHAPPLEM A MLUVÍ O TOM, ŽE UDĚLAJÍ POŘAD O SATANSKÉM ZÁBAVNÍM PRŮMYSLU.
( A mohlo by se stát, že Chappelle by se na konci léta mohl postavit za Trumpa a zároveň odhalit Epsteinovu ságu, která EXPLODUJE).

💥
NA ⏰
___
Kdo podle vás řídí tyto operace v zákulisí 😉

Jak jsem se dozvěděl o všech těchto UDÁLOSTECH, které se mají stát?

Máš víc, než si myslíš

Proč je tak důležité ODHALIT černošský zábavní průmysl, který je kontrolován především demokraty a CIA
👇

Co je to buck breaking?

>Buck breaking se používal proti mužským otrokům, kteří byli považováni za vzpurné. Otrokář nutil zotročeného muže, aby si spustil kalhoty a sklonil se nad pařez, aby se jeho hýždě vztyčily do vzduchu. Zotročený muž byl poté přísně zbičován. Tím byl oslaben, aby se nemohl bránit znásilnění, které následovalo. Bílý otrokář pak otroka několikrát znásilnil.

Tuto formu trestu zhoršovala skutečnost, že se vykonával před zraky všech ostatních zotročených lidí, včetně rodiny a přátel otroků. Kromě sexuálního násilí byl otrok také veřejně ponížen. Tento veřejný trest měl v ostatních otrocích vzbudit strach a zabránit tak další vzpouře.

Zotročení muži, kteří se stali obětí tohoto odporného trestu, často utíkali z plantáží nebo se zabili, protože se nedokázali vyrovnat s ponížením, které utrpěli. Často pro ně bylo příliš obtížné začlenit se zpět do společnosti, která přihlížela jejich ponižování před očima manželky, dětí a přátel.

Buck breaking trest se rozšířil mezi otrokáři. Bílí muži mohli cestovat od plantáže k plantáži a znásilňovat otroky-muže ( vyvinulo se sexuální znásilňování) Trest se rozšířil natolik, že se z této praxe vyvinuly sexuální farmy. Tyto sexuální farmy umožňovaly několika otrokářům hromadně znásilňovat mužské otroky jako trest za jakékoli domnělé provinění, kterého se dopustili.

Masová obliba praktiky buckbreakingu vedla ke vzniku kruhů sexuálního mučení a obchodu se sexem mezi otrokáři a afričtí muži byli nuceni k vzájemnému sexu za přihlížení bílých majitelů otroků pro sexuální zábavu, což někdy zahrnovalo i sexuální mučící show ( snuff sex killings)

Demokratická strana stála za vznikem otroctví, obchodu s černochy a hrůzného znásilňování otroků a sexuálních show (sex kruh).

Prohnuté kalhoty mužských otroků odhalující jejich hýždě symbolicky znamenaly, že byli znásilněni a patří do obchodu s bílým sexem a násilím Buck Breaking.

Dodnes elity prostřednictvím Hollywoodu a hudebního zábavního průmyslu pokračují v provozování operací Buck Breaking mezi svými černošskými afroamerickými umělci a používají Buck Breaking jako formu kontroly nad vůdci černošské zábavní komunity.

To je důvod, proč jsou černošští herci na nejvyšších pozicích v televizi a filmu nuceni nosit šaty a uznávat nadřazenost elit, které ovládají zábavní průmysl. Zatímco hudebníci od New Yorku po Kalifornii jsou nuceni k sexuálním rituálům, obchodu se sexuálním vydíráním a agendám, které dávají moc Elitám, jež ovládají hudební průmysl.

Na nejvyšších úrovních zkorumpovaného vládního systému a uvnitř amerických zpravodajských agentur je dobře známo, že Elity Spojených států i v zahraničí jsou silně zapojeny do světového obchodu se sexem a do operací obchodování s lidmi/dětmi a mají téměř úplnou kontrolu nad zábavním průmyslem prostřednictvím sexuálních operací, vydírání a vyděračských kruhů.

Dnes ZA SCÉNOU>]; VOJENSKÉ OPERACE BÍLÝCH KLOBOUKŮ ODHALUJÍ TEMNÝ SATANSKÝ KULT TV HOLLYWOODU, FILMOVÉHO A HUDEBNÍHO PRŮMYSLU USA A JEJICH SPOJENÍ S CELOSVĚTOVÝMI KROUŽKY OBCHODUJÍCÍMI SE SEXEM, SPOJENÝMI S DEEP STATE ZPRAVODAJSKÝMI AGENTURAMI, ELITAMI A BANKOVNÍMI SYSTÉMY.

NCSWIC
🔥

Více než 34 milionů zhlédnutí zaznamenal rozhovor s Kattem Williamsem, ve kterém mluví o Kabale ovládající filmový průmysl. Včetně P Diddyho, který chce platit za sex. Harvey Weinstein chce poskytovat orální sex na veřejnosti. . a proč jsou mocní černoši v zábavním průmyslu nuceni nosit v televizi a ve filmu šaty . Katt Williams 34 milionů zhlédnutí má černá zábava a diváci se dívají na satanistický okultismus a ilumináty a několik muzikálů vystupuje se sexuálními obviněními proti ELITÁM a průmyslu…… A MASIVNÍ BOUŘE zasáhla černošskou komunitu povědomí.


Za scénou>] ; Bílé klobouky připravují scénu, aby zajistily, že černí voliči se rychle přesunou do hnutí Velkého probuzení… A postaví se za TRUMPA< MASIVNÍ ODHALENÍ KORUPCE MEZI ČERNOŠSKÝMI VŮDCI DNC. BLACK LIVES MATTERS A ČERNOŠSKÝ ZÁBAVNÍ PRŮMYSL NAPOJENÝ NA EPSTEINA A PEDOFILNÍ SÍŤ ZASÁHNE A VE STEJNOU CHVÍLI BUDE ODHALENA KORUPCE VOLEBNÍCH SYSTÉMŮ V ČERNOŠSKÝCH KOMUNITÁCH. ___ Katt Williams odhaluje herce z Rychle a zběsile, že se přidali k iluminátům a měli sex (Ludacris) s elitními producenty, aby se proslavili a dostali se do série Rychle a zběsile. Včetně Tyrese Gibsona, který si nedávno oblékl červené šaty symbolizující jeho spojenectví s ilumináty ( CIA). /👁️\ KABALA. ( Pokud to ještě nevíte, Dwayne The Rock Johnson dostal v této franšíze hlavní roli s vlastním spin-offem). Katt Williams se nakonec pustil do Kevina Harta za to, že je (/👁️ \CIA) nastrčený a nosí šaty a potvrzuje, že Kevina Harta ve světě komiků nikdo nezná a že byl nastrčený záměrně. ____ _Takže tady je to, co se opravdu děje . caa .cia ( ilumináti) záměrně nasadila Kevina Harta, aby vládl černošské komunitě špičkovými filmy, a umístila ho společně s Dwaynem Johnsonem do několika filmů. Poslední 4 roky CIA Pentagon umisťuje ROCK Johnsona, aby kandidoval na prezidenta. ( Nedávno byl Rock v Pentagonu) . >CIA záměrně umístila HARTA, aby se stal slavným, a zaplatila stovky milionů za propagaci.
_ TEĎ chtějí, aby Rock kandidoval na prezidenta a Kevin Hart ho podpořil a využil své fanouškovské základny, aby hlasovala pro Rocka.
>Oprah Winfrey říká Dwaynu Johnsonovi, aby kandidoval, a ona ho podpoří pomocí svého ženského feministického hnutí.
_ Zbytek herců z rychlé zběsilé série podpoří Rocka a několik celebrit jako Leonardo dicaprio,
Tom Hanks, Ellen a další se chtějí postavit za.
Dwayne Johnsona za prezidenta

….
KABELY>]; DEEP STATE sdělil Dwaynu Johnsonovi, že se nestane prezidentem! A musí tlačit kampaň a plnou podporu ZA Nikki Haleyovou nebo Michelle OBAMOVOU …..

BLACKROCK Larry Fink židovský CEO a největší investiční firma na světě dává své peníze za Nikki Haleyovou na prezidentku a chtějí, aby Obamovi/(Johnson) podpořili Nikki Haleyovou.

Plán deep state je předstírat sjednocení demokratické strany a republikánské strany pod republikánskou běžkyní Nikki Haley.

___
_ ale již probíhají plány/operace na ODHALENÍ SATANSKÉHO filmového Hollywoodu a hudebního průmyslu.

*A UŽ SE TO DĚJE PRÁVĚ TEĎ._
_

PANIKA V HOLLYWOODU JAKO OPERACE VELKÉHO PROBUZENÍ BOUŘÍ V PRŮMYSLU A ROSTE S MASIVNÍM ODHALENÍM PŘICHÁZÍ
[ EPSTEIN]
[Oprah]
[Ellen]
[ Hanks]
ETC ECT ECT ECT ECT atd. atd. atd.

Panika, protože Dwayne Johnson váhá, co má dělat?

Ví, že se blíží verze 11.3. ZATÝKACÍ VÁLKY
( nechce se nechat zatáhnout do nadcházejícího zatýkání….. Už se ví, že Trump hodlá v Kalifornii poslat do ulic armádu. Oregonu atd. A TRUMP se chystá provést operace 11.3…. Přesně jak nyní informovala webová stránka Bílého domu)

KABELY>]; [EPSTEIN] NAHRÁVKY
Steve Bannon čeká, až bude moci pustit nějaká videa s Epsteinem.

Říká se, že EPSTEIN mluví o lidských hybridech a experimentech s lidskou DNA smíchanou se zvířecí DNA… A tyto operace byly vytvořeny na jiném ostrově… Stejně jako ve filmu >Ostrov doktora Moreaua

Ze zpravodajských informací vyplývá, že tyto operace souvisejí s vytvářením zmutovaných lidí pro operace CIA s mimozemskou agendou.
Ale také tyto experimenty s křížením lidské a zvířecí DNA byly/jsou určeny k vytvoření silnějšího ADRENOCHROMU.
__

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x