Joe Biden přiznává: Prodal jsem spoustu státních tajemství

Joe Biden,Naréndra Módí

Senilní loutkový prezident Joe Biden si dělá legraci z toho, že zaprodal Ameriku a ohrozil národní bezpečnost.

Joe Biden,Naréndra Módí

Joe Biden na záběrech, které se šíří po sociálních sítích, přiznal, že „prodal spoustu státních tajemství.“

Biden tuto bizarní poznámku pronesl v jednu chvíli během setkání v Bílém domě, kde se minulý pátek sešel s indickým premiérem Naréndrou Módím a různými řediteli velkých technologických firem.

„Jen jsem děkoval – každopádně jsem začal bez vás a prodal jsem spoustu státních tajemství a spoustu velmi důležitých věcí, které jsme sdíleli…,“ zamumlal Biden a nebylo jasné, ke komu mluví.

Není jisté, co Bidena k tomuto přiznání přimělo, i když někteří se domnívají, že by mohl být v pokročilém stádiu demence, která ho přiměla vyslovit své zločiny nahlas.

„Joe Bidenovi se hroutí mozek a doslova nahlas přiznává své zločiny. Postavte Bidena před soud! Je to neskutečné a tak urážlivé pro Ameriku,“ napsala na Twitteru kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová (R-Ga.).

Není také jasné, o jakém „státním tajemství“ Biden mluvil, protože vyšetřování úplatkářského skandálu jeho rodiny stále nabírá na obrátkách.

Se vší pravděpodobností jde jen o další z bezduchých „vtipů“ senilního šéfa, jako byl ten, který pronesl v roce 2018 na zasedání Rady pro zahraniční vztahy, kde „žertoval“ o tom, že nechá vyhodit ukrajinského prokurátora, který měl vyšetřovat Burisma Holdings, plynárenskou společnost, v jejímž představenstvu seděl jeho syn Hunter.

Jelikož se o komediích často říká, že obsahují prvek pravdy, je možné, že Biden zlehčuje své skutečné zločiny jako mechanismus vyrovnávání se se situací nebo jako taktiku pro odvrácení pozornosti.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Spíš se vyjádřil ironicky.

aamater
Host
aamater
1 rok před

To jeden nevymyslí, ha, ha, ha … ako toto zametú pod koberec? Budú nám tvrdiť, že Biden iba žartoval. USA sú v rozklade!!! kto toto nevidí je buď to slepý, alebo iba sprostý!!! Vyberte si. Svet sa musí baviť na darebáckom štite USA. po takýchto výrokoch ich už iba málo kto môže brať vážne.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x