Plán globalistů na likvidaci všech zemědělských farem: Žádné jídlo, žádní lidé

farma

Velká část světové zemědělské komunity stále neví o spiknutí globalistů, kteří se snaží zabrat jejich půdu a zpustošit ji, a to vše ve jménu „nulové čisté produkce“ pro klima.

Jak vysvětluje autor Dr. Vernon Coleman, nic z toho, co se týká klimatických změn a globálního oteplování, není náhodné. Bylo to důkladně naplánováno pro takovou dobu, jako je tato, přičemž konečným cílem je zničení zemědělství a zavedení syntetických „potravin.“

Zelení, jak je mnozí často nazývají, již nechodí kolem horké kaše, pokud jde o jejich skutečnou agendu. Mnozí z nich na rovinu a veřejně prohlašují, že pokud světové farmy nemohou být „udržitelné“, jak je definují globalisté, pak musí jít pryč.

„Zemědělství nemá jinou možnost,“ řekl jeden z nich na nedávné akci. „Bude muset být udržitelné, jinak se neudrží.“

To je důvod, proč zemědělci v místech, jako je Nizozemsko, Francie a Itálie, jezdí se svými traktory po náměstích a do hlavních měst svých zemí, aby kydali hnůj na politické představitele: protože si uvědomují hrozbu.

Mnozí z nich si však neuvědomují, že zelenou agendu nevede jen idiotismus nebo mentální retardace. Jde o chladnokrevnou a koordinovanou genocidu, která se skrývá pod záminkou „záchrany světa.“

„Nikde není tolik nesrozumitelného žargonu jako nyní ve světě zemědělství,“ říká Coleman. „Mnozí zemědělci jsou tlačeni k tomu, aby podporovali absurdní program opětovného zdivočení země, který s takovým nadšením propagují zastánci klimatických změn.“

„Plán spiklenců spočívá ve snížení množství půdy, která je k dispozici pro pěstování potravin, s cílem vyvolat nedostatek potravin, hladomor a následné nevyhnutelné snížení počtu světové populace. Cílem je nechat třetinu až polovinu veškeré půdy pustnout.“

Zdivočení země znamená dehumanizaci
Jakkoli je představa, že se světová krajina opět stane přirozenou rukou přírody, a nikoli člověka, v jistém smyslu příjemná, je třeba si uvědomit, že k opětovnému zdivočení planety je třeba ji také dehumanizovat.

Když zelení mluví o znovuzdivočení, nemají na mysli jen parky, mokřady a další již převážně přírodní prostředí. Mají na mysli také vaši farmu, a dokonce i váš dům, nemluvě o veškerém obchodu a průmyslu, jak v současné době zabírá krajinu.

Mocní mají pocit, že jen oni si zaslouží žít. Vy a vaše rodina musíte zmizet, aby mohly rozšířit přírodní biotopy a vytvořit nové prostředí podobné rajské zahradě pro své vlastní potěšení a požitek – bez vás v něm.

„Aby se zajistilo, že zemědělci ani veřejnost nebudou zasahovat do pozemků, které byly vyčleněny pro opětovné zdivočení (a první program opětovného zdivočení zavedla Evropská unie před několika lety v rámci programu, který se nazýval ‚vyčlenění‘), vypouštějí se divoká zvířata,“ upozorňuje Coleman.

Většina zemědělců dnes vidí, že k jejich problémům dochází v důsledku hlouposti, neznalosti nebo nepochopení jejich potřeb. Ale to, co se jim děje, nemá nic společného s hloupostí, neznalostí nebo nepochopením – vše je záměrné a zcela chladnokrevné. Stále více Evropských zemí je dnes z velké části závislých na dovozu potravin a energie. A většina našich potravin se bude vyrábět v továrnách vlastněných miliardáři.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Plán globalistů na likvidaci všech zemědělských farem: Žádné jídlo, žádní lidé […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x