Zelený kult ničí zemědělskou půdu, aby snížil počet obyvatel – přesně to znamená „nulové emise uhlíku“

co2

Klimatický kult se zaměřil na zemědělskou půdu a zásobování potravinami obecně, které podle nich přehřívají planetu, protože se na ní stravuje příliš mnoho lidí.

Víme, že nenávidí „fosilní“ paliva na bázi Země, jako je ropa a zemní plyn, a proto chtějí tato paliva odstranit z globální ekonomiky. Místo nich chtějí „zelení“, aby světové energetické potřeby uspokojovaly takzvané „obnovitelné“ energetické technologie, jako je větrná a solární energie.

Aby se však vyrobilo srovnatelné množství energie, musí být všude nainstalováno mnoho větrníků a solárních panelů. Jinými slovy, větrné a solární elektrárny vyžadují hodně půdy, což znamená, že je mnohem méně půdy k dispozici pro zemědělství.

Thomas Malthus (1766-1834) ve své práci v minulosti varoval, že jednoho dne světová populace překročí schopnost lidstva vypěstovat dostatek potravin, aby uživila všechny. Malthus netušil, že díky zelené energetické revoluci se tak stane mnohem dříve, než by tomu bylo jinak.

„Větrné generátory nebo solární panely spotřebují třetinu zemědělské půdy na celém světě,“ píše Martin Armstrong pro Armstrong Economic. „To je to, co inspirovalo tuto myšlenku, že MUSÍME snížit počet obyvatel. Válka je k tomu skvělým nástrojem, což je jeden z důvodů, proč prosazují světovou válku.“

„Trvají na tom, že průmyslové zemědělství, které je využíváno ve většině vyspělých zemí, způsobuje změnu klimatu. Potravinářský systém USA se podílí na celostátních emisích oxidu uhličitého téměř 20 procenty. Mezivládní panel pro změnu klimatu (IPCC) uvádí, že zemědělské využívání půdy se na celosvětových emisích skleníkových plynů podílí 12 procenty. Když k tomu připočteme ztělesněnou energii potřebnou pro průmyslové zemědělství, je to prý ještě horší.“

Miliardář John Kerry létá soukromým letadlem a poučuje rolníky o svých klimatických dogmatech
Dalším problémem, který chtějí zelení „vyřešit“, je odstranění veškeré výroby průmyslových zemědělských vstupů, jako jsou pesticidy a hnojiva, a také pohonných hmot a ropy pro traktory, zařízení, nákladní dopravu a lodní dopravu.

Dále je to veškeré osvětlení, které vyžaduje energii, a také chladicí a topné produkty pro další zemědělská zařízení. Z toho všeho se uvolňuje obávaný oxid uhličitý (CO2), na který si zelení neustále stěžují, stejně jako metan, oxid dusný a další druhy „skleníkových plynů.“

Podle klimatického šílence Johna Kerryho produkují zemědělské systémy v současné podobě až 30 % světových skleníkových plynů. On a zbytek klimatického kultu je proto chtějí zlikvidovat, aby zachránili svět před globálním oteplováním.

„Jinými slovy, chtějí omezit zemědělství, lodní dopravu, chlazení, klimatické podmínky a v zimě vypnout topení a snížit počet obyvatel o 30-40 procent a možná by byli spokojeni,“ říká Armstrong.

Navzdory tomu, že pro žádné z těchto bizarních klimatických tvrzení neexistuje žádný důkaz – a existuje spousta důkazů o tom, že ke klimatickým cyklům dochází od počátku věků -, klimatický kult je pekelně odhodlaný vnutit světu svou vůli.

„Klima se vždy měnilo,“ poznamenává Armstrong. „Teploty NEpřekročily historické normy. Údaje z New Yorku ukazují, že jsme NEpřekročili nejvyšší hodnoty z roku 1932 a z dob Dust Bowl. Média hlavního proudu pouze opakují, co se jim řekne, a NIKDY se žádná mainstreamová média neodváží cokoli prozkoumat.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x