Tajné spiknutí CIA proti Julianu Assangeovi může být plně odhaleno díky bombastickému soudnímu rozhodnutí

Julian Assange

Nekonečná sága kolem Juliana Assange nabírá zajímavý směr. Nejnovějším vývojem je bombastické rozhodnutí soudu, které by mohlo potenciálně otevřít „Pandořinu skříňku“ CIA a odhalit podrobnosti o tajné operaci ohledně zakladatele WikiLeaks a politického vězně Juliana Assange.

Tento zvrat v sáze začal, když čtyři Američtí občané – dva právníci a dva novináři – zažalovali bývalého ředitele CIA a zrádce RINO Mikea Pompea, celou CIA a muže jménem David Morales, bývalého Španělského vojáka speciálních jednotek, který vedl sledovací firmu najatou na ostrahu Ekvádorské ambasády v Londýně, kde byl Assange ubytován.

Nedávné rozhodnutí soudu v New Yorku ukázalo, že CIA spolu s Moralesovou sledovací společností prováděla neoprávněné sledování novinářů a advokátů, kteří navštívili Juliana Assange. To nyní otevírá prostor pro zveřejnění dokumentů, které osvětlí celý rozsah tajné operace Spojených států proti Assangeovi. Mnoho lidí se teď pravděpodobně potí.

El País:

„Rozsudek je vítězstvím pro žalobce a představuje výzvu pro CIA, neboť žalobci budou nyní v rámci soudního řízení usilovat o úplné odtajnění dokumentace CIA týkající se tajné operace. Vyšetřování EL PAÍS v roce 2019 odhalilo audio a video nahrávky, e-maily a dokumenty o nezákonných aktivitách UC Global, které později žalobci předložili jako důkazy. Soudce rozhodl, že žalobci předložili „dostatečné důkazy“ naznačující, že Morales jednal jako agent nebo spolupracovník CIA pod vedením Mikea Pompea (který rovněž působil jako Trumpův ministr zahraničí). Soudce zamítl návrhy žalovaných na zamítnutí celé žaloby.

Žalobu podali v srpnu 2021 právníci Margaret Ratner Kunstlerová a Deborah Hrbeková a John Goetz a Charles Glass, novináři specializující se na otázky národní bezpečnosti. Všichni čtyři patřili k mnoha návštěvníkům, které Julian Assange přijal, když pobýval na Ekvádorském velvyslanectví v Londýně, aby se vyhnul vydání. Podle žaloby bylo více než 100 Amerických občanů, včetně Assangeových právníků a lékařů, během Pompeova působení podrobeno sledování nařízenému CIA. Rozhodnutí Newyorského soudce bylo částečně založeno na Pompeových prohlášeních, v nichž označil Assange a Wikileaks za cíle dlouhodobé kampaně CIA.

Vyšetřování EL PAÍS v roce 2019 odhalilo, že UC Global byla placena CIA, aby špehovala Assangeovy rozhovory s jeho právníky a spolupracovníky, když se chystali bojovat proti žádosti o jeho vydání, aby mohl v USA čelit obvinění z vyzrazení tajných informací o válkách v Iráku a Afghánistánu. Několik týdnů po naší zprávě Španělská policie zatkla majitele a ředitele UC Global Davida Moralese. Bývalý voják byl krátce poté propuštěn na kauci a ve Španělsku je vyšetřován pro údajné trestné činy související s ochranou soukromí, porušením komunikačního tajemství mezi advokátem a klientem, zpronevěrou, úplatkářstvím a praním špinavých peněz.“

CIA dokonce nechala odposlouchávat koupelny. Článek v El País pokračuje:

„Společnost UC Global začala Assange sledovat v prosinci 2017. Morales nařídil svému týmu, aby na Ekvádorské velvyslanectví nainstaloval videokamery s mikrofony, odposlouchávací zařízení na hasicích přístrojích a na dámských toaletách, které používají jeho právníci. Morales dal svým technikům pokyn, aby zřídili tři streamovací kanály, aby bylo možné kamery sledovat v reálném čase. E-maily, které Morales zaslal svým zaměstnancům, požadovaly „jeden kanál pro Ekvádor, jeden pro nás a jeden pro X [USA]“. Tyto oddělené kanály zabránily Ekvádorským bezpečnostním pracovníkům odhalit Americké sledování.

Informace získané z každé návštěvy Assange byly odesílány na server FTP (protokol pro přenos souborů) umístěný ve španělském Jerez de la Frontera. Byly vytvořeny, počítačově zpracovány a archivovány stovky profilů návštěvníků, včetně zpráv, videí, zvukových záznamů a podrobných informací o návštěvnících. Zaměstnanci UC Global a další chránění svědci tvrdí, že CIA měla k tomuto serveru přístup. V Moralesově notebooku byly nalezeny složky s nápisem „CIA“, ale Španělská justiční policie toto zjištění při vyšetřování vedeném soudcem Santiagem Pedrazem vynechala.“

Morales také řídil ostrahu jachty pro Sheldona Adelsona, bývalého Trumpova sponzora. Zatím není jasné, zda má toto spojení nějaký význam pro daný případ. Článek v deníku El País to upřesňuje:

„Sledování Assange se zintenzivnilo v souvislosti s podezřením, že v roce 2017 plánoval opustit velvyslanectví s Ekvádorským diplomatickým statusem (Assange a jeho právníci to popírají) a odcestovat do Ženevy ve Švýcarsku. Mezi další Assangeovy návštěvníky, kteří byli na velvyslanectví špehováni, patří Glenn Greenwald, novinář, který jako první informoval o ukradených dokumentech Edwarda Snowdena odhalujících rozsáhlý program sledování telefonů Národní bezpečnostní agenturou. UC Global si během návštěvy u Assange vyfotografovala Greenwaldova Ruská víza a obsah jeho mobilního telefonu.

Jedním z Moralesových klientů byl Sheldon Adelson, významný hazardní magnát a majitel kasina a letoviska Las Vegas Sands. Dnes již zesnulý Adelson byl znám jako přítel bývalého prezidenta Trumpa a významný dárce Republikánské strany. Morales zajišťoval bezpečnost Adelsonovy jachty během jejích plaveb ve Středozemním moři.“

Tato sága se žalobou CIA přichází v návaznosti na zajímavé informace o Sethu Richovi, zesnulém zaměstnanci DNC. Ten byl klíčovým hráčem v populární teorii jako člověk, který se podílel na úniku e-mailů DNC, jež Wikileaks zveřejnily v roce 2016. Nedávný šum naznačuje, že jeden z členů Wikileaks potvrdil, že Rich, který byl tragicky zavražděn, byl skutečným zdrojem těchto e-mailů.

Tucker Carlson nedávno vedl rozhovor s Julianem Assangem. V tomto rozhovoru vyšlo najevo, že přeběhlík Mike Pompeo uvažoval o zavraždění Assange, když byl ředitelem CIA.

Rozhovor ještě nebyl odvysílán, ale zde je krátká ukázka a dobrou zprávou je, že Julian je ve skutečnosti v dobrém zdravotním stavu, což je naprostý opak toho, co propagandistická média uváděla po celá léta.

Stále více to vypadá, že Mike Pompeo se možná až příliš přitulil k Deep State a byl připraven hrát s nimi hru ohledně Juliana Assange. Koneckonců, Assange není jen tak ledajaký člověk; pravděpodobně má nějakou pořádnou špínu, kterou hlavouni v uniparty rozhodně nechtějí, aby unikla na veřejnost. Ale tahle žaloba? No, ta by mohla změnit pravidla hry a mohla by CIA a Pompea vyvést z míry.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x