Média prosazují příběh o „variantě HIV“ jako zástěrku pro kolaps imunitního systému způsobený očkováním

kolaps imunitního systému způsobený očkováním

Starosta New Yorku Eric Adams propustil téměř 1 500 zaměstnanců, kteří odmítli podstoupit očkování vakcínou proti COVID-19, a prohlásil, že jeho záměrem bylo „očkovat, nikoliv ukončit pracovní poměr“. Díky nebývale vysoké úmrtnosti, která se objevuje mezi očkovanými, však nyní víme, že očkování znamená likvidaci.

kolaps imunitního systému způsobený očkováním

A víme, že nebude trvat dlouho a newyorské úřady budou prosit těchto 1 500 lidí, aby se vrátili do práce, protože budou muset nahradit všechny očkované pracovníky, kteří zemřeli.

Systém VAERS provozovaný HHS nyní hlásí více než 23 000 úmrtí po očkování vakcínou proti COVID-19. Vynásobíme-li to dobře zdokumentovaným faktorem nedostatečného hlášení (URF) 41, znamená to, že nyní máme téměř milion Američanů, které zabily vakcíny proti kovidu (dosud).

Přibližně v srpnu/září loňského roku jsem veřejně předpověděl, že do konce března 2022 budeme svědky milionu mrtvých Američanů. Zdá se, že jsme tohoto děsivého čísla již téměř dosáhli před koncem února.

Připravte se na celosvětový rozmach AIDS vyvolaného očkováním
Ačkoli je již nyní milion úmrtí tak špatný, v příštích několika letech toto číslo exploduje, protože „AIDS“ vyvolaný očkováním exploduje. Jak napsal Ethan Huff 16. února 2022:

„Důkazy, které ukazují, že „vakcíny“ proti koronaviruCOVID-19 způsobují u příjemců všude na světě rozvoj AIDS, se stále množí.

Syndrom získaného selhání imunity vyvolaný vakcínou Covid-19 neboli VAIDS se zdá být jedním z nejzávažnějších dlouhodobých nežádoucích účinků způsobených injekcemi. V podstatě jde o to, že injekce v průběhu času ničí imunitní systém lidí a ti jsou pak náchylní k infekcím všeho druhu.“

Webové stránky známé jako The Expose (UK) zjistily, že vakcíny proti COVID-19 vykazují negativní účinnost, což znamená, že spíše způsobují onemocnění, než aby jim předcházely:

„Na základě vzorce účinnosti vakcín společnosti Pfizer Exposé zjistil, že skutečná účinnost očkování je v průměru -183 procent. To je naprosto zarážející a velmi znepokojivé.

Nejnižší účinnost vakcíny Covid-19 byla v Anglii v průběhu ledna 2022 zaznamenána ve věkové skupině 40-49 let, a to -209,4 %, přičemž věková skupina 50-59 let nebyla daleko za ní.“

Protože vakcíny proti COVID-19 ničí imunitní funkce, lidé trpí „AIDS“ s vysokou zranitelností vůči běžným infekcím
Čím více vakcín proti COVID-19 lidé užívají – a čím delší doba uplyne od injekcí – tím více se ničí jejich přirozená imunitní funkce. Postupem času se jejich imunitní systém přiblíží k nulové praktické funkčnosti, což může způsobit, že jim bude diagnostikován AIDS, což zjednodušeně znamená syndrom získané imunodeficience. Ukázalo se, že ho lze získat z vakcín.

Vzhledem k tomu, že se několik miliard lidí na celé planetě nechalo očkovat vakcínami způsobujícími AIDS, znamená to, že se setkáváme s celosvětovou explozí diagnóz AIDS, která činí lidi extrémně zranitelnými vůči běžným infekcím, jako je nachlazení a chřipka.

Stejní výrobci vakcín, kteří tento problém způsobili, jsou v pohotovosti a zavádějí nové „vakcíny proti AIDS“ využívající technologii mRNA, které mají údajně „léčit“ ty, kteří mají potlačený imunitní systém způsobený prvními vakcínami. Ve skutečnosti celý tento proces zahrnuje zničení přirozeného imunitního systému a jeho nahrazení pravidelnými, vysoce ziskovými injekcemi vakcín, které jsou schváleny FDA pro každoroční použití.

FDA schválila každoroční očkování vakcínou covid-19, aby se zajistilo, že váš imunitní systém bude každý rok zničen
Podle nového šokujícího videa, které zveřejnil Project Veritas, přesně to FDA plánuje udělat. Toto video, které je uvedeno níže, odhaluje videozáznam výkonného ředitele FDA Christophera Colea, který vysvětluje, že FDA plánuje schválit vakcíny proti COVID-19 jako každoroční injekce. Od Project Veritas:

Christopher Cole, výkonný ředitel FDA: „Budete se muset nechat každoročně očkovat [vakcínou proti COVID-19]. Chci říct, že to ještě nebylo oficiálně oznámeno, protože nechtějí, aby to všechny popudilo.“

Cole o prezidentovi Joe Bidenovi: „Biden chce naočkovat co nejvíce lidí.“

Cole o farmaceutických společnostech: „Pfizer a farmaceutické společnosti jsou motivovány penězi, aby propagovaly další očkování.“

Cole o finanční motivaci farmaceutických společností: „Bude to opakovaný zdroj příjmů. Možná to zpočátku nebude tolik, ale bude to opakující se – pokud se jim podaří – pokud se jim podaří dostat každého člověka potřebného na roční očkování, je to opakující se výnos peněz, které jdou do jejich společnosti.“

S každou další injekcí jsou samozřejmě oběti vakcíny vystaveny nanočásticím spike proteinu, která vyvolává srážení krve. Tyto nanočástice také způsobují zánět myokardu, neurologické poruchy, mrtvice a zrychlený růst rakovinných nádorů.

To znamená, že kromě toho, že v příštích letech zaznamenáme explozi AIDS vyvolaného očkováním, budeme také svědky exploze úmrtí na rakovinu.

Předpokládáme, že počet úmrtí na rakovinu v roce 2022, až bude konečně sečten, přesáhne jeden milion Američanů. Do roku 2023 nebo 2024 se toto číslo může opět zdvojnásobit.

Celkově jsou tyto vakcíny proti COVID-19 doslova připraveny zabít v příštích několika letech miliony lidí prostřednictvím různých mechanismů (potlačení imunity, urychlení růstu rakoviny, záněty cév, krevní sraženiny atd.). A to vše bude znamenat rekordní zisky pro nemocnice a farmaceutické společnosti, jejichž „léčbě“ všech těchto stavů poskytuje monopolní ochranu FDA (která je z velké části financována samotnou Big Pharma).

Celé toto schéma je vražedným, zločineckým podvodem, který má za cíl provádět genocidu lidstva a zároveň obohacovat farmaceutické giganty.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x