Téměř nikdo v Africe se nenechal „očkovat“ proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), a proto se na kontinentu téměř žádný covid nevyskytuje. Nejnovější zprávy z mainstreamových médií přiznávají, že plandemie v Africe v podstatě neexistuje, což je matoucí pro ty, kteří věří vyprávění, že očkování pomáhá nemoc vymýtit.
Nedávno zveřejněný článek agentury Associated Press (AP) vysvětluje, že v Zimbabwe nikdo nenosí roušku, nikdo není očkován a život běží jako obvykle. Lidé se pohybují na místních trzích v těsné blízkosti jeden druhého a, světe div se, nikdo neonemocní.
„Covid-19 je pryč,“ prohlásil muž jménem Nyasha Ndou, který žertoval s reportéry o tom, že má masku v kalhotách, „aby mi chránila kapsu“.
„Kdy jste naposledy slyšeli o někom, kdo by zemřel na Covid-19?“ zeptal se dále a dodal, že jediným důvodem, proč má masku u sebe, je snaha vyhnout se případným střetům se zkorumpovanou místní policií.
V uplynulém týdnu bylo v Zimbabwe zaznamenáno pouze 33 nových „případů“ čínského viru. A většina z nich je s největší pravděpodobností falešná, protože testy PCR jsou zcela zavádějící a jsou určeny k zachycení běžného nachlazení.
To dokládá i skutečnost, že nedošlo k žádnému úmrtí na kovid, a to ani podle zkorumpovaných vládních hlášení. Ve všech ohledech je Fauciho chřipka ze Zimbabwe pryč, a to i bez injekcí.
Jediné oblasti světa, kde dochází k masovému šíření nemocí a úmrtí, jsou ty, které prosazují „vakcíny“
AP přiznává, že téměř celá Afrika nezaznamenává vlnu úmrtí, kterou slibovali plandemičtí lháři na začátku celé věci. Ve skutečnosti se nakonec projevil pravý opak. Kdyby média a vláda neprosazovaly narativ o čínském viru, přítomnost údajného nového viru by se pravděpodobně vůbec neprojevila.
Zdá se, že vymývání mozků a vyvolávání strachu jsou jediným důvodem, proč takzvaný virus vůbec existuje. Nebýt internetu, televize a vlád, které tuto lež prosazují, byl by život s největší pravděpodobností zhruba stejný jako před rokem 2020.
„Afrika nemá takové vakcíny a prostředky na boj s Covid-19 jako Evropa a USA, ale nějak se zdá, že se jim daří lépe,“ říká Wafaa El-Sadr, vedoucí katedry globálního zdraví na Kolumbijské univerzitě, o dalším „podivném“ faktoru v africké rovnici.
Lidem, jako je El-Sadr nedává smysl, že země, kde se vakcíny nepoužívají, jsou na tom lépe než ty, kde se očkování běžně používá. Agentura AP to označila za „záhadný“ vývoj, ale naši čtenáři to vědí lépe.
V současné době je proti čínské chřipce očkováno jen asi šest procent Afriky. A přesto tento kontinent zůstává „jedním z nejméně postižených regionů na světě“, pokud jde o plandemii.
„Odborníci“ se snaží přijít s vysvětlením – a mimochodem se jim to moc nedaří. Každému, kdo má mozek, je zřejmé, že existuje přímá úměra mezi tím, že si někdo píchne injekci, a tím, že onemocní nebo zemře.