Konvoj svobody: Aktuální informace z předních linií v Ottawě

Konvoj svobody

V OPS došlo k velkému vnitřnímu boji mezi jejími členy, který vyústil v to, že policejní náčelník byl nucen odejít nebo rezignovat… (rezignoval, aby si zachoval důchod).

Konvoj svobody

Velké procento policistů OPS se rozhodlo podpořit řidiče kamionů a vzít si „nemocenskou,“ čímž vznikl nedostatek personálu.

Několikanásobné neoprávněné falešné živé vysílání šířící strach v kombinaci s problémy s financováním tvrdě zasáhlo do první linie a způsobilo snížení počtu účastníků v Ottawě.

Trudeau předložil nezákonný nouzový zákon, mnozí si nepřečetli celý příkaz (a lidé skočili rovnou do dalšího falešného strachu, který poskytla CBC), ale v nouzovém zákoně je jasně napsáno „ZÁKONNÉ“ právo na protest, jako je pokojné shromáždění, právo na pohyb, takže opět více strachu bez získání přesných faktů opět snížilo počty…

V důsledku konterakce s falešnými zavádějícími zprávami, které přicházely od lidí, kteří vysílali živě a kteří nejsou součástí operačního týmu (a přesto běhali kolem a vysílali živě, jako by byli šéfové), vyšla výzva k akci, aby se účastníci vrátili do Ottawy…

V důsledku „nemocenské“ OPS a nárůstu počtu účastníků, kteří se vracejí do Ottawy, byla OPP povolána na pomoc OPS… Proto OPP využívá autobusy k přepravě pěších hlídek (6 až desítka policistů v každé hlídce) v pěších hlídkách rozmístěných po několika blocích. Je to normální operace a běžná činnost policie v Ottawě, která se snaží být poctivá – úžasné, vzhledem k politickému tlaku spojenému s tímto hnutím.

U Parlamentu byly postaveny další ploty, opět se jedná o staveniště a PPS nemá dostatek pracovních sil, aby monitorovala příliv legálních účastníků, kteří by mohli vstoupit do stavební zóny. Opět se nejedná o nic velkého.

Lidé, prosím vás, abyste přijeli do Ottawy a na vlastní oči se přesvědčili o LINII LÁSKY. Přijeďte připraveni na to, že vás #BearHug bude objímat na každém rohu.

Co potřebujeme…

Méně věřit živým přenosům, které nejsou OFICIÁLNÍ, a více vyzývat ty, kteří pobíhají kolem a chovají se jako organizátoři (šíří strach), i když byli oficiálně odstraněni z oficiálního operačního týmu konvoje.

Potřebujeme také…

Pláštěnky a deštníky, protože se blíží jaro – potřebujeme, aby naši účastníci byli v suchu.

Hodně lásky – Team Canada Unity – Convoy for Freedoms – #operationbearhug

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x