Trudeau nařídil rozsáhlou policejní operaci proti Konvoji Svobody

Konvoj Svobody

V době psaní tohoto článku provádí Trudeauova vláda uprostřed sněhové bouře rozsáhlou policejní operaci namířenou proti Konvoji svobody v Ottawě.

Konvoj Svobody

V pátek ráno oznámila ochranná služba parlamentu (PPS) uzavření parlamentních aktivit. Rozhodnutí o zásahu proti Konvoji svobody bylo provedeno před hlasováním o národním výjimečném stavu, které bylo naplánováno na pondělí. Vedoucí hnutí Tamara Lichová a Chris Barber byli zatčeni a podle zpráv jsou ve vazbě.

Kdo jsou zločinci
Všechny Covid mandáty přijaté od března 2022 jsou nezákonné, zavedené po celém světě, založené na politických lžích a falešné vědě. Byly spáchány rozsáhlé zločiny proti lidskosti.

Na rozdíl od USA, EU a Spojeného království navíc Health Canada neinformuje Kanaďany týkající se úmrtí a nežádoucích účinků vakcíny proti COVID-19. Kanaďané od pobřeží k pobřeží a lidé na celém světě podporují Konvoj svobody.

Trudeau nemá podporu provinčních vlád
Poslední vývoj naznačuje, že příběh o COVID-19 se v řadě zemí hroutí. Trudeauova vláda se nemá o co opřít.

„Karanténa pro Justina Trudeaua na dobu neurčitou.“ Je to velká lež. Všechny COVID mandáty musí být okamžitě pozastaveny.

Důkazy jsou zdrcující. Od samého počátku v lednu 2020 byli lidé vedeni k tomu, aby uvěřili a přijali existenci rychle postupující a nebezpečné epidemie. To je lež.

Velmi stručně shrnuto
1. Test RT-PCR je nesmyslný (nyní potvrzeno WHO a CDC).

Celá databáze takzvaných „potvrzených případů COVID-19“ je zcela neplatná. Jedná se o odhady, které byly použity ke zdůvodnění VŠECH COVID-19 mandátů od března 2020. Neplatné jsou i údaje o úmrtnosti související s COVID-19. Jedná se o falešné „odhady,“ které se používají k ospravedlnění porušování základních lidských práv.

2. SARS-CoV-2 je podle CDC a WHO „podobný sezónní chřipce.“ Nejedná se o zabijácký virus.

3. Ekonomické a sociální dopady lockdownů jsou zničující: bankroty, nezaměstnanost, chudoba a zoufalství. Pověření COVID-19 ničí životy lidí.

4. Vakcíny proti COVID-19 mRNA vedly k celosvětovému vzestupnému trendu úmrtnosti a nemocnosti, který je dostatečně zdokumentován. Důvěrná zpráva společnosti Pfizer zveřejněná na základě svobody informací (FOI) potvrzuje, že vakcína proti COVID-19 je „zabijácká vakcína.“

5. Zaznamenáno a registrováno pro EU/Velkou Británii/USA – 61 654 úmrtí souvisejících s očkováním vakcínou COVID-19 a 9 755 085 zranění hlášených k 28. lednu 2022 (hlášeno a registrováno je pouze malé procento úmrtí a zranění).

6. Společnost Pfizer má záznam v rejstříku trestů vedeném Ministerstvem spravedlnosti USA.

Autor: Michel Chossudovsky

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x