Konspirace o chemtrailes se staly realitou: Korporátní média prodávají geoinženýrství jako řešení změny klimatu

geoengineering

Geoinženýrství, které kdysi všechna korporátní média považovala za „konspirační teorii“, je nyní oslavováno jako řešení změny klimatu.

Po léta byla média využívána k tomu, aby veřejnost o této skutečnosti oblbovala a masové experimenty na obloze zakrývala. Tyto geoinženýrské experimenty jsou prováděny bez souhlasu lidí a negativně ovlivňují životní prostředí, počasí a lidské zdraví.

Jednou z nejdůležitějších událostí poslední doby v tomto boji o budoucnost lidstva je nový zákon v Tennessee, který blokuje geoinženýrství v celém státě. Pokud se rozšíří informace o tom, že se lidé před těmito chemtrails chrání, mohou se celé Spojené státy stát bezletovou zónou pro programy modifikace počasí a záměrné rozprašování a vypouštění toxinů a chemikálií na lidi, města a krajinu. Mexická vláda se o těchto schématech dozvěděla a rozsáhlé experimenty okamžitě zakázala.

Nyní, když si veřejnost začíná existenci těchto neetických experimentů uvědomovat, jsou korporátní média využívána k propagaci těchto geoinženýrských schémat, jako by šlo o novou věc, která zachrání planetu před globálním oteplováním.

Nová zpráva z Kalifornského San Franciska tvrdí, že USA provádějí „první venkovní test na omezení globálního oteplování.“ Projekt vychází z kontroverzní oblasti výzkumu známé jako modifikace slunečního záření. Tyto programy, financované Nadací Billa a Melindy Gatesových, vyžadují vystřelování aerosolů do stratosféry, kde částice údajně odrážejí sluneční záření od Země. Jak ale tyto mikroskopické částice soli ovlivňují ekosystém?

Chemtrail experiment zahájený v Sanfranciském zálivu, který potrvá dva měsíce
Koncem března 2024 byla ze Sanfranciského zálivu vypuštěna vyřazená letadlová loď vybavená aerosolovými tryskami. Letadlová loď je vybavena speciálně navrženými rozprašovači, které mohou do oblohy vystřelovat biliony částic mořské soli. Cílem experimentu je údajně zvýšit hustotu a kapacitu mořských mraků, aby se snížilo sluneční záření v regionu. Operace zvyšuje oblačnost nad regionem, uměle blokuje slunce a činí obyvatelstvo náchylným k neznámým experimentálním částicím, které budou nevyhnutelně padat nad pevninu.

To vše je součástí neetického projektu vedeného výzkumníky z Washingtonské univerzity. Projekt se nazývá CAARE, což je zkratka pro The Coastal Atmospheric Aerosol Research and Engagement (Výzkum a zapojení pobřežního atmosférického aerosolu). Experimenty jsou naplánovány na duben a květen. Oblast, které se týká, zahrnuje i oblohu v okolí Muzea námořnictva, letectví a kosmonautiky USS Hornet v Kalifornské Alamedě.

Utajení obklopující tyto projekty se začíná rozplývat, protože zločinné spiknutí se stává transparentnějším. Do budoucna budou tato spiknutí prodávána veřejnosti pod rouškou dobročinnosti a vědeckých úspěchů.

„Vzhledem k tomu, že tento experiment byl až do zahájení testování držen v tajnosti, jsme zvědaví, jak se plánuje zapojení veřejnosti a kdo se na něm bude podílet,“ uvedla Shuchi Talati, výkonná ředitelka neziskové organizace Alliance for Just Deliberation on Solar Geoengineering, která usiluje o zapojení rozvojových zemí do rozhodování o geoinženýrství.

„Ačkoli splňuje všechny současné regulační požadavky, je zjevně nutné znovu přezkoumat, jak musí vypadat silný regulační rámec ve světě, kde se experimentuje s modifikací slunečního záření,“ dodala.

Podobný projekt, jehož autorem je Harvardova univerzita, se snažil využít oblohu nad Švédskem jako testovací plochu pro reflexní aerosoly. Projekt byl zastaven poté, co se proti němu postavily skupiny místních obyvatel. Blokováním slunce lze neznámým způsobem změnit počasí pro miliony lidí. Umělý výsev mraků může mít následky pro celý svět.

Změna klimatu způsobená člověkem není nejpalčivějším problémem. Globalisty financované geoinženýrské programy a rozsáhlé zásahy do oblohy by mohly výrazně ovlivnit naše počasí a klima a způsobit nepředvídatelné problémy zemědělcům, rybolovu a ekosystémům, kromě mnoha dalších dopadů na životní prostředí a lidské zdraví.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x