Čína považuje Bidena za falešného prezidenta a Lloyda Austina za falešného ministra obrany

Joe Biden,Lloyd Austin

Uznal Peking konečně, že Joseph R. Biden je nelegitimní prezident a že Donald J. Trump je stále zákonně zvoleným prezidentem Spojených států?

Joe Biden,Lloyd Austin

Odpověď by mohla znít „ano“ na základě komunikace velitelství kybernetické armády USA (ARCYBER) zachycené mezi velvyslancem USA v Číně R. Nicholasem Burnsem a jeho čínským protějškem Qin Gangem. Velvyslanci se sedm dní snažili domluvit setkání mezi kriminálním ministrem obrany Lloydem Austinem a ministrem obrany ČLR Li Shangfuem na mezinárodním obranném fóru v Singapuru, které se uskuteční tento týden.

V pátek Qin Burnsovi sdělil, že Li souhlasí se schůzkou s Austinem za zavřenými dveřmi, ale v neděli tuto žádost nekompromisně odmítl a vytkl zločinnému režimu Bidena.

Odmítnutí návrhu ze strany Pekingu režim rozzuřilo; bylo to poprvé, kdy Čína odmítla nabídku administrativy na ústupek. Začátkem tohoto měsíce se poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan setkal se svým čínským protějškem ve Vídni a ministryně financí Janet Yellenová dvakrát tajně odcestovala, aby hovořila s čínským ministrem financí Liou Kunem. Jen na okraj, Bílé klobouky obvinily režim, že Číně poskytl miliardy dolarů v hotovosti, kontraktech a amerických pozemkových listinách, aby odložil převzetí Tchaj-wanu.

Když Čína zrušila Li-Austinovu konfabulaci, vydal falešný Bílý dům nesmělé prohlášení: „V noci na dnešek ČLR informovala USA, že odmítla naše pozvání ze začátku května, aby se ministr Austin setkal tento týden v Singapuru s ministrem národní obrany ČLR Li Shangfuem… Ministerstvo pevně věří v důležitost zachování otevřených linek vojenské komunikace mezi Washingtonem a Pekingem.“ Prohlášení se však záměrně vyhnulo zmínce o tom, proč Li své rozhodnutí přehodnotil.

Podle ARCYBERu předal Čchin svému americkému protějšku jménem Pekingu jednoznačný vzkaz.

„Je mi velmi líto, pane velvyslanče Burnsi, že náš vážený ministr národní obrany Li Shangfu nebude v tuto chvíli za žádných okolností vést dialog s Lloydem Austinem. Dozvěděli jsme se, že Lloyd Austin není skutečným ministrem obrany a jeho nadřízený Joseph Biden zřejmě není skutečným prezidentem Spojených států amerických. Dozvěděli jsme se, že Lloyd Austin mluví pouze za část ozbrojených sil vaší země a že Joseph Biden nemá pod kontrolou jaderné zbraně vaší země. To je alarmující odhalení – váš dům není v pořádku. Nebylo by vhodné mluvit s Lloydem Austinem, dokud tuto záležitost důkladně nevyšetříme.“

Burns se nad Qinovými poznámkami rozhořčil. „Po tom všem, co jsme vašim lidem dali, chcete, abych to řekl prezidentu Bidenovi a ministru obrany Lloydu Austinovi? Nervozita vašich nadřízených. Posílili jsme Čínu. A vy nás urážíte.“

„Jsem jen posel, velvyslanče Burnsi,“ řekl Čchin.

Společnost ARCYBER zachytila nedělní hovor a potvrdila totožnost mluvčích pomocí analýzy hlasových otisků. Qin mluví plynně anglicky, zatímco Burns hovoří lámanou kantonštinou a mandarínštinou.

Přestože společnost ARCYBER potvrdila pravost hlasů Burnse a Qina, vyjádřila nejasnosti ohledně toho, zda se jednalo o organický rozhovor, nebo o scénáristické divadlo. Burnsova těkavá reakce se neshodovala s tím, jak se k Číně vyjadřovali představitelé režimu.

„Už dříve jsme monitorovali zpětné rozhovory a toto je poprvé, kdy jsme slyšeli náznak nevraživosti mezi Bidenovou administrativou a čínskými představiteli. Obvykle si navzájem lichotí spoustou pochval. Obama a Biden rozdělili Spojené státy po částech ve prospěch Číny a rozdali jí půdu, pohonné hmoty a peníze. Biden je prezidentem médií. Je produktem médií. Ale Čína a Si Ťin-pching, protože z toho masivně profitují, nemají důvod zpochybňovat Bidenovu legitimitu. Dostávají zaplaceno tak jako tak, což činí tuto konverzaci podezřelou,“ uvedl zdroj z ARCYBERu.

Na druhou stranu by Čchinova zpráva, pokud je upřímná, mohla představovat trhlinu v spojenectví mezi Deep State a Čínou.

„Cokoli, co oslabí vnímání Bidenovy legitimity ve světě, nám prospívá. Pokud je to pravda, Čína právě dala Bidenovi a Austinovi pořádně do pr**le, jako by chtěla říct: Díky za všechno, co jste nám dali, ale už vás nepotřebujeme. Přesto je zatraceně nepravděpodobné, že by právě zjistili, že Biden ukradl volby, protože mu nejspíš pomohli,“ uvedl náš zdroj.

Jiní světoví vůdci, jako například Vladimir Putin, uznali, že Biden je podvodný prezident, ale strážci brány mainstreamových médií zakázali korporacemi ovládaným novinářům sdílet antiestablishmentové názory.

„Budeme pozorně sledovat, co se teď z Číny ozve,“ řekl náš zdroj.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x