USA podepsaly smlouvu s WEF o rozprašování chemtrails, které trvale blokují slunce

Chemtrails

Světové ekonomické fórum v Davosu nařídilo státům USA, aby v rámci „boje proti změně klimatu“ vypouštěly do atmosféry aerosol, který má blokovat slunce – a jak jsme viděli, když Klaus Schwab řekne skok, zkompromitovaní globální lídři se ptají, jak vysoko.

Přesně tak, elita právě odhalila, že se podílí na tajném geoinženýrském projektu zahrnujícím chemtrails, o kterém se po desetiletí mlčelo, protože se báli, že se proti nim veřejnost vzbouří.

Ale co když vám řeknu, že jde o skutečné spiknutí? A co kdybych vám řekl, že mainstreamová média se stále snaží zakrýt pravdu o tom, kdo je do toho skutečně zapleten a co se skutečně děje?

Vláda a mainstreamová média po desetiletí tvrdila, že chemtrails jsou konspirační teorie a že bychom neměli věřit tomu, co vidíme na vlastní oči.

Dokonce i když byla chemtrails letadla přistižena při činu a vypnula své postřikovače, jakmile dodala svůj náklad, bylo nám řečeno, abychom věřili, že prozrazující chemtrails na obloze nejsou nic jiného než kondenzační stopy.

Oni si opravdu myslí, že jsme hloupí.

Ale bohužel pro mainstreamová média se opět ukázalo, že takzvaní konspirační teoretici mají pravdu, a média jsou nucena jíst vrány.

Minulý týden začali vědci z Washingtonské univerzity vypouštět z paluby vyřazené letadlové lodi v Sanfranciském zálivu do atmosféry biliony upravených solných částic, které mají bránit slunečnímu záření v přístupu k Zemi.

Kdo jim povolil blokovat slunce? My, lidé, to určitě nebyli. Dokonce to s námi ani nekonzultovali.

Elita přiznala, že tento neuvěřitelně riskantní chemtrailový experiment neoznámila, aby se „vyhnula odporu veřejnosti.“

Jinými slovy, nejde o konspirační teorii o chemtrailech. Je to z definice konspirace. Elita se spikla, aby tento experiment utajila.

Podle zprávy New York Times byly důvodem utajení obavy, že pokud by se veřejnost dozvěděla o celém rozsahu dění, „kritici by se je pokusili zastavit.“

To je zatraceně slabé slovo. Ve skutečnosti, kdyby veřejnost věděla, co globální elita dělá v zákulisí, houpala by se na sloupech veřejného osvětlení.

Elita jako obvykle zachází s lidmi jako s pokusnými králíky, protože se domnívá, že má od Boha dané právo experimentovat s naším zdravím a blahobytem.

Scientific American varuje, že umělé vytváření oblačnosti „by mohlo nejasným způsobem změnit průběh počasí a potenciálně omezit produktivitu rybolovu a zemědělských podniků.“

Dokonce i Greenpeace je k této myšlence skeptická a tvrdí, že důsledky tohoto postupu by mohly být katastrofální.

Greg Goldsmith, proděkan pro výzkum a vývoj na Chapmanově univerzitě, varuje:

„Historie nám ukázala, že když se vložíme do modifikace přírody, vždy to má velmi vážné nezamýšlené důsledky.“

Zní to někomu nějak přirozeně? Ne. Není to přirozené. Není to přirozené. Je to od začátku do konce vykonstruované, mediálně zakrývané a sloužící agendě globální elity.

Nic z toho by vás nemělo překvapit, když se dozvíte, že se na projektu podílí Bill Gates.

Mainstreamová média dostala příkaz tuto skutečnost utajit, ale Gates je do spiknutí s cílem zablokovat slunce bez konzultace s veřejností zapojen od samého počátku.

Gates oslovil Armanda Neukermanse, inženýra ze Silicon Valley, který dříve pracoval ve společnosti Xerox na vývoji trysky pro rozprašování částic inkoustu do tiskáren, a požádal ho, aby vyvinul trysku průmyslové velikosti, která by do atmosféry rozprašovala upravené solné aerosoly.

Inženýr získal od Gatese investici 300 000 dolarů na zahájení vývoje trysky. Po různých neúspěšných pokusech byla nakonec technologie v loňském roce hotová.

Takže to máme. Projekt, na jehož počátku stála investice Billa Gatese, nyní rozprašuje do atmosféry chemické látky s cílem blokovat sluneční záření a bojovat tak proti změně klimatu.

A udělali to v tajnosti, aby se vyhnuli odporu veřejnosti.

Mainstreamová média se samozřejmě neomluvila za to, že po desetiletí prosazovala falešné zprávy o chemtrails. Jejich publikum má tak úspěšně vymyté mozky, že ani nechce slyšet pravdu.

Podle BBC, která po desetiletí popírala existenci chemtrails, by nyní měly být chemtrails oficiálně uznány jako „nový typ mraků“ v Mezinárodním atlasu mraků.

Nesmíme připustit, aby se to stalo novou normou.

A pro ty, kteří říkají, že „tohle je území plechových klobouků“, co kdybych vám řekl, že máme všechny důkazy, které potřebujeme, abychom dokázali, že vláda a mainstreamová média lžou veřejnosti o chemickém výsevu mraků už celá desetiletí?

Pedagožka a aktivistka Peggy Hallová objevila více než 50 let staré vládní dokumenty, které odhalují, že vláda přiznala manipulaci s počasím včetně hurikánů ve svůj vlastní prospěch.

Podle těchto dokumentů spolupracovalo ministerstvo námořnictva a ministerstvo letectví spolu s firmou General Electric na manipulaci s hurikány.

Pokud to dělali v zákulisí před více než 50 lety, představte si, co dělají nyní.

Bombastické informace odhalila Hallová v dokumentu vydaném společností General Electric s názvem Historie projektu Cirrus v letech 1947 až 1952, který se zabýval studiem toho, jak mohou částice a modifikace mraků ovlivnit hurikány.

Proč by se vláda pokoušela manipulovat počasí?

Podle Hallové je účelem vládní manipulace s hurikány a lesními požáry vyvolat strach, nejistotu a způsobit potíže určitým populačním centrům s cílem získat kontrolu nad lidmi pomocí FEMA a federálních finančních prostředků.

Ukázalo se, že osévání mraků stříbrem a jodidem olovnatým není nic nového.

Během války ve Vietnamu prováděla Americká armáda geoinženýrskou modifikaci počasí jako strategii, jejímž cílem bylo rozbahnit zásobovací cesty na Ho Či Minově stezce vyvoláním deště pomocí výsevu mraků.

Program chemické modifikace počasí byl prováděn z Thajska nad Kambodžou, Laosem a Vietnamem a byl údajně sponzorován tehdejším ministrem zahraničí Henrym Kissingerem a CIA.

V roce 2017 pak mainstream konečně přišel na to, co takzvaní „konspirační teoretici“ věděli už celá desetiletí.

Manipulace s počasím se z „konspirační teorie“ dostala do mainstreamové reality, když se v Kongresu konalo první slyšení na téma „geoinženýrství“ – podvýbor pro životní prostředí a podvýbor pro energetiku Sněmovny reprezentantů USA diskutovaly o tom, jak vláda tajně ovládá počasí.

A v listopadu 2022 se Bidenova administrativa tiše nechala slyšet, že pracuje na kontroverzním plánu solárního geoinženýrství v součinnosti s Billem Gatesem.

Uplynulo několik let a nyní se každý může na vlastní oči přesvědčit, že jsme měli pravdu a mainstreamová média se jako obvykle podílela na psychologické operaci s cílem oklamat masy.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x