Odhalené přiznání agenta CIA z roku 1992: WEF do roku 2030 zabije 4 miliardy lidí

depopulace

Kniha bývalého agenta CIA Johna Colemana „Hierarchie spiklenců, Výbor 300“ z roku 1992 znovu získává pozornost, protože se zdá, že se naplňují její předpovědi o „postindustriálním“ světě ovládaném globalistickými technokraty.

depopulace

Coleman v knize tvrdí, že mezinárodní výbor vedený skupinou Bilderberg a západními zpravodajskými službami nasměruje svět k dystopické budoucnosti, v níž budou do roku 2050 zlikvidovány 4 miliardy „zbytečných jedlíků“ prostřednictvím omezených válek, organizovaných epidemií a hladomoru.

Dnes je svět svědkem omezené války na Ukrajině a uniklá zpráva generála amerického letectva varuje, že USA by mohly být do roku 2025 ve válce s Čínou.

Pandemie Covid-19 také umožnila autoritářským vládám zavést masové výluky, globální ekonomické otřesy a rozšíření autoritářských opatření, což vše odpovídá Colemanovým předpovědím.

Další předpovědi z knihy zahrnují propagaci povinné pornografie ve školách, zničení průmyslu a jaderné energetiky, kontrolu zemědělství a výroby potravin Výborem 300 a prosazování zelené energie, která nedokáže udržet současnou energetickou poptávku.

Zní vám něco z toho povědomě?

V roce 2023 jsou liberální média posedlá propagací drag queens ve školách.

Zemědělství a produkci potravin ovládla globalistická elita, Bill Gates se stal největším vlastníkem zemědělské půdy v Americe a nizozemská vláda nutí zemědělce opustit půdu, aby splnila zničující cíle Světového ekonomického fóra v oblasti zelené energie.

Výsledkem je tragický nedostatek potravin a spirálovitě rostoucí ceny energií, které trestají obyčejné lidi.

Podle Colemanovy knihy z roku 1992 nejsou tyto současné události náhodné, ale jsou součástí desítky let trvajícího plánu na vytvoření neofeudální postindustriální společnosti.

Zdá se, že poukazování na pokrytectví elit nikdy nic nezmění a nemá na ně žádný vliv. Proč? Protože se nestydí… nestydí se, protože nemají žádný morální kompas, Nemají žádný morální kompas, protože žijí podle pravidla „účel světí prostředky.“

Toto pravidlo proniká do každé části jejich ideologie, od voleb přes otevřené hranice až po změnu klimatu, potraty a podobně.

Tato po moci toužící klika miliardářů a politiků již dlouho spřádá plány na zotročení mas a nyní se jim to daří.

A jsou odhodláni pokračovat v tom, aby vám zakryli oči.

Světové ekonomické fórum oznámilo, že najalo stovky tisíc „informačních bojovníků“, kteří budou kontrolovat internet a hlídat sociální média a fóra kvůli „dezinformacím“ a konspiračnímu obsahu, který bude následně systematicky vypnut.

Podle WEF Klause Schwaba jsou dezinformace na internetu „infodemie“, která je „potenciálně smrtelná“ a vyžaduje „lék.“ Definice dezinformace je podle WEF vše, s čím lidé nesouhlasí. To znamená, že informační bojovníci se budou v podstatě zabývat umlčováním nesouhlasu.

Konspirační fóra a sekce komentářů na Youtube se stávají terčem takzvaných „digitálních prvních respondentů“, kteří předstírají, že jsou běžnými uživateli platformy, ale ve skutečnosti se snaží narušit jednání a podpořit ideologii WEF Klause Schwaba.

Ředitelka komunikace OSN Melissa Flemingová v podcastu WEF uvedla: „Dosud jsme získali 110 000 informačních dobrovolníků, které jsme vybavili znalostmi o tom, jak se dezinformace šíří, a požádali je, aby sloužili jako „digitální první respondenti“ v místech, kde se dezinformace šíří.“

WEF podprahově ovlivňují masy, aby lidem vnucovali své narativy.

V podcastu také mainstreamový novinář Mark Little předkládá možná řešení takzvané „infodemie.“

Little pracoval pro Twitter a založil Storyful, zpravodajskou agenturu pro sociální média úzce spojenou s programem na ověřování faktů. Nyní založil společnost Kinzen, která hrozí, že bude využívat umělou inteligenci k cenzuře online obsahu jménem elit.

„Začal jsem vnímat šíření dezinformací jako globální zdravotní krizi,“ říká Little v rozhovoru pro World Vs Virus. „Dezinformace jsou tak vážnou hrozbou pro naši společnost.“

„K dezinformacím dochází v rámci našich přátel a rodin. Musíme tedy najít strategie, jak ji především rozpoznat. A za druhé, jako aktivní občané, stejně jako nosíme masky, abychom chránili ostatní, musíme být dobrým občanem, aktivním vektorem, který bojuje proti v našem každodenním životě.“

Světové ekonomické fórum není jedinou globalistickou organizací, která si klade za cíl kontrolovat obsah na sociálních sítích tím, že vypustí statisíce „informačních bojovníků.“

Jednotka Jigsaw společnosti Google sponzoruje zprávu RAND, která doporučuje „infiltrovat a rozvracet“ online konspirační fóra zevnitř. Podle zprávy je nejlepším způsobem, jak rozvrátit konspirační fóra, „podstrčení autoritativních zpráv všude, kde je to možné.“

Co je to „autoritativní sdělení“? Pokud jste v poslední době strávili nějaký čas na fórech, možná jste si všimli, že když se vytvoří zajímavé nebo výbušné téma, vlákno je okamžitě zaplaveno uživateli, kteří zanechávají zprávy znevažující původní příspěvek, rozebírají ho a v podstatě hledají všechny možné způsoby, jak zpochybnit jeho legitimitu.

Tento typ chování je příkladem „autoritativního zasílání zpráv“ a provádějí ho uživatelé, kteří se zapojují jménem Světového ekonomického fóra nebo jednotky Jigsaw společnosti Google.

Zpráva uvádí, že pokud bude „autoritativní poselství“ na konspiračním fóru úspěšné, takzvaní „umírnění konspirační teoretici“ se překlopí do role influencerů a pomohou nasměrovat „stádo“ na zelenější pastviny jako „vyslanci značky“ pro obecné blaho, kteří učí ostatní chybám v jejich chování.

Zpráva Googlu dále tvrdí, že členové konspiračních fór budou nakonec přesvědčeni bombardováním obsahem označeným algoritmy a pomalu začnou věřit, že mainstreamová média a ověřovatelé faktů mají pravdu, a to díky množství důkazů a/nebo tlaku kolegů, aby se přizpůsobili.

Soudě podle obsahu této zprávy je zřejmé, že elity si příliš neváží inteligence a vytrvalosti průměrného takzvaného „konspiračního teoretika.“ Právě v tom se mýlí.

Průměrný uživatel konspiračních fór v roce 2022 se již osvědčil tím, že navzdory nekonečnému přívalu propagandy a prediktivního programování odmítá všeobjímající fake news mainstreamových médií. Jsou to lidé, kteří chápou, že celý svět je jeviště. Jsou to lidé, kteří jsou již zocelení bojem.

Snaha infiltrovat konspirační fóra a sociální média a rozvrátit některé jejich členy se jeví jako taktika, která bude vnímána jako zásah, který prohlubuje rozdělení a vede k ještě menší důvěře. Po tom, co bylo řečeno, je důležité, abychom pochopili povahu informační války, kterou vedou mocnosti.

Právě teď jsme součástí něčeho tak obrovského. Elity by se v roce 2022 nezaměřovaly na konspirační fóra a sociální média, kdyby tato fóra nebyla posledními místy na světě, kde se objevuje pravda a odhalují lži.

Máme potenciál zlomit okovy minulosti. Kontrolu, rozdělení, nenávist a odloučení. Doslova vytváříme nový svět. Proto se kontrolní aparát tolik bojí. Vědí, že to nedokážou zastavit. Čím více lžou, čím více podvádějí, čím více se odhalují, tím blíže jsou ztrátě kontroly.

Přidáte se k boji za svobodu, nebo se budete krčit strachy a podvolíte se požadavkům globální elity? Volba je na vás. Ať už však uděláte cokoli, nepodceňujte důsledky své volby.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pe tr
Host
Pe tr
1 rok před

Super článok jen škoda, že se nedá sdílet buď na ,,VK“nebo na telegrame 🥲

Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Každý kdo nemá v hlavě seno, ví dobře, co jsou elity zač. Však na ně dojde, nebudoun se mít kam schovat, a budou podělaní strachem, až se lidi naserou.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x