Dvojice kardiologů varuje lidi, aby se přestali očkovat proti COVID-19 mRNA vakcínamy, protože čím více dávek člověk dostane, tím větší je pravděpodobnost, že utrpí poškození srdce.

riziko pro srdce

Dr. Aseem Malhotra a Dr. Peter McCullough tvrdí, že tyto vakcíny způsobily více škody než užitku a že velké procento lidí, kteří se nechali očkovat, trpí trvalými zdravotními problémy, zejména se srdcem. Proto je třeba podávání vakcín zastavit, a čím dříve, tím lépe.

Dokonce se odvolávají na údaje Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) V-Safe, které zjistilo, že čtvrtina osob, které si vzaly mRNA vakcínu, byla následující den neschopná práce, přičemž přibližně 8 % z nich vyhledalo pomoc na pohotovosti nebo muselo být hospitalizováno.

„Podle údajů CDC se jedná o nejtoxičtější vakcínu, jakou jsme kdy v klinické medicíně viděli,“ řekl McCullough během nedávného rozhovoru s Malhotrou pro pořad EpochTV „American Thought Leaders.“

McCullough je jedním z nejpublikovanějších kardiologů v zemi a zároveň je vědeckým ředitelem společnosti The Wellness Company. Domnívá se, že oněch 8 % pacientů, kteří se dostali do nemocnice, se s největší pravděpodobností nakazilo COVID-19 ještě předtím, než dostali vakcínu.

„Myslím si, že všechny kardiovaskulární choroby se kvůli vakcíně zhoršily a všechno, co se může pokazit se srdcem, se pokazilo se srdcem v důsledku této mRNA vakcíny,“ dodal Malhotra, který hodně psal o tom, jak zvrátit srdeční onemocnění změnou životního stylu.

„Část viru, která způsobuje poškození srdce, se nazývá spike protein,“ řekl McCullough.

Podle lékařů je myokarditida jedním z nejčastějších poškození způsobených tím, že pacient dostane s vakcínou vysokou dávku spike proteinu, takže tvrzení mainstreamových lékařů, že riziko myokarditidy je bez vakcíny vyšší, je nepravdivé.

„Existuje riziko tradičních kardiovaskulárních příhod kvůli této velké zánětlivé příhodě, kterou tělo dostane při respiračním onemocnění COVID-19, ale existuje malé zanedbatelné riziko myokarditidy při infekci COVID-19, respiračním onemocnění, pravděpodobně proto, že tělo nedostane tuto masivní expozici spike proteinu, jako je tomu u vakcín,“ řekl McCullough.

„Myslím, že lidé by se neměli nechat rozptylovat falešným příběhem o tom, že mírný COVID-19 může způsobit masivní nárůst srdečních zástav,“ řekl Malhotra a dodal, že se domnívá, že kdyby se mRNA vakcíny nepoužívaly, došlo by k mnohem menšímu poškození populace.

„Tyto vakcíny měly obrovský negativní dopad na společnost, na zdraví a samozřejmě vše, co se s tím dělo, také narušilo důvěru v medicínu,“ řekl. „Nejzločinnější bylo říkat lidem, kteří měli přirozenou imunitu, aby si vzali vakcínu.“

McCullough také uvedl, že způsob, jakým byly zkoušky vakcíny prováděny, byl rovněž problematický a nesprávný. Poznamenal, že když velké farmaceutické společnosti a Úřad pro kontrolu potravin a léčiv registrovaly lidi do testů, odmítaly všechny, kteří se nakazili virem, a ženy, které byly těhotné nebo mohly otěhotnět.

„Když máme v klinických studiích vylučovací kritéria, musí být vyloučení zdůvodněno, a zdůvodnění vyloučení bylo, že neměli možnost prospěchu a měli možnost škody,“ řekl.

Lékaři také uvedli, že pandemie je u konce, takže není důvod kvůli ní pokračovat v jakýchkoli mimořádných opatřeních.

Zdroj