Jak vlády ničí životy milionů lidí

Úrokové sazby

Úrokové sazby byly po léta udržovány na nesmyslně nízké úrovni, aby se podniky a majitelé domů dostali do pasti a pořídili si obrovské dluhy. Jakmile se úrokové sazby přiblíží normálu, náklady na splácení úvěrů a hypoték se stanou nemožnými.

Úrokové sazby

Miliony lidí, kteří si koupili předražené domy a byty, se stanou otroky bez peněz – navždy odsouzeni splácet doživotní hypotéky, studentské dluhy a narůstající dluhy na kreditních kartách, přičemž se ocitnou v neustálém boji s inflací – boji, který nikdy nemohou vyhrát.

Když v Anglii v roce 2023 vzrostly úrokové sazby, vláda velkoryse podpořila banky, aby prodlužovaly hypotéky na dobu neurčitou, umožňovaly hypotéky pouze na úrok a odkládaly zpětné odkupy nemovitostí. Tyto dvě politiky znějí dobře, ale samozřejmě povedou k tomu, že lidé, kteří za své bydlení zaplatili příliš mnoho (nebo si vzali příliš velkou hypotéku), budou zadluženi na celý život a budou se neustále snažit splácet hypotéku na dům, který pravděpodobně nikdy nebudou vlastnit.

Moderní domy a byty, na které dluží 30, 40 let a ještě déle hypotéky, jsou tak špatně postavené (podle stavebních předpisů, které si vysnili úředníci podle požadavků lobbistů stavebního průmyslu), že tak dlouho nevydrží. Dojde k mnoha nesplácením a nevyhnutelným bankrotům – což povede k tomu, že stále více lidí nebude vlastnit nic a banky budou spokojené. To je to, co samozřejmě chtějí.

Je zvláštní, že věta „nebudete nic vlastnit a budete šťastní“, která údajně pochází od Světového ekonomického fóra, se dá přirovnat k zásadám komunistické revoluce, jak je popsána v „Komunistickém manifestu“ Karla Marxe.

Marx napsal, že k nastolení socialistické diktatury a získání naprosté kontroly nad proletariátem budou muset komunisté zrušit všechna práva na soukromé vlastnictví, zničit veškeré náboženství (které Marx slavně označil za „opium lidu“) a zrušit rodinnou jednotku, která byla považována za hrozbu pro schopnost státu získat naprostou kontrolu nad životy lidí. Tradiční náboženství budou nahrazena vírou v přírodu, jak ji definuje OSN a prosazuje konsorcium bankéřů, kteří řídí globální ekonomiku. Je překvapivé, že představitelé tradičních náboženství tuto změnu přijali a papež a arcibiskup z Canterbury se zdají být šťastní, že sebe i své stoupence zavazují k pseudovědě, která upřednostňuje tradiční učení, jež jejich náboženství zastávala. Zdá se, že jim nevadí, že věda je prokazatelně falešná; zaklínají se rouháním prosazovaným zběsilými environmentalisty a rádi je ovlivňují.

A samozřejmě bylo záměrně zničeno vzdělání, aby se zajistilo, že budoucí generace budou pologramotné a nebudou si klást otázky bez odpovědí.

Aby se žáci ujistili, že při zkouškách obstáli, jsou jim předem ukázány zkušební testy. Když pak žáci, kterým bylo umožněno znát otázky předem, dosáhnou dobrých výsledků, dochází k předstíranému, ale přesvědčivému a potěšujícímu překvapení.

Zprávám o tom, že negramotnost a nesečtělost dětí dosáhla nových rozměrů, se dostává menší publicity v podlézavých mainstreamových médiích, která nikdy neinformují o ničem nepohodlném nebo odporujícím názorům spiklenců.

Nakladatelé, kteří se snaží podpořit chatrné, vykonstruované důkazy o tom, že děti a mládež se stále vzdělávají, se chlubili tím, že se zvýšil prodej brožovaných knih. Neřekli však, že knihy, které prodávají, jsou většinou omalovánky pro dospělé – knihy, které nevyžadují, aby čtenář uměl číst nebo psát.

Zničena byla i zdravotní péče.

Vlády dokázaly zabít miliony lidí, aby snížily náklady na poskytování důchodů a snížily počet obyvatel světa.

Zdravotní péče je ničena systematicky.

Ve Spojeném království to začalo před více než 60 lety rozhodnutím přijímat na lékařské fakulty více dívek než chlapců. Stalo se tak s vědomím, že většina lékařek pracuje na částečný úvazek. Ve Spojeném království je výsledkem to, že průměrný praktický lékař nyní pracuje 24-26 hodin týdně. Pokud mi nevěříte, ověřte si to prosím.

Ve Spojeném království bylo rozhodnuto, že praktičtí lékaři přestanou poskytovat služby v noci, o víkendech a svátcích. To vyvolalo obrovský tlak na nemocniční úrazové a pohotovostní ambulance a na záchrannou službu a zcela předvídatelně vedlo k úplnému rozpadu poskytovaných služeb.

V mnoha, ne-li ve všech západních zemích je kvalita zdravotní péče horší než před 75 lety.

Dnes už medicína není skutečným povoláním nezávislých a přemýšlivých mužů a žen, ale stala se bezohledně materialistickou a tvrdou skupinou, lobbistickou skupinou pro průmysl, kterému je nyní establishment zavázán. Výsledky testů, které byly dříve k dispozici během několika hodin, se dnes zpracovávají týdny. Čekací lhůty na vyšetření se počítají na měsíce nebo roky a stejně špatné jsou i čekací lhůty na diagnostické testy. Stejně dlouhé jsou i čekací doby na léčbu. Nadměrné používání antibiotik v nemocnicích a na farmách znamená, že organismy rezistentní vůči antibiotikům jsou běžné. Na sanitku se čeká obrovské množství dní a na odděleních úrazové péče a pohotovosti obrovské množství dní.

O víkendech v nemocnicích často není k dispozici žádný lékař. Nemusí tam být ani kvalifikovaná zdravotní sestra. Iatrogeneze je dnes pravděpodobně hlavní příčinou nemocí a úmrtí. Vakcíny jsou propagovány s divokým nadšením bez ohledu na to, že vždy způsobí více škody než užitku. Chtějí zabíjet nemocné a staré lidi, protože nemají žádný praktický význam (a v nemocnicích a pečovatelských domech to již velmi účinně dělají). Pokud onemocníte, pak to, zda budete žít, nebo zemřete, závisí na tom, kolik máte peněz. S přibývajícím věkem to nabývá na významu. Plánem je omezit zdravotní péči a poskytovat léčbu pouze mladým, obecně zdravým a „užitečným“ lidem.

Starší lidé jsou záměrně a legálně uspáváni bez jejich vědomí a souhlasu a poté v tichosti usmrceni „smrtícím koktejlem“ z morfia a benzodiazepinu. Pacienty doma dříve navštěvovala obvodní sestra. Dnes mají štěstí, že je někdo přijde navštívit, dokud nejsou tři roky mrtví a sousedé si nestěžují.

Blížíme se zkrátka ke konci civilizace, která se vyvíjela po staletí. Rychle se řítíme do světa, který v roce 1927 popsal Fritz Lang ve svém filmu „Metropolis.“

Vlády se chopili nevolení spiklenci, kterým pomáhají nevolení kolaboranti. Pravidla, nařízení, nekonečné lži, lockdowny a mRNA vakcíny proti COVID-19 změnily mozky milionů lidí na kaši.

Pokud se masám řekne, aby strčily hlavu do kbelíku s pudinkem, jejich jedinou otázkou bude: „Jak dlouho ji tam mám držet?“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
9 měsíců před

Navíc platí český zákon, že orgány jsou každému zesnulému podle potřeby libovolně odebírány k transplantaci, pokud zesnulí neučiní před smrtí písemné pohlášení, že to zakazuje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x