V USA i ve Velké Británii dochází k masivnímu nárůstu zdravotních postižení – mohou za to vakcíny proti COVID-19?

vakcíny proti COVID-19

Vědci a lékařští odborníci jsou zmateni prudkým nárůstem počtu zdravotních postižení, ke kterému dochází ve Spojených státech i ve Velké Británii. A přestože si to málokdo chce připustit, nejzřejmějším a nejpravděpodobnějším viníkem není nikdo jiný než „vakcíny“ proti COVID-19.

vakcíny proti COVID-19

Vyšetřovatel Steve Kirsch o tomto jevu nedávno hovořil s manažerem portfolia Edem Dowdem a oba se nakonec shodli na tom, že vakcíny proti COVID-19 jsou jednoznačně příčinou alarmujícího nárůstu údajů o pracovní neschopnosti, který je pozorován jak ve Spojených státech, tak ve Velké Británii.

„Pokud se mýlíme a existuje lepší vysvětlení, proč všechny zdravotnické orgány mlčí?“ napsal Kirsch v nedávném článku na toto téma.

Kirsch sdílel informace o zdravotním postižení ze systému FRED, aby podpořil svoje tvrzení. Údaje systému FRED jsou založeny na průzkumech a jsou spolehlivé v tom smyslu, že všechny průzkumy, ze kterých čerpají, jsou metodologicky stejné. A všechny jasně ukazují náhlý nárůst případů invalidity bezprostředně po zahájení operace Warp Speed.

Před spuštěním operace „otce vakcíny“ Donalda Trumpa „Warp speed“, tedy zavádění vakcín proti COVID-19, byla míra invalidity v civilní pracovní síle počínaje šestnáctým rokem života relativně stabilní. Po spuštění operace Warp speed však počet případů prudce vzrostl.

Ve Spojeném království se údaje o invaliditě měří přímo na základě žádostí o invalidní pojištění. Tyto údaje rovněž ukazují na prudký nárůst případů invalidity po spuštění očkování proti COVID-19 v této oblasti světa.

„Na rozdíl od amerických čísel FRED jsou čísla ve Velké Británii měřena přímo, protože se jedná o počty žádostí o invalidní pojištění,“ vysvětluje Kirsch.

„Celkově má nyní míra pojistných událostí Z-skóre >5, což znamená, že je velmi nepravděpodobné, že by byla způsobena běžnými statistickými výkyvy.“

Krevní problémy se rovněž zvýšily po uvedení vakcíny proti COVID-19 na trh
Podobně se zvýšil počet krevních problémů bezprostředně po zavedení Covidových očkovacích látek. Při Z-skóre vyšším než 25 je jasné, že k tomuto nárůstu nedošlo náhodně, ale že byl způsoben něčím konkrétním, a tím něčím je zřejmý slon v porcelánu: vakcíny proti COVID-19.

„Z údajů amerického pojištění víme, že příčinou č. 1 těchto postižení je „neznámá“, protože všichni víme, že vakcíny jsou bezpečné a účinné, že ano 😉 ?“ zažertoval Kirsch.

Je nepravděpodobné, že byste se o něčem takovém dočetli jinde, protože korporacemi ovládaná média by se nikdy neodvážila označit za viníka toho všeho očkování proti COVID-19. Média se vlastně ani nesnaží informovat o nárůstu počtu zdravotních postižení a krevních problémů a raději předstírají, že je ve světě veřejného zdraví všechno v pořádku.

Pokud Big Pharma nebo jiný segment kartelu establishmentu nebude moci nějakým způsobem profitovat z informování o těchto pravdách, nikdy se o nich nebude informovat. A protože se tyto kritické informace dostávají do křížku s farmaceutickým průmyslem, budou zejména mocnými ignorovány a utajovány.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x