Vakcíny proti COVID-19 zabíjejí v Kanadě šokující počet lékařů

Vakcíny proti COVID-19

Lékaři po celé Kanadě umírají v důsledku očkování proti COVID-19, přičemž podle údajů umírá každý druhý den jeden lékař v důsledku experimentálního očkování.

Vakcíny proti COVID-19

Podnikatel a výzkumník vakcíny proti COVID-19 Steve Kirsch poznamenal, že údaje o skutečném počtu kanadských lékařů, které vakcíny zabily, je obtížné zjistit, protože kanadská mainstreamová média odmítají o těchto příbězích informovat.

Naštěstí se jemu a mnoha dalším výzkumníkům v oblasti vakcín podařilo dát dohromady dostatek informací, aby si mohli udělat lepší obrázek o tom, kolik lékařů zemřelo.

Jeden z lékařů, s nímž Kirsch vedl rozhovor, uvedl, že za posledních devět měsíců slyšel o nejméně 15 úmrtích kanadských lékařů. Lékař, který vykonává praxi již více než 30 let, poznamenal, že nikdy předtím nezaznamenal žádný nárůst neobvyklých úmrtí lékařů.

„Proč nyní najednou slyší o tolika úmrtích a proč se všechna tato úmrtí odehrávají velmi brzy po očkování?“ napsal Kirsch.

Výzkumník dále poznamenal, že od 13. července do 28. července zemřelo sedm lékařů, tedy v průměru jeden lékař každý druhý den po dobu dvou týdnů.

Oficiální příčiny úmrtí byly označeny za velmi neobvyklé. Dva z nich zemřeli při plavání a další zemřel ve spánku.

„Kontroloři faktů nás všechny ujišťují, že všichni tito lékaři zemřeli z jiných důvodů; to, že všichni zemřeli hned po očkování, byla prostě smůla,“ napsal Kirsch.

Nemocnice a média tvrdí, že úmrtí lékařů nesouvisí s vakcínami
Úmrtí sedmi lékařů se dostalo na titulní stránky novin, protože tři ze sedmi lékařů pocházeli z nemocnice v Mississaugě v Ontariu, což nikdo nedokázal popřít.

Všichni tři lékaři – Dr. Lorne Segall, Dr. Stephen McKenzie a Dr. Jakub Sawicki – zemřeli v rozmezí tří dnů, od 17. do 21. července. Mainstreamová média tvrdila, že Segall a Sawicki měli rakovinu – rakovinu plic ve 4. stadiu a rakovinu žaludku ve 4. stadiu – a McKenzie zemřel na „blíže nespecifikovanou nemoc.“

Dne 16. července zemřel Dr. Paul Hannam, primář oddělení urgentní medicíny a ředitel programu v North York General Hospital v Torontu. Hannam, 50 let, byl olympijský jachtař a maratonský běžec v perfektním zdravotním stavu. Příčina jeho úmrtí nebyla dosud odhalena, ale nemocnice i korporátní média vehementně popírají jakoukoli souvislost s vakcínami proti COVID-19.

Dne 23. července zemřel při nehodě při plavání 44letý Dr. Shahriar Jalali Mazlouman, rodinný lékař ze západní provincie Saskatchewan. Zprávy tvrdí, že byl nalezen mrtvý v místním bazénu a jeho smrt údajně nesouvisí s vakcínami proti COVID-19.

26. července zemřel Dr. Ryan Buyting, neurochirurg pracující pro státem podporovanou Alberta Health Services v Edmontonu. Bylo mu pouhých 26 let a byl na vrcholu sil. Byl popisován jako člověk s výjimečnou pracovní morálkou. Jeho úmrtí nebylo oficiálně přičítáno žádné konkrétní příčině, takže je velmi pravděpodobné, že souviselo s vakcínou proti COVID-19.

A konečně sedmým lékařem, který zemřel během dvou týdnů, je 27letá doktorka Candace Naymanová, dětská lékařka z dětské nemocnice McMaster v Hamiltonu v Ontariu. Je to triatlonistka a zkušená plavkyně, která zkolabovala při plavání.

Web VaccineDeaths.com přináší další zprávy o úmrtích na vakcíny proti COVID-19.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alibaba
Host
Alibaba
1 rok před

Tak už to začíná?!?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x