Informátor projektu Veritas odhaluje spoluúčast HHS na obchodování s dětmi na jižní hranici USA

obchodování s dětmi

Informátor federální vlády pracující pro Radu generálních inspektorů pro integritu a efektivitu (CIGIE) spolupracoval s projektem Veritas na devítiměsíčním vyšetřování amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb (HHS) a jeho zapojení do obchodování s lidmi.

obchodování s dětmi

Informátorka Tara Lee Rodasová v následujícím videu hovořila se zakladatelem Projektu Veritas Jamesem O’Keefem a vysvětlila, co šokující vyšetřování odhalilo.

Rodasová se v loňském roce přihlásila jako dobrovolnice, aby pomohla ministerstvu zdravotnictví s umísťováním nezletilých bez doprovodu, kteří přicházejí do USA, a byla vyslána pracovat na přijímací místo v Kalifornii.

To, čeho se statečný informátor stal následně svědkem, byla znepokojující síť zranitelných dětí, které byly za americké daňové dolary dopravovány přímo k obchodníkům s lidmi.

Novináři projektu Veritas sledovali stopy, které jim poskytla Rodasová, a podařilo se jim hovořit s několika dětmi, z nichž jedno se reportérce svěřilo, že je „prodáváno“ za účelem sexu.

Šestnáctiletá dívka dala jasně najevo, že se jí „nelíbí“, že je „nucena“ k sexu s „mnoha“ muži.

Žena, která dívku prodávala, tvrdila, že je její teta, která ji znala jako dítě, ale dívka řekla, že ji „nezná.“

Podle informátora federální vlády mohou sponzoři dětí ilegálních přistěhovalců použít deportaci jako hrozbu, aby je přiměli poslouchat jejich příkazy.

V dubnu 2021 se Alex Jones stal virálním kvůli videu, v němž se snaží zabránit pašování dětí do Ameriky.

Navzdory důkaznímu videu, na němž se Jones pokouší zavolat úřady a fyzicky zablokovat vozidlo převážející nezletilé, stránky ověřující fakta, jako je Snopes, tehdy tvrdily, že video znevěrohodnily.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x