Globalistická utopie vede lidstvo k sebezničení

Calhounův experiment

Svět, ve kterém v současnosti žijeme, je protikladem svobody. Je to uměle vytvořený globalistický experiment, který zahrnuje život v klecích, falešné, chemií napuštěné „jídlo“, sociální média a technologický autoritářský systém a nekonečné množství falešných „peněz“, které globalističtí vládci používají k okrádání mas a k získávání větší moci pro sebe. Výsledkem toho všeho bude samovymření, jak ukázal vědec John Calhoun v experimentu „myší utopie“ z 60. let.

Calhounův experiment

Tento experiment, pokud ho neznáte, spočíval v tom, že tisíce myší byly zavřeny do obrovské krabice a dostaly zdánlivě vše, co mohly kdy potřebovat – alespoň z pohledu experimentátora. Myši měly k dispozici veškerou potravu a vodu, kterou si mohly přát, a zároveň byly izolovány od běžných predátorů, s nimiž by se tyto hlodavce setkaly ve volné přírodě.

Zpočátku se zdálo, že myši žijící v této utopii prospívají. Jedly a pily do sytosti, hojně se množily a žily zdánlivě šťastným životem. Postupem času se však začaly objevovat problémy, které vedly k poklesu populace a nakonec k tendenci k sebezničení a vyhynutí.

Calhoun svůj experiment opakoval několikrát na myších i potkanech a výsledek byl pokaždé stejný: úplné vymření během 1588 dní. Ukázalo se, že malí hlodavci nebyli předurčeni k životu v omezeném prostoru, i když je ho zdánlivě dost pro všechny.

Podle bioetika Jana Kuby jsou Calhounovy pokusy s „myší utopií“ jedny z nejdůležitějších v dějinách lidstva, protože z nich lze vyvodit paralely, které se vztahují i na současného člověka. Moderní Západ, silně ovládaný globalisty, kteří neustále sociálně inženýrsky vedou stádo k tomu, aby žilo a chovalo se určitým způsobem, se velmi podobá Calhounovým umělým myším společnostem – a zdá se, že směřuje ke stejnému cíli.

Lidé žijící v dnešních Spojených státech si většinou mohou pořídit tolik nezdravého jídla, kolik chtějí, a to buď vlastní prací, nebo za „potravinové lístky.“ Toto jídlo plné chemických jedů ničí jejich zdraví a způsobuje, že se mnozí z nich stávají závislými na farmaceutických lécích, což je jen o málo víc než globalistické čarodějnictví (farmakeia) vydávané za „lék.“

Špatné potraviny a syntetické drogy jsou jen dvě složky uměle vytvořeného rozkladu společnosti, ale jsou důležité, protože obě jsou snadno dostupné bez většího boje. Nikdo v Americe nemusí bojovat ani o jedno, ani o druhé, jako by bojoval o jídlo a bylinné léky ve volné přírodě, kdybychom byli stále společností lovců a sběračů.

Zkáza lidské společnosti je záměrná a řízená „elitou“
Ačkoli lidé nejsou myši, existují společné tendence obou druhů, které naznačují, že náš současný model syntetického života vede lidstvo na cestu zkázy. Mnohé z toho, co se stalo myším v Calhounových modelech, se nyní děje i lidem.

Porodnost na Západě klesá, což dává smysl ve světle vypočítavé destrukce, kterou na něm páchají globalisté. Potraviny, drogy, zábava, psychologické operace v médiích a další způsobily, že se masy lidí opotřebovaly a mnozí to prostě vzdali.

Homosexualita byla normalizována v 60. a 70. letech 20. století a od té doby se proměnila v pedofilii, drag queens, transgenderismus a všechny další nešvary, které následovaly. Muži jsou násilně feminizováni, zatímco ženy jsou násilně maskulinizovány a dosazovány do všech dříve mužských pozic v celé společnosti.

Konečným výsledkem toho všeho bude – a už to vidíme – totální kolaps Západu. Určitě jsme neměli utopii jako Calhounovy myši, ale Západ byl naprosto brutálně rozvrácen operací sociálního inženýrství, která je v mnohém podobná, i když s jasně špatnými úmysly, a nevyhnutelným výsledkem bude populační kolaps.

Ke konci Calhounových pokusů na myších byly mladé myši tak zmateny rozpadající se společností kolem nich, že ztratily schopnost a vůli přežít. Samice přestaly rodit další myší mláďata a místo toho se uchýlily k sobeckému chování, což znamenalo, že už žádné mladé myši nebyly vychovávány jako zdraví a produktivní členové myší společnosti.

„Žádný zájem o socializaci,“ zní popis závěrečné fáze existence myší v Calhounově „utopii.“ Žádné sociální dovednosti, které by se zbývající přeživší naučili. Žádná schopnost být agresivní, což znamená žádnou schopnost bránit svá mláďata nebo hnízda. Vyhýbání se všem stresujícím činnostem, včetně všeho, co připomíná soutěž. Zaměření na úpravu a fyzickou přitažlivost. Neschopnost zvládat výzvy reálného světa.

„Pouze vnější zdání nadřazenosti, ale nedostatek kognitivních a sociálních dovedností. Naprosto neschopní se rozmnožovat, vychovávat mláďata nebo o cokoli soutěžit.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Svět se potýká s vládnoucími psychopaty na planetě Zemi, jsou spostiženi mentální retardací, což je trvalé snížení inteligence. V tom je rozdíl s porovnáním experimentu Johna Colhouna.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x