Více než tisíc vědeckých studií dokazuje, že vakcíny proti COVID-19 jsou nebezpečné

vakcíny proti COVID-19

Více než tisíc vědeckých studií dokazuje, že vakcíny proti COVID-19 jsou nebezpečné a všichni, kdo tuto agendu prosazují, se dopouštějí trestného činu hrubého porušení povinností veřejného činitele.

vakcíny proti COVID-19

Od nasazení experimentální vakcíny proti COVID-19 pro nouzové použití uplynulo jen něco málo přes 12 měsíců. Vědecké studie v počtu tisíců a zprávy potvrzující původní trestní oznámení podaná policejním složkám po celé zemi o napadení a vraždě v důsledku nezákonného, protiprávního použití biochemických jedů na nic netušící populaci Spojeného království. Nevyvratitelné vědecké důkazy o tom, že vakcína proti COVID-19 není bezpečná a není účinná při omezování přenosu nebo nákazy patogeny SARS COV 2.

Lživá propaganda o „bezpečnosti a účinnosti“, kterou šíří veřejní činitelé, kteří nyní pokračují v prosazování této vakcíny, je jasným porušením jejich povinností. Držitel veřejné funkce má povinnost předcházet smrti nebo vážnému zranění, která vyplývá z veřejné funkce, a je si jí vědom.

Mnozí z nich tuto povinnost porušili, a tím, že pokračují v očkování bez ohledu na nyní potvrzená nebezpečí spojená s vakcínami proti COVID-19, bezohledně způsobují riziko úmrtí nebo vážného zranění. Některá z těchto rizik jsou srážlivost krve, myokarditida, perikarditida, trombóza, trombocytopenie, anafylaxe, Bellova obrna, Guillain-Barre, rakovina včetně úmrtí atd.

To vše potvrzují následující vědecké a vládní údaje shromážděné agenturou UK Health and Security Agency o poškození vakcínou proti COVID-19.

Termín vakcína byl nedávno změněn tak, aby zahrnoval tento nezákonný, protiprávní lékařský experiment, který má usnadnit použití technologie mRNA, která prokazatelně není vakcínou a obsahuje biologicky toxické nanomateriály spojené se schopností sběru dat městským radarem 5G. O kovových nanočásticích je ve vědě známo, že jsou genotoxické, tedy jedovaté a mohou způsobit i sterilizaci. Nebezpečí, které tato lékařská zbraň představuje pro oběti v blízkém časovém horizontu je již známo. Dlouhodobá smrtelnost této zbraně však zatím není známa vzhledem k jejím oslabujícím účinkům na autoimunitní systém způsobujícím (AIDS) syndrom autoimunitní nedostatečnosti.

Nyní můžeme potvrdit dokumenty obranné zpravodajské služby z roku 2017 o depopulaci, které ukazují plánované vyvraždění více než 55 milionů lidí ve Spojeném království do roku 2025 pomocí této biochemické zbraně.

Agentura pro regulaci léčiv a zdravotnických výrobků (MHRA) měla před nasazením vakcín předchozí varování o očekávaném velkém počtu nežádoucích reakcí – což potvrzuje promyšlenou povahu zločinu a přestupků proti veřejnému pořádku tehdy i nyní.

Zde je odkaz na více než 1 000 studií publikovaných v odborných lékařských časopisech, které dokumentují rizika vakcín proti COVID-19

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x