Hromadné rušení letů kvůli úmrtím na očkování a výpovědi zaměstnanců

Hromadné rušení letů kvůli úmrtím na očkování a výpovědi zaměstnanců

Společnost American Airlines v neděli oznámila, že kvůli nedostatku personálu a „nepříznivému počasí“ v centrálních uzlech v Bostonu, Chicagu a Dallasu zrušila 1 500 víkendových letů. Mluvčí AA obvinil ze zpoždění a zrušení letů „bouřlivý vítr“ a „atmosférické poruchy“.

Hromadné rušení letů kvůli úmrtím na očkování a výpovědi zaměstnanců

Informátor FAA však uvedl, že AA praktikuje hromadné úskoky. V přímém vyvrácení tvrzení AA uvedl, že moderní letadla jsou dobře vybavena pro vzlety a přistání v mírně větrných podmínkách a že piloti jsou vyškoleni pro řízení letadel v bouřlivém počasí.

Nad mezinárodním letištěm Dallas-Fort Worth tento víkend jasně svítilo slunce a foukal občasný vítr od západu. Náš zdroj uvedl, že FAA nepředepisuje „limit větru“ v záležitostech týkajících se vzletů a přistání, ale nedoporučuje je při bočním větru přesahujícím 40 mil za hodinu.

„Tento víkend nebylo na letišti DFW počasí, které by bránilo certifikovanému, vycvičenému a kompetentnímu pilotovi v provozu letadla,“ uvedl náš zdroj. „AA lže veřejnosti a médiím, aby o prázdninách nepřišla o prodej letenek. Skutečným důvodem rušení letů je to, že očkovaní piloti umírají, někdy i za letu, a neočkovaní piloti a palubní personál dávají výpovědi kvůli povinnému očkování.“

650 neočkovaných letušek společnosti AA se podle něj odmítlo o víkendu dostavit do práce poté, co obdržely textové zprávy, v nichž se dožadovaly očkování před plánovanými lety. „Vyhovte jim, nebo budete na neurčito propuštěni,“ stálo v textu.

Podobný postoj zaujali i neočkovaní piloti poté, co i oni dostali zprávy, které ohrožovaly jejich živobytí. Osmdesát čtyři pilotů v sobotu odmítlo letět poté, co AA trvala na tom, aby se nechali očkovat.

Mezitím u letecké společnosti zemřel alarmující počet očkovaných pilotů. Minulý týden redakce informovala o úmrtí dvou pilotů AA, kteří zemřeli uprostřed letu ve výšce 32 000 stop.

„Toto číslo každým dnem roste a letecké společnosti, FAA a NTSB se spikly, aby o tom pomlčely. Mají interní zprávy, že 12 pilotů za poslední měsíc zemřelo do 3 týdnů od okamžiku, kdy dostali injekci. Dělají vše, co je v jejich silách, aby na tyto informace uvalily mediální embargo. U všech šlo o problémy se srdcem,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že třináctý pilot zemřel za letu na hypertoxicitu polyetylenglykolu, toxické chemické látky v nemrznoucí směsi, která se objevuje také jako adjuvans v očkování Covid-19.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x