Světové ekonomické fórum se chlubí, že Čína ovládá počasí pomocí chemtrails

chemtrail

Největší komunistická diktatura na světě, Čína, investovala podle Světového ekonomického fóra (WEF) přibližně 168 milionů dolarů do snah o kontrolu počasí.

chemtrail

Tento globalistický „Great Reset“, který řídí Klaus Schwab, připravil video – podívejte se na něj níže -, které odhaluje čínské plány na vytvoření umělého deště prostřednictvím „cloud seeding“, který mnozí označují jako chemtrails.

„Technologie funguje tak, že se mraky posypou suchým ledem a jodidem stříbrným,“ vysvětluje WEF ve videu o aerosolech a dalších částicích, které jsou do oblohy vháněny letadly.

„To pomáhá zvýšit množství deště nebo sněhu.“

https://twitter.com/backtolife_2023/status/1556715512050192384?s=20&t=TQdBjpKyEjbim7CszA4zRA

Čína vyprodukuje 55 miliard tun falešného deště ročně, tvrdí WEF
Mimochodem, tato technologie není žádným futuristickým snem, který je ještě daleko. Podle WEF, který tvrdí, že Čína v současné době produkuje přibližně 55 miliard tun umělého deště ročně, se to již děje.

Čínská komunistická strana (ČKS) v současné době zaměstnává ve svém „oddělení pro úpravu počasí“, které má pobočky po celé Číně, přibližně 35 000 lidí.

Jinými slovy, jedná se o rozsáhlou operaci. A dodává to důvěryhodnost tomu, čemu se dlouho posmívali, že je to jen nějaká divoká konspirační teorie.

A Čína nemusí být jedinou zemí, která to dělá, aby bylo jasno. Falešný „prezident“ Joe Biden během nedávného vystoupení v Kentucky po historických záplavách, ke kterým tam došlo, v podstatě přiznal – podívejte se níže – že globalistické mocnosti ve skutečnosti manipulují s počasím.

„Není to tak, že bychom to nemohli ovlivnit,“ žvanil Biden před převráceným jednoprostorovým přívěsem obklopeným oběťmi. „Počasí je možná prozatím mimo naši kontrolu, ale není to mimo naši kontrolu.“

Co Biden myslel tímto slovním salátem dvojsmyslně? Víme, že miliardář a eugenik Bill Gates se podílí na modifikaci počasí. A je pravděpodobné, že se jeho práce v tomto odvětví týká západních zemí, jako jsou Spojené státy, které podle mnohých manipulují s počasím už desítky let.

Chemtrails jsou všude po celé Americe, a to přinejmenším od počátku 90. let. Establishment jejich existenci popíral, než později přiznal, že geoinženýrství je skutečná věc.

Gates tvrdí, že chce blokovat slunce, aby „ochladil“ planetu, zatímco Čína naznačuje, že řídí počasí a vytváří déšť, aby zajistila vláhu pro úrodu.

Skutečnost, o kterou ve skutečnosti jde, je však pravděpodobně mnohem hrozivější. Slunce je zdrojem tepla, světla a života na planetě Zemi. Bez něj by rostliny, zvířata i lidé zemřeli.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x