Armáda odsoudila Chelsea Clintonovou

Chelsea Clinton

Ve čtvrtek ráno pokračovalo svědectví Marca Mezvinského, který svými výroky přispěl k tomu, že se Chelsea Clintonová ocitla v příslovečné rakvi. Kontradmirál Crandall zahájil den dotazem na Mezvinského ohledně tří haitských dětí, které byly v době zatčení Chelsea pasažéry v jejím pronajatém mercedesu.

Chelsea Clinton

„Byly do země dovezeny před nějakou dobou; nepamatuji si přesně kdy. Měly to být dárky pro přítele nadace Clintonových,“ řekl Mezvinsky.

„Máte zajímavý slovník. Používáte slovo ‚dovezený‘, jako by to byla bedna mikročipů nebo salátu. Myslím, že slova „unesený“ a „propašovaný“ jsou vhodnější, nemyslíte? Kdo byl ten přítel?“ Zeptal se kontradmirál Crandall.

Mezvinsky řekl, že neví. Tvrdil, že měl čekat ve vozidle, zatímco Chelsea doprovázela děti do hotelového pokoje v Rockportu ve státě Massachusetts. Popřel také, že by znal jména mladistvých, neboť Chelsea, stejně jako její matka, nerozluštitelně zaměňovala vlastní jména za přesmyčky, aby zmařila pokusy o vypátrání pašovaných dětí.

„Bylo běžné, že jste s obžalovanou osobně předávali pašované děti do rukou pedofilů? Oba jste vysoce postavení lidé. Není to trochu… riskantní a hloupé?“

„Bylo to vzácné a ona mi řekla, že to byla speciální dodávka. Kromě toho jsme měli kartu na propuštění z vězení, jako ve hře monopoly,“ řekl Mezvinsky.

„Kartu na útěk z vězení? Mohl byste to rozvést?“ zeptal se kontradmirál Crandall.

„Řekněme, že nás například z jakéhokoli důvodu zastaví státní policie nebo dokonce federálové. Stačil by jeden telefonát a bylo by jim řečeno, že nás musí bez otázek propustit,“ řekl Mezvinsky.

„Naznačujete, pane Mezvinsky, že místní orgány činné v trestním řízení a zpravodajské služby jsou podřízeny Clintonovým?“ „Ne,“ odpověděl.

„Zdá se, že operátoři Delta Force, kteří vás zatkli, nectili vaši propustku z vězení,“ řekl kontraadmirál Crandall.

„To bylo nečekané,“ připustil Mezvinsky.

Kontradmirál Crandall chtěl vědět, zda Chelsea Clintonová zná jména tisíců dětí, které ona a její rodina prodali pedofilům, a totožnost příjemců.

„Ano,“ řekl Mezvinsky.

Jeho přiznání přimělo Chelsea k neúprosné tirádě proti Mezvinskému, v níž ho označila za „bezpáteřního, ubohého muže, bez páteře, bez koulí, vyčůranou náhražku manžela“. „Drž hubu, to je tvoje práce, Marcu.“ Její výbuch podle kontraadmirála Crandalla svědčil o zjevném pohrdání slušností v soudní síni a upozornil ji, aby respektovala soud pod hrozbou, že jí po zbytek procesu zacpe ústa.

„Během své úterní výpovědi, pane Mezvinsky, jste uvedl, že jste zodpovědný za zničení důkazů o Clintonových zločinech. Ale to není tak docela pravda, že? Ve své výpovědi jste JAG řekl, že jste měl screenshoty tabulek obsahujících tisíce, jak bych to řekl, přesmyčkovaných jmen jak pašovaných dětí, tak jejich zamýšlených příjemců, včetně dolarových částek, za které měly být prodány. Je to tak?“ Zeptal se kontraadmirál Crandall.

Mezvinsky přikývl a řekl, že potřeboval „pojistku“ proti Clintonově odplatě pro případ, že by se obrátili proti němu.

Kontradmirál Crandall se obrátil na tři důstojníky, kteří měli za úkol posoudit vojenské důkazy o Clintonovi. Položil na stůl svazek papírů a řekl, že dokumenty bez ohledu na zmatená jména přesvědčivě dokazují, že Chelsea Clintonová schválila prodej dětí, které byly do Spojených států propašovány ze zemí, jako je Haiti, Kolumbie a Ukrajina.

Přesmyčka jednoho příjemce „Tindus Komsovitz“ se objevila jedenáctkrát. Kontradmirál Crandall tribunálu řekl, že velitelství zpravodajských a bezpečnostních služeb americké armády ve Ft Meade důkladně prozkoumalo databázi a usoudilo, že „Tindus Komsovitz“ je ve skutečnosti spoluzakladatel Facebooku Dustin Moskovitz, dlouholetý přítel Clintonových, který věnoval miliony dolarů na volební kampaň Hillary Clintonové.

„Ptám se přímo vás, pane Mezvinsky – prodali jste s Chelsea Clintonovou děti Dustinu Moskovitzovi?“ zeptal se.

Mezvinskému stékaly po tváři potůčky slz. „Je mi to líto, ano, jemu a tolika, tolika dalším.“

„A vy nám poskytnete jména, která jste…“ Kontradmirál Crandall začal, ale Chelsea se zvedla na nohy a znovu svého manžela seřvala.

„Budeš držet hubu,“ vyhrkla Clintonová a její hlas zněl jako čarodějnický skřek.

Podle pokynů kontraadmirála Crandalla nasadila dvojice mariňáků Clintonové roubík a vyvlekla ji ze sálu.

Kontradmirál Crandall se zeptal komise, zda už toho slyšela dost, a policisté jednomyslně shledali Chelsea Clintonovou vinnou ze všech obvinění a doporučili, aby byla popravena za zločiny proti lidskosti a za zničení životů bezpočtu rodin. Kontradmirál Crandall nicméně připustil hádanku – mohla by americká armáda Clintonovou popravit, když neexistují důkazy, že se provinila vraždou amerického občana nebo spácháním vlastizrady, jak stanoví Zákon o povstání z roku 1812, americká ústava nebo Vlastenecký zákon.

Kontradmirál Crandall uvedl, že rozsudek bude vynesen „v nejbližších dnech“.

„Buď bude oběšena, nebo stráví celý život v GITMO,“ řekl kontraadmirál Crandall.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x