Další zinscenovaná zdravotní krize? Vakcína proti neštovicím má chránit před opičími neštovicemi

Vakcína proti neštovicím

Zkorumpovaní úředníci veřejného zdravotnictví v západním světě, kteří se podílejí na ziscích z léků, jež schvalují, a kteří jsou posly Big Pharma, se chystají způsobit lidstvu horší kastrofu než vakcína proti Covid-19.

Vakcína proti neštovicím

Uvažují o použití vakcíny proti neštovicím k ochraně proti opičím neštovicím. New York Times, závislé na farmaceutické reklamě, podpoří další vlnu zinscenované „zdravotní krize“ ve službách zisku z očkování.

Ačkoli to komplicové veřejného zdravotnictví a Big Pharma nechtějí přiznat, mnoho významných nezávislých vědců dospělo k závěru, že vakcína proti Covid-19 zanechává očkované osoby s oslabenou imunitou.

Vakcína proti neštovicím byla vždy nebezpečná i pro osoby s dobrým imunitním systémem. Důsledkem podání vakcíny proti neštovicím osobám se sníženou imunitou by mohlo být, že by se jim dostalo neštovic a lidská populace by se tak znovu nakazila mnohem nebezpečnějším virem, než je Covid-19 a opičí virus.

Důvodem ohrožení veřejného zdraví není Covid-19, opičí neštovice nebo jiná nemoc.

Veřejné zdraví je ohroženo, protože orgány veřejného zdraví jsou marketingovými agenty farmaceutických společností a členové Kongresu jsou závislí na příspěvcích na volební kampaně od Big Pharma, aby byli znovu zvoleni. Ti, kteří by měli dbát na zdraví veřejnosti, místo toho sledují své vlastní zájmy. Proto byl Covid-19 se svými rouškami, uzávěrami a neotestovanou vakcínou katastrofou.

Nikdo nevysvětlil, proč a jak se opičí neštovice, problém malé oblasti Afriky, najednou objevily v celém západním světě. Byl virus vypuštěn proto, aby se pokračovalo v ziscích z očkování a aby se dále kontrolovala pandemie, která je na pokraji předání Světové zdravotnické organizaci?

Čeká nás další kampaň strachu? Nebo se chystá něco ještě ďábelštějšího – kontrola populace prostřednictvím infikování lidí s oslabenou imunitou neštovicemi?

Naivita západních národů a lživost jejich vládců je obrovská. Žádné zlo není mimo dosah lidí, jako je Fauci. Veřejnost má dokonalé výsledky v tom, že naletí na každou kampaň strachu a vymývání mozků. Máme očekávat další „zdravotní krizi“ uprostřed války na Ukrajině, která se může rozšířit, rostoucí ceny potravin a energií, rostoucí zadlužení států, otevřené evropské a americké hranice pro přistěhovalce-nájezdníky, jejichž péče znamená vysoké náklady pro evropské a americké obyvatelstvo, které nemůže věřit vlastním vládám a jehož životní úroveň klesá?

Očkování proti neštovicím skončilo před čtyřmi desetiletími, kdy byla tato nemoc vymýcena. Starší generace, které byly očkovány proti neštovicím, jsou pravděpodobně vůči opičím neštovicím imunní. Mladší generace nikoli. Nejvíce ohroženi jsou ti, jejichž imunitní systém byl narušen mRNA vakcínami.

Zde je několik dobrých a spolehlivých informací, kterými se můžete vyzbrojit proti nadcházejícím lžím New York Times a ostatních presstitutů a mnoha zástupců Big Pharma. Snažte se nepodlehnout panice podruhé, než se vzpamatujeme z té první.

Vakcína proti neštovicím, která má zabránit opičím neštovicím, by mohla způsobit globální epidemii neštovic; varuji, nebuďte tak hloupí, pochopte, že jste poškodili imunitní systém milonů lidí vakcínami proti COVID-19.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x