Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj po kapitulaci Azova couvá

Volodymyr Zelenskyj a Putin

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, gay pornoherec, který se stal hlavním aktérem krize a který fandí 3. světové válce, couvá po nedávné kapitulaci svých neonacistických sil, praporu Azov.

Volodymyr Zelenskyj a Putin

Poté, co Zelenskyj dříve prohlásil, že žádný kompromis není možný, nyní říká, že válku může ukončit pouze diplomacie, a chápe, že veškerý globalistický blahobyt na světě nemůže udržet jeho začínající loutkový režim neporušený delší dobu.

Podle zpráv BBC Zelenskyj během nedávného televizního projevu řekl, že válka „bude krvavá, bude se bojovat, ale definitivně ji ukončí pouze diplomacie.“

Ačkoli Zelenskyj mluví o diplomacii realističtěji, stále prosí ostatní národy o pomoc, aby mohl pokračovat ve válce. Požaduje vojenskou pomoc a tvrdí, že dotace jsou „potřeba více než kdy jindy.“ Možná se mu zásoby bomb ztenčily. Nikdy si nemůže být zcela jistý.

Big League Politics informoval o tom, že Ukrajinu zasypávají globalistické peníze, které samozřejmě poputují k dodavatelům munice ve službách kultu smrti známého jako vojensko-průmyslový komplex.

Nedlouho poté, co globalisty podporovaný puč barevné revoluce nastolil na Ukrajině nový režim, si vláda přivedla Rothschilda jako poradce, aby posílila své vazby na mezinárodní finanční systém.

Ukrajina přivedla Rothschild na své ministerstvo financí v roce 2017 a zároveň nechala své dluhopisy spravovat Citi, Goldman Sachs a JPMorgan. Rothschild byl údajně najat, aby „spravoval střednědobé dluhové závazky.“

Poté, co došlo ke státnímu převratu, byla Ukrajina okamžitě zařazena na výpomoc Mezinárodního měnového fondu (MMF). V roce 2014 si od MMF vzala 8,4 miliardy dolarů, údajně aby pomohla své ekonomice zotavit se z recese, ale s největší pravděpodobností šlo ve skutečnosti o globalistickou výplatu nové vládě převratu za dobře odvedenou práci.

Uprostřed konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem MMF a jeho partneři ve Světové bance opět tapetují ukrajinskou vládu, která provedla převrat, velkými penězi. Připravují balíček pomoci Ukrajině ve výši 3 miliard dolarů, aby udrželi její vládu při životě, protože rozšíření NATO se stává stále pravděpodobnějším.

„Ve skupině Světové banky připravujeme v nadcházejících měsících balíček podpory ve výši 3 miliard dolarů, počínaje operací na podporu rozpočtu s rychlým vyplacením nejméně 350 milionů dolarů, která bude tento týden předložena správní radě ke schválení, a dále 200 milionů dolarů na podporu zdravotnictví a vzdělávání s rychlým vyplacením,“ oznámily globální instituce.

„Tento balíček bude zahrnovat mobilizaci finančních prostředků od několika rozvojových partnerů a vítáme již oznámenou podporu od mnoha bilaterálních partnerů,“ dodaly.

Další 2,2 miliardy dolarů možná v blízké budoucnosti poputují ukrajinské vládě, která provedla převrat, také od MMF.

„V MMF reagujeme na žádost Ukrajiny o nouzové financování prostřednictvím nástroje rychlého financování, kterou by naše rada mohla projednat již příští týden,“ uvedli.

„Kromě toho pokračujeme v práci na ukrajinském programu pohotovostního úvěru, v jehož rámci je od nynějška do konce června k dispozici dalších 2,2 miliardy dolarů,“ uvedl MMF.“

Americké impérium se ukazuje jako papírový tygr a Rusko blufuje globalistům. Zelenskyj by měl raději pláchnout ze země, kde právě teď působí jako prezident, pokud ví, co je pro něj nejlepší.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x