Čtyři jezdci levicové umělé apokalypsy

Čtyři jezdci apokalypsy

Dovolte mi, abych pevně vyjádřil své přesvědčení, že se nacházíme na pokraji dramatické změny v mezilidských vztazích. Instituce, autority a kulturní loutkovodiči, kteří po staletí hromadili moc, dnes křičí, protože se hroutí a panikaří.

Čtyři jezdci apokalypsy

Co lidem ukázalo posledních pětadvacet let technologických inovací? Mimo jiné to, že obrovský švédský stůl svobodných informací, který během tohoto velkého třesku digitálního věku explodoval, postavil všechny tradiční „strážce“ na zadní. Večerní zpravodajské relace, noční komediální pořady ani tiskový sbor Bílého domu si už neudržují výhradní monopol na to, co je hodno pozornosti. Obyčejní lidé na sociálních sítích dokazují, že jsou stejně talentovaní jako většina slavných bavičů, a Hollywood a hudební průmysl už nemají výlučný monopol na to, co utváří naši kulturu. A s vzestupem bitcoinu a dalších kryptoměn se rychle blížíme době, kdy si centrální banky (a jejich klientské vlády) už nebudou udržovat monopol na fiat měny, které umožňují politikům a bankéřům zdaňovat, trestat, utrácet a kontrolovat bohatství a živobytí občanů ze stínu elitních a izolovaných ekonomických klubů.

Tyto výše uvedené trendy představují zásadní proměnu lidské existence, nikoli však proměnu směrem k mezinárodnímu socialismu, mocným oligarchiím nebo k obživě občanů. Jde spíše o vzestup individuální svobody na úkor a s vyloučením vládní regulace a autority. Těchto posledních pětadvacet let technologického rozvoje umožnilo lidem obchodovat se zbožím a službami, znalostmi, bezpečností, duchovním spojením a zábavou, aniž by se museli radit s politiky, byrokraty, popovými hvězdami nebo správními radami společností. Když tuto skutečnost uvidíte takovou, jaká skutečně je – nic jiného než technologicky umožněná revoluce pro lidskou svobodu a nezávislost -, bude vám zřejmé, proč se ti, kdo dnes mají moc, hlásí k autoritářství a totalitě kam se podíváme. Z našeho rostoucího osvobození mohou ztratit všechno a nic nezískají. Jejich tyranie je jejich jedinou záchranou. Jinými slovy, všichni mocní mají hluboký strach.

V reakci na jejich strach se dnes globální elita snaží tuto organickou revoluci potlačit tím, že konsoliduje moc a bohatství do co nejmenšího počtu rukou a zároveň se snaží ovládnout technologie, které připravily cestu k větší svobodě jednotlivce. Tyto iniciativy mají kolektivistickou (levicovou) a globalistickou (oligarchickou) povahu a všechny sledují stejný cíl: oslabit individuální suverenitu a posílit vládní kontrolu.

1. COVID-1984 Přinášíme dobytí Velkého resetu
Čínská chřipka je sice jen malá nákaza, ale po dvou letech, kdy se po celém světě ujala vědecká diktatura, je jasné, že lockdowny, devastace drobného podnikání, zavírání kostelů a tresty za neuposlechnutí svévolných a rozmarných nařízení, které vymysleli drobní tyrani, se týkaly podmínění obyvatelstva jednotlivých zemí, aby přijalo úplnou vládní kontrolu nad svými životy. Prostě a jednoduše: Vlády milují virus, kvůli kterému se svět naučil bát. Je to jejich oblíbená zbraň k zahájení, podle jejich vlastních slov, „velkého resetu“, který jim umožní ovládnout svobodné národy a přetvořit je v otrocké státy ovládané malou skupinou neskutečně bohatých a politicky mocných.

Stejně jako NAFTA a další dohody o „volném obchodu“ v posledních třiceti letech zničily americkou výrobu a bohatství střední třídy, zničila psychóza hromadné formace COVID-1984 solventnost malých podniků a osobní úspory, zatímco převedla nebývalé bohatství do rukou malého počtu korporací (mimo jiné Amazon, Walmart a Pfizer) a finančních těžkooděnců (BlackRock, Vanguard a machiavelistická kabala davoské smetánky).

Byl spuštěn mimořádně výkonný unilateralismus (bez řádné zákonné pravomoci), který umožňuje vedoucím představitelům s ústavně omezenou pravomocí vládnout podle rozmaru a dekretů a zbavit se jakéhokoli předstírání, že jejich pravomoci spočívají na zákonech nebo hlasech lidu. Před pětasedmdesáti lety se tyranům, jako je ten náš, říkalo Führer, Il Duce nebo Chairman. Dnes plácají nesmysly o „budování zpět lepšího“ nebo „záchraně demokracie“ či obětování se pro „zdraví a bezpečnost“, přičemž napodobují tytéž šílence, které jsme svrhli v minulém století.

2. Rasové násilí přinášející válku
Průzkumy veřejného mínění týkající se rasových vztahů ve Spojených státech byly na historickém maximu, dokud Barack Obama a Eric Holder nenaučili celou generaci Američanů nenávidět se navzájem za morální zvěrstva vzdálených předků. Byli jsme na cestě stát se rasově slepou společností. Nyní po nás řídící orgány vyžadují, abychom se na vše dívali optikou rasy. Přijímání na vysoké školy, zdravotní ošetření, sociální péče, přijímání do zaměstnání, a dokonce i filmové scénáře jsou nyní výslovně založeny na rase.

Rasismus je nyní státem podporován i praktikován. Pokud se vám zdá nevysvětlitelné, že by americká vláda aktivně podporovala rasovou nevraživost mezi svými občany, pak se zamyslete nad tím, jak úspěšná je její strategie „rozděl a panuj“, která brání Američanům, aby se sjednotili proti stále nepřátelštějšímu a všemocnějšímu Deep State. Existuje důvod, proč demokraté rychle přecházejí od pandemie COVID-1984 k absurditě „pandemie rasismu“. Je to ďábelská hra, která jim umožňuje dále rozdělovat Američany a zároveň vytvářet ještě expanzivnější řešení Velké vlády pro kontrolu amerických životů. Naši politici mají rádi rasovou válku. Potřebují rasovou válku.

3. Komunistická inflace přinášející hladomor
Krize dodavatelských řetězců, nedostatek výrobků, nebetyčně vysoké ceny energií a nekontrolovatelná inflace – to jsou plody stále více komunistických vládních agentur, které ve jménu „spravedlnosti“ regulují úspěch a přerozdělují majetek. Co ještě nezabily dusivé vyhlášky COVID-1984 pro podniky, to dokončí tupá síla Green New Deal. Proč vláda tak usilovně pracuje na ožebračování svých občanů? Protože slabé a chudé obyvatelstvo nemá vůli se bránit. Vládní sociální péče je vládní zotročení. Závislost od kolébky do hrobu je jen jiný název pro nevolnictví. A okouzlující fantazie o nekonečných slibech komunismu vždy přinášejí jen chudobu, hlad a smrt.

4. Zvěstovatelé klimatických změn přinášejí smrt
Už více než dvě stě let jsou malthusiáni posedlí kontrolou světové populace. Eugenika, genocida a potraty jsou jen některá zla, která způsobili. Nahrazení rodiny vládou je snadný a účinný způsob, jak může vláda rozhodovat o tom, kdo se smí rozmnožovat. Přesvědčování lidí, že uhlovodíkovou energii je třeba vyměnit za energii oblíbenou před tisíci lety je nejjistějším způsobem, jak bránit inovacím, ekonomickému bohatství a generačnímu růstu. Vymývání mozků, které lidem vnucuje přesvědčení, že planeta zanedlouho zemře je druh psychologického teroru, který nutí svobodné lidi, aby si podřídili sami sebe tím, že předají totální moc bezohledným vládním zločincům. Jak si podmanit populaci? Tak, že ji přesvědčíte, že smrt je pro ty, kteří se drží zpátky nevyhnutelná. U mongolských chánů to fungovalo. Dnes to funguje na vyznavače „klimatické spravedlnosti“.

V podstatě oligarchové Velké vlády vypustili své vlastní „čtyři jezdce apokalypsy“ jako poslední pokus o udušení vzestupu bezprecedentní individuální svobody a osobní moci. Zamyslete se na chvíli nad naší realitou. Technologie otevřela dveře k rozkvětu lidské svobody. Staří političtí a ekonomičtí aktéři mohou přijít o všechno. A zatímco rostoucí schopnost samosprávy a individuální suverenity se přirozeně naplňuje, globalisté a kolektivisté uměle dělají vše pro to, aby zastavili to, co zastavit nelze.

Proč na celé planetě exploduje tyranie? Protože vše potřebné pro renesanci svobody je zde. Takže se připoutejte!

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x