Zelenskyj se pouští do vyhrožování Američanům, kteří nepodporují válku

Volodymyr Zelenskyj

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pohrozil Američanům, kteří nepodporují válku na Ukrajině. Na tiskové konferenci k výročí ruské vojenské operace v zemi Zelenskyj prohlásil, že Američané musí nadále podporovat Kyjev, jinak riskují geopolitickou bezvýznamnost.

Volodymyr Zelenskyj

Vládnoucí třídy jsou všechny stejné. Žádají podporu pro válku a pro třídu otroků, aby bojovali a umírali, zatímco sedí ve svých věžích ze slonoviny a smějí se tomu, jak snadno jsme manipulovatelní.

Pokud Spojené státy přestanou financovat válečné úsilí, „ztratí vedoucí postavení, kterému se těší ve světě“, prohlásil v pátek ukrajinský vůdce.

„Pokud nezmění svůj názor… ztratí NATO, ztratí vliv Spojených států, ztratí vedoucí postavení, kterému se ve světě těší,“ prohlásil Zelenskyj po projevu, v němž vyhlásil rok 2023 „rokem neporazitelnosti“ a slíbil sjednotit svět proti Rusku. -RT

Zelenskyj tuto hrozbu adresoval rostoucímu počtu Američanů, kteří již nepodporují (nebo nikdy nepodporovali) válečné úsilí.

„USA se nikdy nevzdají členského státu NATO,“ prohlásil Zelenskyj a trval na tom, že pokud Ukrajina padne kvůli ochabující podpoře Washingtonu, Rusko „vstoupí do pobaltských států, členských států NATO, a pak budou muset USA poslat své syny a dcery přesně tak, jako my posíláme své syny a dcery do války.“

„Budou umírat,“ zdůraznil ukrajinský vůdce.

USA posílají do války jen ty, kteří jsou ochotnými pěšáky ve hrách vládnoucích tříd. Dost lidí je nyní připraveno postavit se vládcům a odmítnout zabíjet nebo se nechat zabít jen proto, že jim to nařídil sociopat v obleku. Zelenskyj je vystrašená loutka a jeho „vyhrožování“ to dokazuje. Tito lidé asi opravdu potřebují další světovou válku, jinak by se tolik nesnažili s propagandou a nesnažili se přesvědčit veřejnost, že zabíjení na povel není ve skutečnosti vražda.

Herec, který se stal politikem, dodal, že přerušení toku dolarů na Ukrajinu by také způsobilo, že by USA „ztratily podporu země se 40 miliony obyvatel, s miliony dětí. Liší se snad americké děti od našich?“ zeptal se Zelenskyj.

Vládnoucí třída ve Spojených státech však pekelně touží po válce. Doposud přislíbily 113 miliard dolarů na válečné úsilí Ukrajiny a slíbily, že budou do konfliktu sypat peníze tak dlouho, „jak to bude potřeba.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x