Zbraně, které NATO poslalo na Ukrajinu, skončily v rukou zločineckých gangů ve Finsku, Nizozemsku, Švédsku a Dánsku

Zbraně NATO

Finská veřejnoprávní televize Yle tento týden vydala zprávu, v níž upozornila na skutečnost, že většina zbraní, které NATO posílá na Ukrajinu k boji proti Rusku, se nedostává na místo určení, kam má být dopravena.

Zbraně NATO

Finský federální Národní úřad pro vyšetřování (NBI) zjistil, že zločinecké gangy ve Skandinávii i jinde jsou v podstatě vyzbrojovány NATO, které tyto zbraně zachycují a přebírají – ano, vaše daně vyzbrojují zločinecké gangy ve Finsku a dalších vzdálených zemích.

NBI skutečně nedávno vydal titulek, který říká vše: „Zbraně posílané na Ukrajinu jsou v rukou zločinců.“ To je to, co všechny ty miliardy, které Bidenův režim posílá Volodymyru Zelenskému, pomáhají platit: vyzbrojují zločince.

Zatímco politici ve Spojených státech usilují o to, aby Američané přišli o svá práva vyplývající z druhého dodatku, v zámoří současně vyzbrojují zločince pod záminkou ochrany Ukrajiny před ruskou invazí.

Podle zpráv jsou mezi nalezenými zbraněmi útočné pušky, které měly být určeny ukrajinským silám, ale místo toho se dostaly k náhodným lidem v sousedních zemích.

„Zbraně dodávané na Ukrajinu byly nalezeny také ve Švédsku, Dánsku a Nizozemsku,“ uvedl detektiv superintendant NBI Christer Ahlgren. „Zaznamenali jsme známky toho, že se tyto zbraně již dostaly do Finska.“

Zločinecké gangy využívají online fóra k usnadnění obchodu se zbraněmi NATO na černém trhu
Další vedoucí vyšetřovatel z NBI odhalil, že nelegální obchod se zbraněmi NATO je často zprostředkováván na internetových fórech navštěvovaných zločineckými gangy. Zde je jeho vyjádření:

„Ve Finsku působí tři z největších světových motocyklových gangů, které jsou součástí větších mezinárodních organizací. Jedním z nich je Bandidos MC, který má svou jednotku v každém větším ukrajinském městě. Víme, že se rozehrávají kontakty a trasy, takže jsou na místě.“

Ahlgren dodal, že v jeho zemi se tak jako tak budou orgány činné v trestním řízení „zabývat těmito zbraněmi po celá desetiletí a platit za to tady.“

Mnohé z těchto kriminálních prodejen působí ve finských obchodních přístavech. Zastavit to je podle něj „v zájmu všech.“ Snahy o to se stupňují od doby, kdy Rusko napadlo Ukrajinu, konkrétně v klíčových vstupních přístavech, kam se dostává mnoho zbraní.

Za posledních osm měsíců od zahájení invaze se na Ukrajinu údajně dostaly lehké a těžké zbraně v hodnotě desítek miliard dolarů. A po celou tuto dobu vládní představitelé i mediální odborníci varovali, že velká část těchto zbraní skončí mimo Ukrajinu – což se také stalo.

Skoro to vypadá, jako by mocní věděli, že se to stane, ale stejně to udělali. Snaží se snad záměrně způsobit další problémy? Jde skutečně o vyzbrojení Ukrajiny, aby ochránila zemi před Ruskem?

Možná kdybychom přestali předstírat, že Ukrajina je semeništěm demokracie a západních hodnot, a ve skutečnosti je semeništěm korupce, praní špinavých peněz ze Západu a zástupným státem vytvořeným USA k útoku na Rusko, možná bychom to pochopili.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Finský federální Národní úřad pro vyšetřování (NBI) zjistil, že zločinecké gangy ve Skandinávii i jinde jsou v podstatě vyzbrojovány NATO, které tyto zbraně zachycují a přebírají – ano, vaše daně vyzbrojují zločinecké gangy ve Finsku a dalších vzdálených zemích. NBI skutečně nedávno vydal titulek, který říká vše: „Zbraně posílané na Ukrajinu jsou v rukou zločinců.“ To je to, co všechny ty miliardy, které Bidenův režim posílá Volodymyru Zelenskému, pomáhají platit: vyzbrojují zločince. Zatímco politici ve Spojených státech usilují o to, aby Američané přišli o svá práva vyplývající z druhého dodatku, v zámoří současně vyzbrojují zločince pod záminkou ochrany Ukrajiny před ruskou invazí. https://aktax.cz/zbrane-ktere-nato-poslalo-na-ukrajinu-skoncily-v-rukou-zlocineckych-gangu-ve-finsku… […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x