Do Ameriky přicházejí globální digitální průkazy totožnosti a nikdo o tom nesmí mluvit

Globální digitální ID

Kongres učinil velký krok k zavedení digitálních průkazů totožnosti pro občany USA, čímž splnil přání Světového ekonomického fóra a Billa Gatese, a v mainstreamových médiích se o tomto významném kroku téměř nemluvilo.

Globální digitální ID

Skoro to vypadá, jako by globalistická elita dala svým přisluhovačům v mainstreamových médiích pokyn, aby o jejich plánech na globální nadvládu mlčeli.

Od počátku pandemie probíhají snahy o rozvoj digitálních identifikačních systémů, včetně mobilních řidičských průkazů a očkovacích pasů. V roce 2020 Světové ekonomické fórum (WEF) představilo plány na svůj COVIDPass, který od uživatelů vyžadoval, aby si nechali vyšetřit krev ve schválené COVIDPass laboratoři.

Nyní, uprostřed mediálního výpadku, se navrhovaný národní digitální identifikační systém pro občany USA rychle stává realitou poté, co Výbor pro vnitřní bezpečnost a vládní záležitosti amerického Senátu odhlasoval prosazení zákona o zlepšení digitální identity.

Zpráva Johna Solomona Just the News outlet:

Zjednodušeně řečeno, digitální identita umožňuje jednotlivci prokázat, kým je ve virtuálním světě. Zastánci tvrdí, že digitální identita nabízí větší soukromí než tradiční formy identifikace a může pomoci minimalizovat některá rizika spojená s fyzickými doklady, jako jsou řidičské průkazy, pasy atd. Jiní však rychle bijí na poplach a varují, že zavedení digitálních průkazů totožnosti téměř jistě povede k narušení občanských svobod.

„O digitálních dokladech se často mluví jako o ‚budoucnosti‘ a mnoho lidí považuje takový přechod za nevyhnutelný,“ píše Jay Stanley, vedoucí politický analytik ACLU, který se domnívá, že digitální doklady totožnosti by se mohly stát noční můrou v oblasti ochrany soukromí. „Ale digitální neznamená vždy lepší – zejména pokud jsou systémy výhradně digitální.“

„Existuje důvod, proč většina soudů upustila od elektronického hlasování a upřednostnila například papírové hlasovací lístky,“ píše Stanley. Vzhledem k tomu, že hlasovací software v některých státech je zranitelný vůči vnějším zásahům, se papírové hlasovací lístky stále více jeví jako mnohem bezpečnější.

Stejně tak jsou digitální průkazy totožnosti náchylné k útokům. Hororové příběhy o krádežích identit nejsou neobvyklé. Nezapomeňte, že digitální průkazy totožnosti jsou synonymem pro data, a jestli něco hackeři milují, pak jsou to data – zejména data občanů USA.

Někteří spekulují, že zavedení digitálních průkazů totožnosti a očkovacích pasů v USA vytváří infrastrukturu pro systém sociálních kreditů podobný tomu v Číně. Čínský systém sociálního kreditu, který je masivním projektem vládního dohledu, jehož cílem je zkombinovat 600 milionů sledovacích kamer – přibližně jednu na každé dva občany – s technologií rozpoznávání obličejů, má za cíl být schopen identifikovat kohokoli a kdekoli během tří sekund.

Programovatelné digitální měny centrálních bank (CBDC) přidávají další vrstvu kontroly. Jelikož se jedná o programovatelnou fiat měnu v digitální podobě, bylo by snadné zajistit, abyste své peníze mohli utratit pouze za určité věci nebo na určitých místech podle přání emitenta.

Pak jsou tu zdánlivě neškodné inteligentní měřiče, které vyvolávají vážné obavy o ochranu soukromí, nemluvě o zdravotních problémech způsobených elektromagnetickým polem. Předtím, než byly inteligentní měřiče široce dostupné, zaznamenával spotřebu elektřiny odečítač, který jednou měsíčně navštívil vaši nemovitost a ručně zaznamenával spotřebu energie.

Jak informoval deník The Telegraph, britský poslanec lord Alton varoval před nebezpečím, které představuje propojení systémů hromadného sledování s každodenním životem. „Nemůžeme prostě dovolit, aby se nástroje genocidy nadále tak snadno používaly v našem každodenním životě. Systémy hromadného sledování byly vždycky služebnicemi fašismu. Vláda by měla předložit časový plán odstranění těchto kamer a technologií z dodavatelského řetězce veřejného sektoru.“

Konečný cíl
Globální velmoci nakonec nedojdou tak daleko, aby vytvořily celosvětový digitální průkaz totožnosti, který lze jednoduše opustit, když se vám zachce. Budou chtít něco mnohem trvalejšího, něco, co nelze nechat doma.

Švédsko je jedním z prvních, kdo implantovatelné mikročipy zavedl. Čip se implantuje těsně pod kůži na ruce a funguje buď pomocí komunikace v blízkém poli (NFC) – stejné technologie, jaká se používá v chytrých telefonech – nebo pomocí radiofrekvenční identifikace (RFID), která se používá v bezkontaktních kreditních kartách.

Švédsko se již stalo víceméně bezhotovostní společností. Nyní tento drobný implantát nahradí potřebu debetních a kreditních karet dohromady, stejně jako identifikační karty a klíče. K zaplacení zboží stačí přiložit levou ruku ke čtečce bezkontaktních karet a platba je zaregistrována.

Odhaduje se, že dosud bylo očipováno 5 000 až 10 000 Švédů, ačkoli švédské úřady tvrdí, že přesný počet neznají, protože neexistuje žádný centrální registr. Nakonec bude vše napojeno na jediné implantovatelné zařízení.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x